Horoskop tygodniowy 26.11-2.12.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Jowisz sprzyja osobom pracowitym, ale i odważnym. Warto zastanowić się, co stanowi dla nas największe życiowe wyzwanie i opracować szczegółowy plan, jak je zrealizować lub jak pokonać trudności na drodze do sukcesu.

W poniedziałek 26.11 koniunkcja Słońca z Jowiszem zmobilizuje nas do aktywnego spędzania czasu. To dobry czas na duże zakupy, polowanie na okazje handlowe, przeceny i zniżki. Warto dogadywać się z ludźmi, negocjować, targować się, a wiele dzisiaj zyskamy. Kwadratura Merkurego z Marsem nastroi nas bojowo do ludzi, ale dzięki przypływowi energii uporamy się szybko z uciążliwymi obowiązkami. Po południu warto pójść na spacer, basen lub aktywnie spędzić czas z bliskimi.

We wtorek 27.11 koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja naprawianiu zepsutych sprzętów, konserwacji urządzeń domowych i robieniu przeglądu zlewów, umywalek i urządzeń sanitarnych. Sekstyl Marsa z Saturnem podpowiada, że powinniśmy wypełniać sumiennie swoje obowiązki, podejmować długofalowe zobowiązania i nie traktować z lekceważeniem autorytetów czy osób na wysokich stanowiskach. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja spotkaniom towarzyskim, randkom i pokazywaniu się w lepszym świetle. Warto utrwalać na zdjęciach to, co nam się podoba lub czym jesteśmy wzruszeni.

W sobotę 1.12 Merkury wkracza ruchem wstecznym do Skorpiona i pomoże w świątecznych zakupach. Opozycja Wenus z Uranem będzie nas skłaniać do ryzyka i nieostrożności. Nie buntujmy się dziś przeciwko autorytetom, bo w starcu z silniejszymi czy ważniejszymi od siebie możemy nie mieć szans.

W niedzielę 2.12 Wenus wkracza do znaku Skorpiona i zacznie sprzyjać zakochanym oraz organizowaniu spotkań towarzyskich. Szybko dojdziemy do porozumienia z członkami rodziny, warto rozmawiać o silnych emocjach. Wenus pobudzi kreatywność i wyobraźnię.

Horoskop tygodniowy

26.11.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc wprowadzi cię w nerwowy nastrój, postaraj się więc wyładować nadmiar energii spacerując lub ćwicząc na przyrządach w siłowni. Bądź kreatywny, zapisuj swoje pomysły, a poczujesz się jak nowo narodzony. Jedz więcej witamin i często pij wodę, żeby się nie odwodnić. Rano załatwiaj zawodowe i finansowe sprawy. Wieczór sprzyja wizytom towarzyskim.
Aspekty planet: 06.24 trygon Księżyca z Neptunem, 07.33 koniunkcja Słońca z Jowiszem, 09.05 kwadratura Merkurego z Marsem, 16.06 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Uda się wprowadzić w życie nowe, a nawet rewolucyjne pomysły.

Karta dnia: XX Sąd Boży
Wiadomość, na którą czekasz od dawna, teraz wreszcie dotrze do ciebie. Wykorzystaj ją dobrze, naucz się nowych umiejętności, dogaduj się z ludźmi. Praca w grupie będzie bardziej efektywna.

27.11.2018, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 9.34)
Będziesz energiczny i zadowolony z siebie. Księżyc w Lwie poganiać cię będą do zmian w diecie i trybie życia. Zadbaj o sen, bo może ci go brakować  z nadmiaru obowiązków. Jeśli cierpisz z powodu przewlekłej lub uciążliwej choroby, twoje samopoczucie zacznie się poprawiać, tylko energicznie zabierzesz się za kurację. Warto starać się o nową pracę, przeglądać oferty.
Aspekty planet: 05.15 kwadratura Księżyca z Wenus, 08.21 kwadratura Księżyca z Uranem, 10.14 koniunkcja Słońca z Merkurym, 16.41 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.22 trygon Księżyca z Merkurym, 18.38 trygon Księżyca ze Słońcem, 22.30 sekstyl Marsa z Saturnem, 23.27 koniunkcja Merkurego z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Zajmij się obowiązkami, planowaniem ważnych spraw, a dzień będzie bardzo udany.

Karta dnia: I Mag
Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę. W finansach okazja na nisko oprocentowany kredyt. Masz szczęście do spraw finansowych.

28.11.2018, środa
Księżyc w znaku Lwa
Poczujesz nagłe ożywienie. Idź na spacer, ćwicz, zachęć partnera czy rodzinę do biegania lub wspólnego aerobiku. Masz szansę na powrót do zdrowia i wymarzonej figury. Zadbaj o odpowiednią ilość snu. Wieczorne chłody mogą ci zagrażać bardziej niż zwykle i osłabić twój organizm. Organizm potrzebuje więcej warzyw korzennych i dobrej jakości białka.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: II Kapłanka
Bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo pewnych spraw domowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem.

29.11.2018, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 12.07)
Będziesz w dobrym nastroju, uważaj tylko, żeby się nie przejadać. Księżyc w Pannie może zapowiadać kontuzje i większą skłonność do chorób. W razie pogorszenia zdrowia wybierz się do lekarza, nie kuruj się tylko domowymi sposobami i ziołowymi specyfikami. Popołudnie sprzyja zakupom i wyjątkowym randkom. Andrzejkowe wróżby w tym roku będą bardzo interesujące.
Aspekty planet: 09.16 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.46 trygon Księżyca z Uranem, 15.42 kwadratura Księżyca z Merkurym, 20.11 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XVII Księżyc
Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie kobietą, dlatego uważaj na słowa. Warto dogadywać się z ludźmi i współpracować, więcej na tym zyskasz i w pracy i w życiu rodzinnym.

30.11.2018, piątek
Księżyc w znaku Panny
Unikaj osób, które mają katar lub są zaziębione, bo możesz się od nich zarazić. Księżyc sprzyja dbaniu o skórę i włosy. Jedz więcej owoców i pij soki warzywne, a wyjdzie ci to na dobre. Wyklucz z diety niezdrowe przekąski, a przestaniesz narzekać na brak koncentracji i problemy żołądkowe. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy w postaci oliwy lub masła.
Aspekty planet: 01.17 trygon Księżyca z Saturnem, 01.18 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 03.18 opozycja Księżyca z Marsem, 11.34 opozycja Księżyca z Neptunem, 21.48 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu i nawet na imprezach będziemy rozmawiać o poważniejszych sprawach. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i uważaj na drobiazgi.

Karta dnia: XVI Wieża
Bądź rozsądny, nie szastaj pieniędzmi, zaplanuj wydatki i nie bój się cięższych prac. Zadbaj o zdrowie, zrób badania, nie bagatelizuj objawów zmęczenia i szybko reaguj.

1.12.2018, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 15.48)
Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. Księżyc sprzyja naprawie sprzętu domowego i kupowaniu elektroniki. Randki będą wzruszające i namiętne.
Aspekty planet: 03.12 opozycja Wenus z Uranem, 12.11 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona, 15.34 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie. Zadbaj o siebie i rodzinę, żeby wasze życie było zdrowsze i wygodniejsze.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie podejmuj pochopnych decyzji, spokojnie rób swoje. Szkoda byłoby coś stracić stracić przez nerwy i zaniedbania. Liczy się dzisiaj przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.

2.12.2018, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Skupimy się na przyjemnościach i prywatnych sprawach, niż ciężkiej pracy. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo Księżyc ześle ci bardzo dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na zakupy. Unikaj ćwiczeń obciążających serce, spaceruj, graj w gry zespołowe.
Aspekty planet: 00.56 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 05.44 kwadratura Księżyca z Saturnem, 09.30 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.01 Wenus wchodzi do znaku Skorpiona.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj. Warto po prostu odpocząć.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Będziesz w dobrym humorze, zapragniesz coś w swoim domu zmienić. Dzisiaj będzie więcej okazji do zabawy, warto iść na randkę lub spotkać się z przyjaciółmi.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 03 º 49´ – 10 º 45´ Strzelca
Księżyc 10 º 26´ Raka – 18 º 51´ Wagi
Merkury 06 º 57′ Strzelca – 28 º 40′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 26 º 59′ Wagi – 00 º 10′ Skorpiona
Mars 06 º 17´ – 10 º 46´ Ryb
Jowisz 03 º 53′ – 05 º 26′ Strzelca
Saturn 07 º 17´ – 08 º 02´ Koziorożca
Uran 29 º 19´ – 29 º 06´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 º 42′ – 13 º 43′ Ryb
Pluton 19 º 30′ – 19 º 42′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
27.11 od g. 08.21 do g. 09.34.
29.11 od g. 10.46 do g. 12.07.
1.12 od g. 15.34 do g. 15.48.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>