Horoskop tygodniowy 22-28.10.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia w znaku Byka oraz koniunkcja Słońca z Wenus pomogą nam znaleźć sprzymierzeńców i zajmujące rozrywki. To dobry tydzień na załatwianie spraw finansowych i ustalenia dotyczące domowego budżetu.

W poniedziałek 22.10 sekstyl Merkurego z Plutonem pomoże nam uporać się z uciążliwymi i czasochłonnymi obowiązkami. Nie spóźniajmy się dziś do pracy czy szkoły, bo nasz niedociągnięcia będą w tym tygodniu surowo oceniane.

We wtorek 23.10 Słońce wkracza do znaku Skorpiona i pomoże nam odzyskać stabilność finansową oraz skupić naszą uwagę na sprawach domu, rodziny i naszego majątku. Warto rozpoczynać remonty i drobne naprawy.

W środę 24.10 pełnia Księżyca w znaku Byka zapewni nam moc towarzyskich atrakcji. Możemy też być atakowani różnego rodzaju informacjami, plotkami a nawet pomówieniami.

W środę 24.10 opozycja Słońca z Uranem zapewni nam miłe towarzystwo i ciekawe spotkania, które wiele nas nauczą. Warto szybko odpisywać na maila, listy i oddzwaniać, bo ktoś może mieć dla nas propozycję, która ważna będzie tylko moment. Sekstyl Wenus z Saturnem sprzyja załatwianiu trudnych finansowych spraw.

W piątek 26.10 koniunkcja Słońca z Wenus sprzyjać będzie zawieraniu długotrwałych sojuszy, podpisywaniu ważnych umów oraz rozsądnemu podejściu do wydatków i oszczędzaniu na realizację marzeń.

W niedzielę 28.10 sekstyl Słońca z Saturnem pomoże nam uporządkować rodzinne finanse i zrobić dobry plan i budżet na kolejny miesiąc.

Horoskop tygodniowy

22.10.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 8.58)
Uda się szybko załatwić trudne sprawy. Zabierz się za porządki, wyrzuć niepotrzebne rzeczy z szafy i schowków. Uporządkuj dokumenty, rób małe naprawy. Urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla ciebie czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się rozrywką i hobby. Unikaj tłustych potraw, jedz surówki i chude mięso.
Aspekty planet: 01.47 trygon Księżyca z Jowiszem, 16.58 kwadratura Księżyca z Saturnem, 21.13 sekstyl Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce i podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach. Narady i spotkania będą konkretne. Załatwiaj też sprawy urzędowe.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

23.10.2018, wtorek
Księżyc w znaku Barana   
Korzystaj z pomocy innych, zacieśniaj ważne relacje. Zadbaj o siebie i nie przekładaj w nieskończoność badań kontrolnych. Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub fryzjera. Pamiętaj, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Nie jedz w biegu i na stojąco, zrób sobie kanapki na wynos z serem lub szynką. Unikaj depilacji i inwazyjnych zabiegów na skórę. Słońce wejdzie do znaku Skorpiona o 13.11 i pomoże nam uporządkować finanse.
Aspekty planet: 13.22 Słońce wkracza do znaku Skorpiona, 15.57 sekstyl Księżyca z Marsem, 20.17 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

24.10.2018, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 16.33)
Pełnia Księżyca i opozycja Słońca z Uranem sprawią, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Dzień sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze. Wenus w sekstylu z Saturnem zapewni ci pomoc doświadczonych osób. Organizm potrzebuje więcej witamin i soli mineralnych, jedz świeże warzywa.
Aspekty planet: 02.46 opozycja Słońca z Uranem, 14.51 sekstyl Wenus z Saturnem, 17.30 koniunkcja Księżyca z Uranem, 18.45 opozycja Księżyca ze Słońcem, 23.59 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

25.10.2018, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Zrób porządek w kuchni i przedpokoju, wyrzuć stare meble, porządkuj rośliny. Księżyc w Byku sprzyja pielęgnacji urody i zadbaniu i wygląd mieszkania. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce. Nawiązuj znajomości, umawiaj się na randki. Nawilżaj skórę na szyi, zrób masaż karku, idź do dentysty.
Aspekty planet: 00.27 trygon Księżyca z Saturnem, 17.29 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki przynosi nowe pomysły i zachęca, żeby natychmiast wprowadzać je w życie. Będziemy kreatywni i pomysłowi, wreszcie wpadniemy na dobre pomysły, jak rozwiązać różne kłopoty.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

26.10.2018, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 21.40)
Księżyc doda nam energii i zacznie sprzyjać sprawom finansowym. Układajmy więc plany, a potem do dzieła! To, co wprowadzimy dziś w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu za sprawą koniunkcji Słońca z Wenus. Unikaj niezdrowych słodyczy, pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 00.17 kwadratura Księżyca z Marsem, 02.15 trygon Księżyca z Plutonem, 10.46 opozycja Księżyca z Merkurym, 16.16 koniunkcja Wenus ze Słońcem, 16.48 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z krewnymi, pomaga zakończyć rodzinne spory. Pomaga skupić się na ważnych relacjach, sprzyja miłości i wzajemnemu zrozumieniu.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

27.10.2018, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach. Nie siedź sam w domu, nowe znajomości pomogą ci rozwiązać pewien zawodowy problem. Zapraszaj gości, planuj wizyty i wyjazdy, myj okna, unikaj przesadzania roślin.
Aspekty planet: 21.47 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce i miłości. Ludzie będą dla siebie życzliwi i wyrozumiali. To dobry dzień, aby przekonywać innych do nowych planów, szukać wspólników i pomocników. Randki będą udane.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

28.10.2018, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć Księżyc przestrzega przed zazdrością! Organizm potrzebuje dużo wody, oprzyj się pokusie słodyczy. Zadbaj o dłonie i paznokcie, wetrzyj w nie odżywkę. Sekstyl Słońca z Saturnem sprzyja planowaniu wydatków.
Aspekty planet: 03.51 sekstyl Słońca z Saturnem, 05.37 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomoże zabrać się za rodzinne sprawy i obowiązki, sprzyja porządkom. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 28 o 32´ Wagi – 05 o 30´ Skorpiona
Księżyc 26 o 21´ Ryb – 00 o 19´ Raka
Merkury 17 o 45′ – 27 o 13′ Skorpiona
Wenus 05 o 51′ – 01 o 39′ Skorpiona w retrogradacji
Mars 15 o 42´ – 19 o 29´ Wodnika
Jowisz 26 o 14′ – 27 o 43′ Skorpiona
Saturn 04 o 11´ – 04 o 42´ Koziorożca
Uran 00 o 38´ – 00 o 21´ Byka w retrogradacji
Neptun 14 o 01′ – 13 o 54′ Ryb w retrogradacji
Pluton 18 o 52′ – 18 o 57′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
22.10 od g. 01.47 do g. 08.58.
23.10 od g. 20.17 do 24.10 do g. 16.33.
26.10 od g. 16.48 do g. 21.40.
28.10 od g. 05.37 do 29.10 do g. 00.26.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>