Horoskop tygodniowy 15-21.10.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziesz musiał więcej czasu poświęcić na pracę i obowiązki, ale pod koniec tygodnia okaże się, że bardzo ci się to opłacało. Osiągniesz znaczący sukces. Na weekend zaplanuj rodzinne atrakcje.

W poniedziałek 15.10 koniunkcja Merkurego z Wenus zapowiada ożywienie w sprawach towarzyskich i zawodowych. To dobry dzień na załatwianie spraw w urzędzie, podpisywanie umów i ubieganie się o dotacje i pożyczki.

W piątek 19.10 trygon Merkurego z Neptunem ostrzega przed błędami. Staraj się być sprawiedliwy i nie oceniaj ludzi po pozorach. Nie reaguj emocjonalnie na rodzinne sprzeczki, a weekend będzie idealny. Kwadratura Merkurego z Marsem ostrzega przed pośpiechem. Pilnuj spotkań, nie spóźniaj się, bądź obowiązkowy, a nie stracisz. Warto odwiedzić starych znajomych.

Horoskop tygodniowy

15.10.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Podejdź poważnie do obowiązków, zrób listę i zacznij według niej działać. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu rób cięższe prace i porządki. Unikaj zakupów, bo wszystko wyda ci się za drogie. Koniunkcja Wenus z Merkurym sprzyja pisaniu listów.
Aspekty planet: 04.40 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 13.47 sekstyl Księżyca z Merkurym, 15.04 sekstyl Księżyca z Wenus, 22.20 koniunkcja Merkurego z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

16.10.2018, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Udadzą się jednak wizyty w urzędach i załatwianie spraw formalnych. Uporządkuj spiżarnię, wyrzuć stare rzeczy, zrób ważne rachunki. Dzień sprzyja dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, rób peeling, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 01.26 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.53 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 20.01 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.49 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

17.10.2018, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 9.35)
Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem. Zaproś bliskich na wspólny posiłek lub
spacer, nadrób zaległości w lekturze i nie przemęczaj się. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy, unikaj przejadania się. Wykonuj cięższe prace, sprzątaj i prasuj, zadbaj o rośliny doniczkowe. Oczyszczaj organizm, unikaj cukru i słodyczy.
Aspekty planet: 11.16 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na współpracę i ważne spotkania.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

18.10.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Odpisuj na listy i maile, nawiązuj nowe znajomości choćby na zakupach, zorganizuj spotkanie przyjaciół. Księżyc sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Zadbaj o sprzęt elektroniczny i AGD, zrób niezbędne naprawy, nawoź rośliny.  Uważaj, bo w pogoni za egzotycznymi smakami możesz dziś zjeść za dużo kalorii. Pilnuj swoich rzeczy, bo dziś łatwo coś zgubić.
Aspekty planet: 01.43 kwadratura Księżyca z Wenus, 11.10 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.49 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

19.10.2018, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 22.20)
Poczujesz, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniesz na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziesz wyjście z kłopotów. Otwórz się na zmiany, ale postaraj się, aby twoje plany były realne. Księżyc sprzyja ubieganiu się o dofinansowanie lub kredyt. Proś o pomoc, a szybką ją uzyskasz. Kwadratura Merkurego z Marsem ostrzega przed kontuzjami i stłuczeniami.  Zrób piling i depilację, pij rumianek na cerę.
Aspekty planet: 11.46 trygon Merkurego z Neptunem, 13.45 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 14.27 trygon Księżyca ze Słońcem, 19.23 kwadratura Merkurego z Marsem, 23.47 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

20.10.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Zaplanuj dużo atrakcji i rozrywek dla rodziny i bliskich. Odwiedź przyjaciół, a wielkie sprzątanie przełóż na inny dzień. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty. Pij dużo wody, jedz świeże warzywa i owoce, a wzmocnisz organizm. Jedz węglowodany, pij więcej wody mineralnej, ogranicz cukier i alkohol.
Aspekty planet: 06.25 sekstyl Księżyca z Saturnem, 11.43 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

21.10.2018, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
W rodzinnym gronie czas upłynie ci miło i leniwie. Rozmów się z niesfornym krewnym lub sąsiadką, która rozsiewa plotki na twój temat. zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować uczuciowe straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. Księżyc pomoże ci się zrelaksować, ale i zdobyć potrzebne informacje. Zadbaj o stopy, weź kąpiel w soli, zrelaksuj się.
Aspekty planet: 02.06 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 07.14 trygon Księżyca z Merkurym, 11.32 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 21 º 35´ – 28 º 32´ Wagi
Księżyc 02 º 23´ Koziorożca – 26 º 21´ Ryb
Merkury 07 º 35′ – 17 º 45′ Skorpiona
Wenus 09 º 10′ – 05 º 51′ Skorpiona w retrogradacji
Mars 12 º 08´ – 15 º 42´ Wodnika
Jowisz 24 º 48′ – 26 º 14′ Skorpiona
Saturn 03 º 44´ – 04 º 11´ Koziorożca
Uran 00 º 55´ – 00 º 38´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 º 09′ – 14 º 01′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 º 48′ – 18 º 52′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
16.10 od g. 23.49 do 17.10 do g. 09.35.
19.10 od g. 14.27 do g. 22.20.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>