Horoskop tygodniowy 29.10-4.11.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pierwsza połowa tygodnia będzie dynamiczna za sprawą Merkurego i Wenus, które zmieniają znak zodiaku. W drugiej połowie tygodnia będziemy spokojniejsi, ale i nastawieni na spotkania rodzinne i towarzyskie, które będą bardzo udane.

W poniedziałek 29.10 koniunkcja Merkurego z Jowiszem podpowie nam, jak nie wydać za dużo i mieć więcej. W środę 31.10 Merkury wchodzi do znaku Strzelca i zacznie sprzyjać szybkim podróżom, niekonwencjonalnym pomysłom dogadywaniu się z młodymi ludźmi. Warto wysyłać CV i szukać lepszej pracy. Opozycja Wenus z Uranem  wpłynie znacząco na nasze relacje osobiste. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Potem Wenus wkroczy do znaku Wagi ruchem wstecznym i pomoże nam zyskać poparcie i przychylność osób, które więcej mogą i więcej wiedzą. Jeśli ktoś jest co coś winien, warto upominać się o zwrot długu i samemu spłacać finansowe zobowiązania.

Horoskop tygodniowy

29.10.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 00.26)
Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić. Księżyc ostrzega przed nadmiarem pracy i przeciążaniem organizmu radykalną dietą czy wyczerpującymi ćwiczeniami. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja podróżom, szukaniu pracy i ciekawym spotkaniom.
Aspekty planet: 01.03 sekstyl Księżyca z Uranem, 03.10 trygon Księżyca z Wenus, 08.32 opozycja Księżyca z Saturnem, 10.33 trygon Księżyca ze Słońcem, 12.04 koniunkcja Merkurego z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

30.10.2018, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Dzień sprzyja spółkom, współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Aura sprzyja też miłości i rozwijaniu partnerskich planów. Randki będą romantyczne i mogą trwać do białego rana. Samotni mają szansę na spotkanie kogoś wyjątkowego. Pij dużo wody, zjedz ciepłą zupę, unikaj kawy i mocnej herbaty.
Aspekty planet: 00.11 trygon Księżyca z Neptunem, 08.52 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

31.10.2018, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 3.41)
Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości, bo Merkury przechodzi do znaku Strzelca, a Wenus wkracza do znaku Wagi. Kreatywność i dobre pomysły będą nam towarzyszyć już od samego rana. Warto ryzykować, bo możesz dużo zyskać. Przygotuj oryginalny stój na halloweenowe przyjęcie, opozycja Wenus z Uranem uwolni twoją fantazję. Organizm dobrze przyswaja białko, jedz nabiał i ryby.
Aspekty planet: 00.31 trygon Księżyca z Jowiszem, 03.30 trygon Księżyca z Merkurym, 04.09 kwadratura Księżyca z Uranem, 04.21 kwadratura Księżyca z Wenus, 05.38 Merkury wkracza do znaku Strzelca, 09.44 opozycja Wenus z Uranem, 17.40 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 20.41 Wenus wkracza do znaku Wagi.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga odpocząć, odzyskać równowagę i odciąć się od starych spraw. Będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

1.11.2018, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Ten refleksyjny dzień spędź z bliskimi. Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanów się, co jest dla ciebie najważniejsze i od razu zacznij realizować to, co naprawdę się liczy. Dostarcz organizmowi więcej soli mineralnych i witamin. Wieczorem dla samotnych szansa na interesujące spotkanie. Dobry dzień na porządki w komputerze i książkach.
Aspekty planet: 16.22 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie wspomnienia, ale przede wszystkim te dobre i wesołe. Znajdziemy w nich inspirację do działania, aby przyszłość była lepsza.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

2.11.2018, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 6.47)
Księżyc pomaga w nauce i podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczy i warzyw. Wieczorem wycisz się i pobądź z rodziną. Pij ciepłe napoje, jedz ryż i kaszę, unikaj ostrych przypraw. Zadbaj o samochód i rower, zrób przegląd, myj okna, pierz zasłony i firanki.
Aspekty planet: 04.25 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 05.31 sekstyl Księżyca z Wenus, 07.05 trygon Księżyca z Uranem, 11.24 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.25 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja prywatnym, rodzinnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj odpoczywaj, pozbywaj się niepotrzebnych spraw i problemów.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

3.11.2018, sobota
Księżyc w znaku Panny
Przestań wikłać się w konflikty i nie spieraj się z tymi, którzy nigdy nie przyznają ci racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor. W miłości nie daj się zdominować partnerowi, znajdźcie wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać. Usłyszysz wiele ciekawych plotek na towarzyskich spotkaniach. Zadbaj o dłonie i paznokcie, wetrzyj w nie odżywkę, zrób masaż twarzy.
Aspekty planet: 00.40 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 06.21 opozycja Księżyca z Neptunem, 15.14 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki zachęca do nauki i poszerzania horyzontów. Sprawi, że chętnie zostaniemy w domu i poczytamy książkę lub obejrzymy serial dokumentalny.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. Po południu odpoczywaj i nie daj sobie popsuć rozrywki cudzym narzekaniem.

4.11.2018, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 10.00)
Jesienna chandra może cię dopaść. Przeziębienie szybko przejdzie, jeśli w porę wypijesz herbatę z sokiem malinowym. Nie siedź w przeciągu, a uda ci się dotrwać do końca dnia w dobrej formie. Księżyc w Wadze zachęca do tańca i ćwiczeń przy muzyce. Połącz przyjemne z pożytecznym! Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy takich jak oliwa czy olej kokosowy.
Aspekty planet: 08.26 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 19.02 kwadratura Księżyca z Saturnem, 19.11 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki pomaga uporządkować finanse, sprzyja współpracy z życzliwymi osobami. Warto zająć się domem, porządkami i zakupami. Także rodzinne spotkania będą udane.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

Próżny kurs Księżyca:
28.10 od g. 05.37 do 29.10 do g. 00.26.
31.10 od g. 03.30 do g. 03.41.
2.11 od g. 05.31 do g. 06.47.
4.11 od g. 08.26 do g. 10.00.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>