Horoskop tygodniowy 8-14.10.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a wiele na tym zyskasz.

We wtorek 9.10 nów Księżyca w znaku Wagi sprzyja wszystkich samotnym i niedawno zakochanym. W miłości bądź spontaniczny, nie kryj swoich zamiarów. Randka może być początkiem wielkiej miłości.

W środę 10.10 opozycja Merkurego z Uranem sprawi, że wszyscy będą czymś bardzo zajęci. Pewien etap prac zakończy się, a ty zasłużysz na nagrodę. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Merkury wchodzi do znaku Skorpiona. Nawet jeśli ominie cię jakaś okazja finansowa czy podwyżka, bądź dobrej myśli, bo bliscy wynagrodzą ci chwilowe porażki. Zadbaj o swoje zdrowie, zacznij się lepiej odżywiać i wysypiać.

W czwartek 11.10 kwadratura Wenus z Marsem sprawi, że gdzie się nie pojawisz, wszędzie cię zauważą i docenią twoje umiejętności. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. W miłości nowa szansa.

W piątek 12.10 sekstyl Merkurego z Saturnem sprzyja zdobywaniu ważnych informacji. Nie  wierz plotkom i racjonalnie oceniaj sytuację. Nie daj się wciągnąć w towarzyskie czy zawodowe konflikty i dbaj o swoją  reputację. Kwadratura Słońca z Plutonem sprawi, że cel, do którego od dawna dążysz, teraz znajdzie się w twoim zasięgu. Rodzinne spotkanie lub krótka podróż zapewnią ci wiele atrakcji i odgonią nudę.

Horoskop tygodniowy

8.10.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 3.09)
Zadbaj o siebie i nie żałuj pieniędzy na kosmetyki i pielęgnację. Warto być eleganckim. Dziś ktoś może zauważyć cię w tłumie i dać ci szansę czy w sprawach zawodowych, czy w miłości. Księżyc w znaku Wagi i pomoże nam dogadywać się z ludźmi i negocjować, zamiast wikłać się w konflikty. Dobry dzień na podpisywanie umów, zaczynanie pracy. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy takich jak oliwa czy olej kokosowy.
Aspekty planet: 08.47 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.34 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zgody i porozumienia. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi. Dzisiaj rozmawiaj o uczuciach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Zagraj w totka, masz szansę wygrać.

9.10.2018, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Nów Księżyca w znaku Wagi pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedź też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się nauka, podróże, wizyty w urzędach i administracji, pisanie ważnych pism. Jedz potrawy bogate w zdrowe tłuszcze. Weź kąpiel  z dodatkiem olejku z rozmarynu, a uspokoisz nerwy.
Aspekty planet: 05.46 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 10.50 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. W pracy sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: 0 Głupiec
Ktoś cię zaskoczy, coś nowego się wydarzy w twoim otoczeniu, co zainspiruje cię do zmian, a nawet popchnie cię na nową drogę życia.

10.10.2018, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 6.09)
Przygotuj się na krytykę i niezadowolenie osób, którym pomagasz. Dziś możesz liczyć tylko na siebie. W pracy ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne. Merkury wkracza do znaku Skorpiona i sprzyja uzyskiwaniu korzystnych kredytów. Zaczynaj remont, rób porządki, wykonuj cięższe prace, podlej kwiaty.
Aspekty planet: 02.40 Merkury wkracza do znaku Skorpiona, 06.35 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 08.05 opozycja Księżyca z Uranem, 12.11 sekstyl Księżyca z Saturnem, 19.35 opozycja Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Nie przejmuj się humorami innych, tylko skup się na nadrabianiu zaległości. Można też zająć się domem i większymi porządkami.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

11.10.2018, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Czas na zmiany. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję! Zadbaj o bliskich, zrób domowe porządki, ale unikaj prania dywanów i firanek, bo będą długo schły. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i płynów. Nie ćwicz zbyt intensywnie. Nawilżaj i odżywiaj skórę, unikaj depilacji i farbowania włosów. Kwadratura Wenus z Marsem sprzyja namiętnym randkom.
Aspekty planet: 00.02 kwadratura Księżyca z Marsem, 00.15 koniunkcja Księżyca z Wenus, 04.29 kwadratura Wenus z Marsem, 07.11 trygon Księżyca z Neptunem, 15.23 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przynosi nowe, szalone pomysły. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XV Diabeł
Dopadnie cię lenistwo, trudno ci będzie zabrać się za obowiązki i trudne nudne sprawy. Możliwy flirt, a nawet romans.

12.10.2018, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 11.52)
Zadbaj o zdrowie i kondycję fizyczną, a poczujesz się o dziesięć lat młodszy. Księżyc pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Kwadratura Słońca z Plutonem ostrzega przed nieuczciwymi osobami. Podejmuj odważne decyzje zawodowe i rodzinne, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile. Warto zadbać o samochód. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 01.12 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 06.10 kwadratura Słońca z Plutonem, 10.19 sekstyl Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: XVI Wieża
Nie zawahaj się podjąć ryzykownej decyzji, teraz znajdziesz siłę, aby pokonać strach. Walcz o siebie, teraz masz na to najwięcej determinacji i okazji.

13.10.2018, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę. Księżyc nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Kupuj nowe rośliny do domu, zwalczaj szkodniki, wyczyść kuchenkę i kominek. Zadbaj o wątrobę i nie obciążaj organizmu ciężkostrawnymi potrawami.
Aspekty planet: 09.05 sekstyl Księżyca z Marsem, 14.32 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Odpoczywaj, wyśpij się  dobrze odżywiaj. Dziś potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Intuicja podpowie ci, co robić.

14.10.2018, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca i Koziorożca (od 21.16)
Będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Księżyc pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje. Uważaj na drodze i w kuchni podczas krojenia, dziś łatwo o stłuczkę lub zranienie zbyt ostrym nożem. Kontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy, wypróbuj nową fryzurę.
Aspekty planet: 02.58 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.06 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że niedziela będzie spokojna i udana. Odpocznij, ciesz się rodziną i nabieraj pozytywnej energii. Przy okazji rodzinnego obiadu uda się też załatwić kilka finansowych spraw.

Karta dnia: VI Kochankowie
Czas na miłość i zabawę. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

Pozycje planet:
Słońce 14 º 39´ – 21 º 35´ Wagi
Księżyc 29 º 18´ Panny – 02 º 23´ Koziorożca
Merkury 26 º 49′ Wagi – 07 º 35′ Skorpiona
Wenus 10 º 45′ – 09 º 10′ Skorpiona w retrogradacji
Mars 08 º 52´ – 12 º 08´ Wodnika
Jowisz 23 º 25′ – 24 º 48′ Skorpiona
Saturn 03 º 21´ – 03 º 44´ Koziorożca
Uran 01 º 12´ – 00 º 55´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 º 18′ – 14 º 09′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 46′ – 18 º 48′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
7.10 od g. 16.02 do 8.10 do g. 03.09.
9.10 od g. 10.50 do 10.10 do g. 06.09.
12.10 od g. 01.12 do g. 11.52.
14.10 d g. 02.58 do g. 21.16.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>