Horoskop tygodniowy 17-23.12.2018

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja podróżom i spotkaniom. Od piątku Słońce przebywać będzie w znaku Koziorożca, co sprzyja porządkom, robieniu planów i skupieniu na najważniejszych sprawach.  Koniec tygodnia będzie intensywny za sprawą pełni Księżyca w znaku Raka.

W czwartek 20.12 trygon Słońca z Uranem doda nam energii i zapewni sukces w dziedzinach związanych z techniką i nowoczesnymi mediami. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów.

W piątek 21.12 Słońce wkracza do znaku Koziorożca i zacznie sprzyjać wyjaśnianiu spraw księgowych oraz robieniu rachunków. Odkryjesz dobre wyjście z różnych kłopotów. Masz szansę przekonać kogoś ważnego do spraw, na których ci zależy. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem radzi, abyś uważnie liczył odsetki, zwracał uwagę na dopiski w umowach. Merkury pomoże ci znaleźć nowe źródła zarobku lub dostaną ciekawą zawodową propozycję. Trygon Wenus z Neptunem pozwoli nam zdobyć czyjeś względy, obłaskawić naburmuszone lub nieprzychylne nam osoby lub dobrze się bawić w sprawdzonym towarzystwie.

W sobotę 22.12 pełnia Księżyca w znaku Raka skłoni nas do poważnych przemyśleń i ważnych decyzji. Traktujmy serio innych członków rodziny, podtrzymajmy na duchu tych, którzy mają gorszy dzień czy nawet chandrę. Pracowitych czeka duża nagroda.

Horoskop tygodniowy

17.12.2018, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Jeśli będziesz dobrze zorganizowany, zdobędziesz silniejszą pozycję i zaczniesz pracować na przyszłe zyski. Księżyc w Baranie zapowiada odwołanie spotkania lub zwłokę w realizacji niektórych partnerskich planów. Nie martw się tym jednak, bo już w niedługo uda się nadrobić miłosne zaległości. Wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe i na wzmacnianie siły.
Aspekty planet: 07.57 sekstyl Marsa z Plutonem, 16.20 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

18.12.2018, wtorek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 10.37)
Księżyc sprawi, że pomogą ci ludzie, na których zawsze mogłeś liczyć. Warto składać podania o pracę, jeśli szukasz czegoś nowego. W sprawach finansowych wrócisz do równowagi dzięki wsparciu pewnej przychylnej ci osoby. Czytaj dokładnie oferty banków, szczegóły umowy, nie podejmuj decyzji o swoim majątku pod wpływem chwili.
Aspekty planet: 03.27 trygon Księżyca ze Słońcem, 08.21 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

19.12.2018, środa
Księżyc w znaku Byka
Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową. Ludzie będą cię chętniej słuchać, zdobędziesz nowych sojuszników. Samotni mają szansę poznać kogoś ciekawego dzięki pośrednictwu rodziny. Zadbaj o posiłek bogaty w witaminy. Masaż pomoże ci pozbyć się stresu.
Aspekty planet: 04.27 trygon Księżyca z Saturnem, 07.53 opozycja Księżyca z Wenus, 11.33 sekstyl Księżyca z Neptunem, 22.40 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

20.12.2018, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 15.34)
Spodziewaj się wielu zadań, które wymagają sprytu i użycia siły przekonywania. Będziesz mądrzejszy nawet do szefa. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić. Od ciebie będzie zależeć powodzenie pewnej trudnej sprawy, możesz się więc w końcu wykazać. Przedświąteczne spotkania w pracy czy z  przyjaciółmi upłyną w miłej atmosferze.
Aspekty planet: 01.41 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.21 trygon Słońca z Uranem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

21.12.2018, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Poczujemy, że Święta coraz bliżej, obowiązków coraz więcej, a czasu mamy coraz mniej! Może być nerwowo, ale szybko uporamy się obowiązkami. Póki jeszcze czas, wybierz się do kosmetyczki, a w Święta będziesz wyglądać olśniewająco! To bardzo dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, a w pracy szukać pomocników i sojuszników. Umyj okna, zadbaj o samochód i rower, zrób wielkie pranie.
Aspekty planet: 06.41 opozycja Księżyca z Merkurym, 07.35 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.58 kwadratura Księżyca z Neptunem, 18.11 trygon Wenus z Neptunem, 18.36 koniunkcja Merkurego z Jowiszem, 23.22 Słońce wkracza do znaku Koziorożca.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

22.12.2018, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 17.27)
Zerwij kontakty z kimś, kto cię niszczy i nie życzy ci dobrze. Wprowadź w życie radykalne zmiany i nie idź na kompromis. Pełnia Księżyca sprawi, że teraz masz szansę na pozytywne zmiany. W twoim związku wydarzy się coś ważnego, nie przegap tego! Samotni mają szansę na wyjątkowe uczucie. Nawadniaj organizm i unikaj za dużej ilości mięsa. Szybko wyleczysz przeziębienie.
Aspekty planet: 10.17 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.02 trygon Księżyca z Neptunem, 18.55 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

23.12.2018, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Rano idź na zakupy, a łatwo znajdziesz ładne prezenty. Możesz też sam zrobić upominki dla bliskich. Zajmij się kulturą, wyjdź do kina lub teatru, poświęć czas na swoje hobby lub zajmij się pielęgnowaniem urody. Imprezy i randki będą dzisiaj wesołe i udane. Także w kuchni uda się szybko zrobić wszystkie ważne prace, możesz testować nowe przepisy przed świętami.
Aspekty planet: 10.17 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.02 trygon Księżyca z Neptunem, 18.55 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi. Dobry dzień, aby zaplanować świąteczne wyjazdy.

Karta dnia: IV Cesarz
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 58´ Strzelca – 02 º 06´ Koziorożca
Księżyc 12 º 01´ Barana – 19 º 28´ Raka
Merkury 03 º 53′ – 12 º 34′ Strzelca
Wenus 09 º 54′ – 15 º 56′ Skorpiona
Mars 19 º 55´ – 24 º 35´ Ryb
Jowisz 08 º 33′ – 10 º 04′ Strzelca
Saturn 09 º 37´ – 10 º 26´ Koziorożca
Uran 28 º 47´ – 28 º 41´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 º 50′ – 13 º 56′ Ryb
Pluton 20 º 06′ – 20 º 20′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.12 od g. 08.21 do g. 10.37.
20.12 od g. 01.41 do g. 15.34.
22.12 od g. 15.20 do g. 17.27.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>