Horoskop tygodniowy 5-11.11.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu czekają nas dwa ważne astrologiczne wydarzenia, które mogą znacząco wpłynąć na nasze decyzje, ale i zwiastować atrakcyjne okazje, jakie możemy napotkać. Uran cofa się do znaku Barana, co pomoże nam znaleźć energię w jesienne dni, a Jowisz wchodzi do ognistego znaku Strzelca, co otworzy przed nami zupełnie nowe perspektywy.

We wtorek 6.11 trygon Słońca z Neptunem sprzyja marzycielom i osobom, które chcą pogłębić swoją duchową praktykę. Wycisz umysł, odpocznij, znajdź chwilę dla siebie, medytuj i oddal od siebie troski dnia codziennego. Uran wkracza ruchem wstecznym do Barana co zapowiada przypływ energii i pomysłów.

W środę 7.11 nów Księżyca w znaku Skorpiona może sprawić, że będziemy bardzo wrażliwi i przeczuleni na krytykę i ocenę. Nasze emocje mogą być wystawione na próbę, nie dajmy się wciągnąć w awanturę.

W czwartek 8.11 Jowisz wkracza do znaku Strzelca i zacznie sprzyjać odważnym, przedsiębiorczym i poszukującym lepszych światów.

W piątek 9.11 trygon Wenus z Marsem zmotywuje nas do kontaktu z ludźmi, wyjazdów i nauki. Warto rozmawiać, wyjaśniać problemy i nie odwracać się od tych, którzy potrzebują naszej rady i pomocy.

W niedzielę 11.11 sekstyl Słońca z Plutonem doda nam odwagi i stanowczości. Zróbmy to, co konieczne, aby uzdrowić rodzinne relacje. Jeśli ktoś zrobi coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

Horoskop tygodniowy

5.11.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady mogą okazać się bardzo cenne w sprawach związanych z biznesem i finansami. Księżyc sprawi, że będziemy wrażliwi na to, co mówią i robią inni. Dzień sprzyja randkom i osobom szukającym pary. Zjedz lekki obiad, ogranicz spożycie cukru i słodyczy, pij ziołową herbatę. Kąpiel  z dodatkiem olejku z rozmarynu uspokoi nerwy.
Aspekty planet: 18.55 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 9
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: IV Cesarz
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Dzień sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

6.11.2018, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 14.02)
Dobrze zaplanuj domowe prace, bo ktoś ciągle będzie cię rozpraszał. W życiu uczuciowym dobra passa. Trygon Słońca z Neptunem pomoże ci uwierzyć w siebie. Księżyc zapewni samotnym szansę na poznanie kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajdą więcej czasu dla partnera. Wizyta krewnych okaże się miła i przyjemna. Nawilżaj skórę, unikaj depilacji. Podlej obficie kwiaty, zrób domowe rachunki, wykup ubezpieczenie. Uran wchodzi ruchem wstecznym do Barana i pomoże odzyskać formę.
Aspekty planet: 03.42 trygon Księżyca z Marsem, 07.40 trygon Słońca z Neptunem, 09.18 koniunkcja Księżyca z Wenus, 14.03 opozycja Księżyca z Uranem, 19.58 Uran wchodzi do znaku Barana, 23.38 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: I Mag
Dziś warto spotykać się z ważnymi osobami i przekonywać kogoś do ambitnych planów. Masz powodzenie, ale unikaj plotek i niepotrzebnych przechwałek.

7.11.2018, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Ogarnie cię lenistwo i nawet rodzina nie będzie cię w stanie wyciągnąć na dłuższy spacer, basen czy siłownię. Słuchaj swojego organizmu i jeśli potrzebujesz, odpoczywaj do woli. O godz. 17.01 nów Księżyca w znaku Skorpiona. Psychicznie możesz czuć się bardziej zmęczony, nie jest to więc dobry czas na sprawy, które wymagają wielkiego wysiłku lub ryzykownych decyzji. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, jedz węglowodany.
Aspekty planet: 14.30 trygon Księżyca z Neptunem, 17.01 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: XX Sąd
Przed tobą sympatyczny dzień. Będziesz podobać się innym, zyskasz dzięki znajomościom i różnym układom. Aura sprzyja załatwianiu służbowych spraw, szkoleniom i wyjazdom.

8.11.2018, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 19.59)
Zaczynaj remont, rób porządki, wykonuj cięższe prace, dobrze podlej kwiaty. Księżyc pomoże ci poprawić kondycję i zdrowie. Teraz możesz bić rekordy i szybko wrócić do formy. Pij dużo wody, a organizm nie będzie się przegrzewał. Warto iść na spacer, basen lub siłownię i wyładować nadmiar energii w ruchu. Jowisz wejdzie do znaku Strzelca i przez kolejne 12 miesięcy będzie sprzyjał osobom urodzonym pod znakiem Strzelca, Lwa i Barana.
Aspekty planet: 00.06 sekstyl Księżyca z Plutonem, 11.41 kwadratura Księżyca z Marsem, 13.38 Jowisz wchodzi do znaku Strzelca, 20.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne.

Karta dnia: XV Diabeł
Dzień przeznacz na pracę i obowiązki, a popołudnie na randkę i dobrą zabawę. Poczujesz, że warto mieć hobby, odkryjesz nowe zainteresowania. Dodatkowo masz dzisiaj szczęście w sprawach finansowych.

9.11.2018, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Trygon Wenus z Marsem pomoże ci znaleźć bratnią duszę. Nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci dużo komplikacji. Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, biegaj, wybierz się na spacer, a rozładujesz napięcie i unikniesz przeziębienia czy kontuzji. Zrelaksuj się, medytuj, odetnij się od tego, co cię denerwuje. Zadbaj o wątrobę, nie obciążaj organizmu ciężkostrawnymi potrawami.
Aspekty planet: 14.36 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 16.11 trygon Wenus z Marsem, 21.41 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Zamiast przejmować się różnymi obowiązkami, lepiej skupić się na domowych sprawach. Dobry dzień na rodzinne spotkania i ważne rozmowy.

Karta dnia: II Kapłanka
Nie złość się na siebie, zwolnij tempa i zadbaj o swoje zdrowie. Po prostu brak ci odpoczynku i dzisiaj może to wyjść na jaw. Nie żałuj czasu na relaks, zaplanuj wymarzony urlop.

10.11.2018, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Nowe znajomości i ciekawe rozmowy poprawią ci humor i sprawią, że będziesz łagodny nawet dla wrogów. Przez nieuwagę możesz narazić się na kontuzję. Lepiej zadbaj o swoją wygodę, bezpieczeństwo i zdrowie. Unikaj cukru i przetworzonych tłuszczów. Kontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy, wypróbuj nową fryzurę.
Aspekty planet: 20.54 sekstyl Księżyca z Wenus, 22.59 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Zawierajmy nowe znajomości, szukajmy ciekawszych propozycji. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Będziesz bardzo towarzyski i w lepszym niż wczoraj humorze. Zapragniesz odwiedzić przyjaciół i zadzwonić do dawno nie słyszanych znajomych. Nadarzy się okazja, aby wyjaśnić pewną tajemniczą miłosną sprawę.

11.11.2018, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 4.54)
Nie przejadaj się i dbaj o linię, a  będziesz w świetnej formie. Unikaj jedzenia byle czego na mieście, ugotuj coś w domu, a rodzina będzie ci wdzięczna. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się zbawienna. Zrób porządek w dokumentach i papierach, zaplanuj rodzinie dużo atrakcji. Sekstyl Słońca z Plutonem pomoże ci wyjaśnić pewną tajemnicę.
Aspekty planet: 04.34 trygon Księżyca z Uranem, 16.21 sekstyl Słońca z Plutonem, 16.24 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Szczęście ci sprzyja. Możesz wyjaśniać nieporozumienia i naprawiać błędów. Bądź dziś wyrozumiały dla siebie i innych, bo uśmiech i dobra wola mogą dzisiaj zdziałać prawdziwe cuda.

Próżny kurs Księżyca:
6.11 od g. 09.18 do g. 14.02.
8.11 od g. 11.41 do g. 19.59.
11.11 od g. 04.34 do g. 04.54.

Udanego tygodnia!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>