Horoskop tygodniowy 19-25.11.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia w Bliźniętach sprzyja ważnym spotkaniom, krótkim i dalekim podróżom oraz wykonywaniu ważnych telefonów czy wysyłaniu listów. W tym tygodniu zostaniesz wysłuchany, a twoja wiadomość szybko dotrze do adresata.

We wtorek 20.11 kwadratura Marsa z Jowiszem pomoże nam uporać się z uciążliwymi i czasochłonnymi obowiązkami. Nie spóźniajmy się dziś do pracy czy szkoły, bo nasz niedociągnięcia będą dziś surowo oceniane.

W czwartek 22.11 Słońce wkracza do znaku Strzelca, a to oznacza, że w drugiej połowie tygodnia możemy mieć ciekawe i znaczące spotkania, a także czerpać inspirację z muzyki czy sztuki. Poczujemy też chęć wyjazdów i spotkań ze znajomymi.

W piątek 23.11 pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt pomoże nam zrozumieć osoby młodsze i mniej doświadczone. Warto im pomóc, bo nigdy nie wiadomo, kiedy sami będziemy w potrzebie. Dzień sprzyja spotkaniom i zawieraniu znajomości.

W niedzielę 25.11 Neptun wychodzi z retrogradacji i sprawi, że mogą nam przytrafić się wyjątkowo kolorowe i twórcze sny, w nocy może też przyjść z naszej podświadomości rozwiązanie zagadki czy trudnego problemu, który trapi nas od dawna.

Horoskop tygodniowy

19.11.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Łatwiej zrezygnujesz z cukru, zaczynaj więc oczyszczanie organizmu. Postaw na naturalną medycynę, a grypa i katar nie będą się ciebie imać. Na siłowni lub aerobiku ćwicz ostrożnie. Nie daj się namówić na zbyt ryzykowne sporty. Warto iść do fryzjera, kosmetyczki, ale także do protetyka lub dentysty. Organizm potrzebuje więcej białka, nie rezygnuj z ciepłego posiłku w ciągu dnia.
Aspekty planet: 05.30 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.26 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Myśl o przyszłości, zamiast kierować się przelotnymi sympatiami i chwilowymi korzyściami, bo inni ludzie nie będą o ciebie tak bardzo dbali.

20.11.2018, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Kwadratura Marsa z Jowiszem pomoże ci zyskać pewność siebie. Stań do walki o swoje, nie daj się zepchnąć na drugi plan zawodowym lub miłosnym rywalom. Uprawiaj sporty, spaceruj, połóż się spać o rozsądnej porze, a nie zachorujesz. Poczujesz się lepiej, ale nie prowadź za szybko samochodu i uważaj na rowerze, bo z powodu twojego gapiostwa możliwa jest stłuczka lub wywrotka. Zjedz więcej białka, unikaj słodyczy i podjadania między posiłkami.
Aspekty planet: 02.30 kwadratura Marsa z Jowiszem, 05.21 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.44 opozycja Księżyca z Wenus, 23.46 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: I Mag
Zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Nie porywaj się jednak na zbyt wiele i na siłowni ćwicz rozsądnie. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a przez cały czas będziesz zdrów jak ryba.

21.11.2018, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 00.42)
Twoje gardło wymaga teraz specjalnego traktowania. Nawilżaj skórę na szyi, zrób masaż karku, zadbaj o zęby. Księżyc może sprawić, że zaczniesz mieć większy apetyty i przestaniesz trzymać się diety. Nie wystawiaj się więc na pokusy w ciastkarni i zadbaj o regularne zdrowe posiłki. Ktoś pomoże ci podjąć dojrzałą partnerską decyzję.
Aspekty planet: 06.35 sekstyl Księżyca z Marsem, 12.53 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Lepiej też  pilnować wszelkich dokumentów i umów, bo sam doskonale dasz sobie z tym radę, a inni mogą popełniać błędy. Uda ci się odzyskać różne stare długi i pojawią się pieniądze, na jakie od dawna czekałeś.

22.11.2018, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Zaplanuj trening na siłowni lub w fitnessie. Nawet jeśli nie schudniesz zgodnie z zakładanym planem, to zyskasz sympatycznych znajomych. Księżyc sprzyja nieoczekiwanym spotkaniom. Wieczorem zadbaj o swoją urodę. W zamieszaniu związanym z domowymi porządkami i zakupami pamiętaj o kosmetyczce i fryzjerze!
Aspekty planet: 01.00 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.01 Słońce wkracza do znaku Strzelca, 10.58 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VI Kochankowie
Obiecuj tylko to, czego możesz dotrzymać. Będziesz miał tyle energii, że trudno będzie za tobą nadążyć, ale właśnie dlatego warto zadbać o to, żeby inni ludzie ci pomagali. Buduj koalicje, a nie rywalizuj z innymi.

23.11.2018, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 5.10)
Więcej ćwicz i spaceruj. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt motywuje cię do większej porcji codziennego ruchu. Twoją kondycję i urodę doskonale wspomogą pierwiastki i sole mineralne. Popołudnie sprzyja spacerom i zorganizowaniu rodzinnej wycieczki. Jeśli masz wrażliwy żołądek, nie jedz ciężko strawnych potraw. Wieczorem szansa na wyjątkowe spotkanie.
Aspekty planet: 06.39 opozycja Księżyca i Słońca, 10.47 opozycja Księżyca z Jowiszem, 13.11 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.29 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach miłosnych lepiej unikać konfliktów. W sprawach finansowych warto ryzykować, grać w totka, inwestować. Nie siedź bezczynnie, użyj swoich kontaktów, aby załatwić ważną sprawę.

24.11.2018, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będzie ci trudno opanować ochotę na słodycze czy inne ulubione przysmaki. Zacznij regularnie mierzyć ciśnienie i wyklucz z diety niezdrowe tłuszcze, a od razu poczujesz się lepiej. Wieczorem wypoczywaj rozsądnie i nie miej pretensji do własnego ciała, że nie chce schudnąć lub przytyć z dnia na dzień. Księżyc zachęca do oszczędzania.
Aspekty planet: 04.21 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XXI Świat
Skontaktuj się z osobami, które są daleko. Warto dzwonić, wysyłać listy i e-maile, zabiegać o swoje sprawy. Krótka podróż dostarczy ci wielu ekscytujących wrażeń. Upieraj się przy swoim, uwierz w swoje umiejętności, a pokonasz trudności.

25.11.2018, niedziela
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 7.37)
Odczujesz poprawę w sprawach zdrowotnych. Warto zaczynać nową dietę i odchudzanie. Rodzina i współpracownicy zmobilizują cię, aby coś zmienić w swoim życiu. Nowa fryzura, seria zabiegów kosmetycznych i zapisanie się na aerobik lub basen pomogą ci odzyskać formę. Organizm domaga się więcej zup i ciepłych napojów. Noś ze sobą termos i nie zapominaj o częstym piciu wody z cytryną.
Aspekty planet: 02.03 trygon Księżyca z Wenus, 02.08 Neptun wychodzi z retrogradacji, 06.31 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.46 trygon Księżyca z Marsem, 19.43 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja dobrym relacjom z ludźmi. Warto zrobić dla innych coś dobrego. Dziś uda się zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub imprezę.

Karta dnia: 0 Głupiec
Masz szansę szybko uporać się z przeciwnościami losu, jeśli postawisz wszystko na jedną kartę. Bądź odważny, a dużo zyskasz. Osoby poszukujące partnera powinny łapać okazje i szybko się decydować.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 26 º 35´Skorpiona – 03 º 49´ Strzelca
Księżyc 04 º 13´ Barana – 10 º 26´ Raka
Merkury 13 º 11′ – 06 º 57′ Strzelca w retrogradacji
Wenus 25 º 22′ – 26 º 59′ Wagi
Mars 01 º 54´ – 06 º 17´ Ryb
Jowisz 02 º 19′ – 03 º 53′ Strzelca
Saturn 06 º 34´ – 07 º 17´ Koziorożca
Uran 29 º 33´ – 29 º 19´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 º 42′ – 13 º 42′ Ryb
Pluton 19 º 20′ – 19 º 30′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
20.11 od g. 23.46 do 21.11 do g. 00.42.
22.11 od g. 10.58 do 23.11 do g. 05.10.
25.11 od g. 06.31 do g. 07.37.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>