Horoskop tygodniowy 1-7.10.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w znaku Wagi wciąż sprzyja podróżom, szkoleniom, nowym zainteresowaniom i spotkaniom towarzyskim. Zajmujmy się poważnymi sprawami, bo kwadratura Merkurego z Plutonem w środę sprzyja załatwianiu urzędowych i skomplikowanych spraw, ale też radzi uważać na szczegóły.

W poniedziałek 1.10 Pluton wychodzi z retrogradacji i  zmobilizuje nas do zadbania o swoje finanse, warto powrócić do starych pomysłów na biznes lub wysłać oferty pracy ponownie w te miejsca, na których nam zależy, bo teraz możemy mieć więcej szans.

W środę 3.10 kwadratura Merkurego z Plutonem każe być ostrożnym w ujawnianiu tajemnic i dociekliwym, bo to dobry dzień na odnajdywanie zagubionych rzeczy.

W piątek 5.10 Wenus wchodzi w retrogradację, a to przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach. Warto poprosić specjalistę o radę w trudnej zawodowej sprawie.

Horoskop tygodniowy

1.10.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 20.00)
Bądź zdyscyplinowany, bo mimo wielu planów i chęci, możesz nie zdążysz wszystkiego zrealizować. Zajmij się odkurzaniem komputera i telefonu, usuń z nich zbędne pliki i wirusy. Księżyc sprzyja za to zawieraniu nowych znajomości. Warto sprawdzać wiarygodność źródeł i czytać w umowach to, co napisane małym drukiem. Warto zadbać dzisiaj o paznokcie i skórę dłoni, zrób zabiegi na ciało.
Aspekty planet: 22.28 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Czwórka gwarantuje nam udany początek tygodnia. Wibracja sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić.

Karta dnia: II Kapłanka
Nie będziesz musiał zabiegać o pochwały i dobre oceny. Ktoś dostrzeże twój wysiłek i zostaniesz doceniony za to, co robisz i w czym jesteś najlepszy.

2.10.2018, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Nie spiesz się i unikaj trudnych rozmów czy decyzji, bo możesz zbyt emocjonalnie podchodzić do wielu spraw. Medytuj, zrelaksuj się, odpocznij i nie przeciążaj organizmu wysiłkiem fizycznym. Unikaj zazdrosnych i nieżyczliwych ci osób, a dzień będzie udany. Podlej obficie rośliny, unikaj prania, mycia podłóg, wysiewaj trawę, dekoruj dom.
Aspekty planet: 01.18 opozycja Księżyca z Saturnem, 11.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 14.18 trygon Księżyca z Wenus, 20.46 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: IV Cesarz
Użyj swojego autorytetu, aby rozwiązać trudną zawodową lub urzędową sprawę. Los pewnej osoby zależy od twojej pomocy i zdecydowania.

3.10.2018, środa
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 23.12)
Podsumuj sukcesy, zastanów się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki kwadraturze Merkurego z Plutonem możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Nawadniaj organizm i unikaj nadmiaru tłuszczu w posiłkach. Wywabiaj plamy, walcz ze szkodnikami, usuwaj stare liście i podlej kwiaty. Dobry dzień na oczyszczającą dietę sokową, unikaj słodyczy.
Aspekty planet: 02.03 kwadratura Merkurego z Plutonem, 04.09 opozycja Księżyca z Plutonem, 04.26 kwadratura Księżyca z Merkurym, 10.33 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja domowym porządkom, zakupom i rachunkom. Także cięższe prace fizyczne, jak remonty czy porządki, okażą się łatwiejsze do wykonania. Dzisiaj możesz układać plany na przyszłość.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie rezygnuj ze swoich planów, bo możesz zyskać od ludzi wiele pomocy i wsparcia. Dzień sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi.

4.10.2018, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc w Lwie pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu. Podróże przebiegną w dobrej atmosferze, warto odnawiać stare znajomości. Wieczorem udana zabawa w miłym gronie, dla samotnych szansa na miłość. Jedz witaminy i suplementy diety, pij dużo wody, organizm dobrze przyswaja białko.
Aspekty planet: 01.28 kwadratura Księżyca z Uranem, 11.30 opozycja Księżyca z Marsem, 17.21 kwadratura Księżyca z Wenus, 18.19 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Warto zadzwonić do krewnych, wyjaśnić różne ważne sprawy. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj czasu na ważne dyskusje i naukę.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

5.10.2018, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Będziemy zastanawiać się czy decyzje, jakie podjęliśmy ostatnio, są słuszne i czy się nam opłacają. Będziemy dyskutować i dokładnie rozważać każdą sprawę. Współpraca z ludźmi będzie układać się dobrze. Zrób porządek w komputerze, książkach i płytach. Dobry dzień na wizytę u lekarza, badania kontrolne i fryzjera. Wieczorem zorganizuj spotkanie ze znajomymi, wymyśl nową grę towarzyską. Wenus wejdzie w retrogradację i da nadzieję na odnowienie ważnej znajomości.
Aspekty planet: 13.19 sekstyl Księżyca z Merkurym, 13.33 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.04 Wenus wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga zapanować nad bałaganem w rachunkach. W pracy śmiało szukaj sobie nowych, bardziej zyskownych zadań, bo Ósemka zapewnia dobrą rękę do pieniędzy.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

6.10.2018, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 01.19)
Księżyc pomoże nam zmobilizować się do systematycznej pracy, uporządkować dokumenty i zrobić domowe porządki. Dzień sprzyja zmianie diety i zajmowaniu się rachunkami. Nawadniaj organizm, pij dużo wody, jedz świeże warzywa korzeniowe, które zawierają dużo mikroelementów. Wieczorem postaw na intelektualne rozrywki, żeby uniknąć nudy. Zadbaj o samochód i rower, zrób przegląd, myj okna, pierz zasłony i firanki.
Aspekty planet: 03.26 trygon Księżyca z Uranem, 06.43 trygon Księżyca z Saturnem, 19.16 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Tylko pamiętaj, że wszyscy potrzebują odpoczynku.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Pod wpływem niespodziewanych wydarzeń postanowisz zmienić swoje plany. Im szybciej przystosujesz się do nowej sytuacji, tym więcej się nauczysz.

7.10.2018, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Księżyc zapewni nam wiele różnorodnych rozrywek i sprawi, że nasze plany mogą się nieoczekiwanie zmienić. Aura dnia zachęca do dbania o zdrowie i równowagę i sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania. Wieczorem interesująca rozmowa da ci wiele do myślenia. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem, ogranicz palenie papierosów.
Aspekty planet: 01.04 opozycja Księżyca z Neptunem, 08.27 trygon Księżyca z Plutonem, 16.02 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VI Kochankowie
W miłości będziesz bardzo pewny siebie. Uwzględnij oczekiwania bliskiej osoby, nie bądź upartym egoistą.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 07 º 45´ – 14 º 39´ Wagi
Księżyc 19 º 38´ Bliźniąt – 29 º 18´ Panny
Merkury 15 º 26′ – 26 º 49′ Wagi
Wenus 10 º 24′ – 10 º 45′ Skorpiona w retrogradacji
Mars 05 º 57´ – 08 º 52´ Wodnika
Jowisz 22 º 04′ – 23 º 25′ Skorpiona
Saturn 03 º 02´ – 03 º 21´ Koziorożca
Uran 01 º 28´ – 01 º 12´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 º 28′ – 14 º 18′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 45′ 18 º 46′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.09 od g. 17.37 do 1.10 do g. 20.00.
3.10 od g. 10.33 do g. 23.12.
5.10 od g. 13.33 do 6.10 do g. 01.19.
7.10 od g. 16.02 do 8.10 do g. 03.09.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>