Horoskop tygodniowy 12-18.11.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu warto zadbać o swoje otoczenie, załatwiać sprawy urzędowe, a w weekend uprawiać więcej sportów i poprawić formę. W czwartek Mars wchodzi do znaku Ryb, a w sobotę Merkury wejdzie w retrogradację, w drugiej połowie tygodnia spodziewajmy się więc zamieszania, ale i nowych inspiracji.

W czwartek 15.11 sekstyl Marsa z Uranem ostrzega przed zbyt szybką jazdą. Nie podejmuj radykalnych decyzji pod wpływem chwili, medytuj, weź głęboki oddech, a nabierzesz dystansu do trudnych spraw. Potem Mars wejdzie do znaku Ryb i zmotywuje nas do odnowienia starych kontaktów i spotkań z osobami, które kiedyś były nam nieprzychylne. Teraz przekonasz do siebie nawet największego wroga, wystarczy odrobina dyplomacji i cierpliwość.

W piątek 16.11 Wenus wychodzi z retrogradacji i ostrzega przed skrajnymi emocjami, a szczególnie zazdrością. Randki tego dnia mogą być namiętne. Na spotkaniach towarzyskich chrońmy swoje tajemnice i nie zdradzajmy sekretów byle komu.

W sobotę 17.11 Merkury wchodzi w retrogradację  i nie będzie sprzyjać szybkim decyzjom handlowym i biznesowym. Sprzyja za to wynajdywaniu korzystnych ofert handlowych i reklamowych. Warto poradzić się prawnika lub specjalisty w trudnej sprawie. Odradzamy jednak zakup sprzętu elektronicznego przez kolejne 3 tygodnie.

Horoskop tygodniowy

12.11.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Spodziewaj się różnych kontroli, sprawdzianów, ogólnego narzekania. Mimo tego nie daj się pesymistom! Pilnuj własnych spraw, zajmij się sportem lub idź na spacer. Dobry dzień na porządki. Księżyc ostrzega przed pomyłkami w banku czy urzędzie. Nie jest to dobry dzień na randkę w ciemno i ryzyko w miłości. Zrób piling i depilację, zaczynaj dietę, wyrzuć stare kosmetyki i leki.
Aspekty planet: 08.01 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.57 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 21.21 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe zadania.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

13.11.2018, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 16.45)
Możesz mieć kłopot ze snem, a nawet bóle głowy z nadmiaru informacji, jakimi jesteś nieustannie bombardowany. Dzień bez komórki czy Internetu pomoże ci wyciszyć umysł. Posłuchaj rady doświadczonej kobiety, ona pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość. Zrób piling i depilację, rób oczyszczanie skóry, pij rumianek na cerę. Jedz często, ale małe porcje.
Aspekty planet: 07.32 kwadratura Księżyca z Wenus, 16.13 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.05 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Układajmy plany, a potem do dzieła. To, co wprowadzimy w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

14.11.2018, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Uporządkuj sprawy domowe, wyrzuć zbędne rzeczy. Osoba, której dziś pomożesz, już niedługo poratuje cię w potrzebie. Zapisuj się do lekarza lub dietetyka, oszczędzaj kręgosłup i kolana. Rób depilację i peeling. Po południu dobry czas na aktywność fizyczną i szybką regenerację. Jedz warzywa i zdrowy tłuszcz.
Aspekty planet: 19.24 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki skieruje naszą uwagę na sprawy związane ze sztuką, pięknem, mistyką. Do pracy i pieniędzy nie będziemy mieli cierpliwości. Zamiast sprzątać i gotować, pogrążymy się w lekturze i marzeniach.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

15.11.2018, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Dzięki motywującemu wpływowi sekstylu Marsa z Uranem warto popracować nad formą i poddać się alternatywnej terapii, która zbawiennie wpłynie na twoje samopoczucie. Uważaj na gardło, nie pij zimnych napojów i wieczorami zakładaj szal. Wieczorem możesz czuć rozleniwienie. Ambitne rodzinne i towarzyskie plany lepiej więc przełożyć na inny dzień. Księżyc ostrzega przed trudnymi rozmowami z partnerem. Zrób peeling, nawilżaj skórę, unikaj chodzenia na wysokich obcasach.
Aspekty planet: 10.30 sekstyl Marsa z Uranem, 15.54 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 20.05 trygon Księżyca z Wenus, 23.20 Mars wchodzi do znaku Ryb.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

16.11.2018, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 5.41)
Pewnych spraw zawodowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Bądź ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie. Jedz węglowodany, pij więcej wody mineralnej, ogranicz cukier i alkohol. Wenus wychodzi z retrogradacji i pomoże ci uporządkować finanse.
Aspekty planet: 04.58 sekstyl Księżyca z Uranem, 06.02 koniunkcja Księżyca z Marsem, 09.10 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.50 Wenus wychodzi z retrogradacji, 18.27 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

17.11.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Nie przemęczaj się i dbaj o kondycję, a popołudnie będziesz mógł spędzić aktywnie. Księżyc w Rybach ostrzega cię przed pracą ponad siły i biciem sportowych rekordów na wyrost. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i płynów w postaci zup i herbat ziołowych. Zadbaj o stopy, weź kąpiel w soli.
Aspekty planet: 02.33 Merkury wchodzi w retrogradację, 08.40 kwadratura Księżyca z Merkurym, 09.07 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 20.09 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Sprzyja to artystom, ale nie księgowym i biznesmenom. Dlatego jeśli mimo soboty rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, walentynkowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

18.11.2018, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 16.55)
Niedzielę spędź z bliskimi i daj sobie czas na medytację, odpoczynek i wspólne zjedzenie rodzinnego posiłku. Śpiesz się powoli, nie podejmuj pochopnych zawodowych decyzji, a unikniesz niechcianych zmian. Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Wybierz się z wizytą do znajomych lub sąsiadów czy nawet wyjedź na krótki urlop. Pij więcej wody, zjedz pożywną zupę, unikaj niezdrowych sosów.
Aspekty planet: 09.03 trygon Księżyca ze Słońcem, 21.18 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych umysłów.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Pozycje planet:
Słońce 19 o 32´ – 26 o 35´Skorpiona
Księżyc 10 o 13´ Koziorożca – 04 o 13´ Barana
Merkury 11 o 47′ – 13 o 11′ Strzelca
Wenus 25 o 39′ – 25 o 22′ Wagi w retrogradacji
Mars 27 o 37´ Wodnika – 01 o 54´ Ryb
Jowisz 00 o 46′ – 02 o 19′ Strzelca
Saturn 05 o 54´ – 06 o 34´ Koziorożca
Uran 29 o 48´ – 29 o 33´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 o 45′ – 13 o 42′ Ryb w retrogradacji
Pluton 19 o 11′ – 19 o 20′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.11 od g. 16.13 do g. 16.45.
16.11 od g. 04.58 do g. 05.41.
18.11 od g. 09.03 do g. 16.55.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>