Horoskop tygodniowy 10-16.12.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Bądźmy otwarci na ludzi, zbierajmy informacje i nie przegapmy ważnego spotkania, bo od niego może zależeć nasza zawodowa lub finansowa przyszłość. Planety w tym tygodniu sprzyjają podróżom i opracowywaniu planów na przyszłość.

W czwartek 13.12 Merkury wchodzi do znaku Strzelca i dostarczy nam wielu ekscytujących wiadomości. Warto zadzwonić do dalszych krewnych i przyjaciół, dowiadywać się, co słychać, bo niektóre fakty mogą być bezcenne.

W niedzielę 16.12 sekstyl Wenus z Saturnem. Nie podejmuj pochopnych decyzji, spokojnie rób swoje. Szkoda byłoby coś stracić stracić przez nerwy i zaniedbania. Liczy się dzisiaj przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.

Horoskop tygodniowy

10.12.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Ważny dzień, nie rezygnuj więc łatwo ze swoich planów, nawet jeśli będzie trochę pod górkę. Księżyc w znaku Koziorożca sprawi, że możemy być rozliczani z tego, co obiecaliśmy i będziemy musieli dać sobie radę mimo ograniczonych środków. Dzień sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego i szukaniu nowej pracy.
Aspekty planet: 04.20 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 21.38 sekstyl Księżyca z Merkurym, 22.26 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

11.12.2018, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 00.39)
Warto zacząć rozsądnie dbać o kondycję i porzucić niezdrową dietę. Planety sprzyjają szczególnie osobom, które planują kuracje odchudzające i upiększające. Wieczorem możesz być podatny na kontuzje i stłuczenia, bo będziesz chciał wygrać za wszelką cenę. Nie daj więc ponieść się nerwom, a zakończysz dzień zadowolony z siebie.
Aspekty planet: 12.00 kwadratura Księżyca z Wenus, 15.33 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

12.12.2018, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz w dobrej formie, choć Księżyc w Wodniku nie sprzyja ryzykownemu wysiłkowi fizycznemu. Bądź ostrożny, bo siedzenie w przeciągu może skończyć się przeziębieniem. Wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu, zapisz się na taniec, basen lub inną łagodną formę ruchu. Graj w totka, umawiaj się na spotkania o pracę, pozwól szczęściu zapukać do twoich drzwi.
Aspekty planet: 18.36 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

13.12.2018, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 13.39)
Będziesz skupiać uwagę otoczenia. Masz szansę na sukces w dziedzinach, które wymagają ryzyka i szczęścia. Ktoś z twojego otoczenia potrzebuje pomocy, której tylko ty możesz udzielić. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 00.42 Merkury wkracza do znaku Strzelca, 11.19 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.38 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

14.12.2018, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Kwadra Księżyca w znaku Ryb nastroi cię refleksyjnie do życia. Puste rozrywki i wydawanie pieniędzy na zbytki nie będą cię bawić. Wprowadź w swoje życie więcej porządku i oszczędzaj, a szybko zobaczysz efekty. Pojawi się okazja na nisko oprocentowany kredyt. Nie zostawiaj telefonu lub hasła do swojej poczty osobom, do których nie masz zaufania.
Aspekty planet: 05.09 trygon Księżyca z Wenus, 05.43 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 08.31 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.34 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na aktywny wypoczynek i zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać krocie na ubrania i dodatki. Nie zaufaj drugi raz osobie, która cię kiedyś oszukała.

15.12.2018, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Ktoś z twojego bliskiego otoczenia może tak cię zdenerwować lub zawieść, że twoje sprawy staną pod wielkim znakiem zapytania. Szybko reaguj i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Nie pożyczaj dziś pieniędzy, bo długo będziesz czekać na zwrot pożyczki. Unikaj zabiegów kosmetycznych i medycznych, bo możliwe są pomyłki i błędy.
Aspekty planet: 03.18 koniunkcja Księżyca z Marsem, 06.04 sekstyl Księżyca z Plutonem, 12.49 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: XX Sąd
Chętnie pobędziesz dziś wśród ludzi. Sobota sprzyja zawieraniu nowych znajomości, ale nie przejmuj się zbytnio cudzymi opiniami.

16.12.2018, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 1.43)
Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Księżyc sprzyja gruntownym  porządkom i aktywnemu wypoczynkowi z rodziną. Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.
Aspekty planet: 07.47 trygon Księżyca z Merkurym, 15.26 sekstyl Wenus z Saturnem, 18.12 trygon Księżyca z Jowiszem, 20.20 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki, a także sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Postaraj się jednak nie chwalić swoimi znajomościami i nie ulegaj prośbom, które zagrażają twoim interesom i rodzinnej pozycji.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 17 º 51´ – 24 º 58´ Strzelca
Księżyc 18 º 14´ Koziorożca – 12 º 01´ Barana
Merkury 28 º 03′ Skorpiona – 03 º 53′ Strzelca
Wenus 04 º 34′ – 09 º 54′ Skorpiona
Mars 15 º 19´ – 19 º 55´ Ryb
Jowisz 07 º 00′ – 08 º 33′ Strzelca
Saturn 08 º 49´ – 09 º 37´ Koziorożca
Uran 28 º 56´ – 28 º 47´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 º 45′ – 13 º 50′ Ryb
Pluton 19 º 54′ – 20 º 06′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.12 od g. 22.26 do 11.12 do g. 00.39.
13.12 od g. 11.19 do g. 13.39.
15.12 od g. 12.49 do 16.12 do g. 01.43.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>