Horoskop tygodniowy 31.12.2018-6.01.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu chętnie spędzimy wolny czas z przyjaciółmi, możliwe, że przyjdą nam do głowy wyjątkowo dziwne i zaskakujące pomysły, które będzie można o dziwo szybko realizować. Sylwester będzie wyjątkowo taneczny i romantyczny.

We wtorek 1.01 Mars wkracza do znaku Barana i  sprzyja porządkom, planowaniu spraw i wydatków na zbliżający się nowy rok, a także rodzinnym ustaleniom. Ktoś wesoły i energiczny zapewni nam dobrą rozrywkę.

W środę 2.01 koniunkcja Słońca z Saturnem sprawi, że będziemy odważnie planować swoją przyszłość, a spotkania rodzinne będą dla nas wielką inspiracją. Pomóż komuś, kto sam wstydzi się poprosić o wsparcie.

W piątek 4.01 trygon Merkurego z Uranem sprzyja wyjazdom, nawiązywaniu znajomości w podróży i stosowaniu nowoczesnych narzędzi w zarządzaniu pieniędzmi. Sekstyl Słońca z Neptunem nie sprzyja pożyczaniu pieniędzy, zadłużaniu się czy wydawaniu pieniędzy na głupstwa czy rozrywki. Medytuj, wycisz się, idź na basen, a szybko zregenerujesz siły.

W sobotę 5.01 Merkury wkracza do znaku Koziorożca. Ludzie będą oszczędni, niechętni pożyczaniu i wyświadczaniu przysług.

W niedzielę 6.01 nów Księżyca w znaku Koziorożca i częściowe zaćmienie Słońca.  Na nerwy i wewnętrzny niepokój najlepsza jest medytacja i odpoczynek. Słońce postawi na naszej drodze specjalistów, którzy pomogą nam w codziennych sprawach i problemach. Uran wchodzi w ruch prosty i pomoże nam w realizacji noworocznych postanowień.

Horoskop tygodniowy

31.12.2018, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 2.22)
Księżyc sprzyja sprawnej organizacji Sylwestra. Panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Nie pozwól, aby wszystkie obowiązki spadły dziś na ciebie. Zakupy i domowe porządki uda się zrobić szybko. Rano nakładaj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce. Wieczorem Księżyc przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Koniec roku 2018 będzie optymistyczny i udany.
Aspekty planet: 20.46 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.08 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomoże zakończyć stare sprawy. Unikaj dzisiaj ryzyka i pośpiechu. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. A potem czas na zabawę.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

1.01.2019, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Pierwszy dzień 2018 roku spędź spokojnie, w gronie bliskich i rodziny. Nigdzie się nie spiesz, nawadniaj organizm i rób to, co sprawia ci przyjemność, bo jaki pierwszy dzień roku, taki cały rok. Organizm potrzebuje więcej wody mineralnej i węglowodanów. Unikaj wysiłku, pij ziołową herbatę, zastosuj oczyszczającą kurację dla organizmu i skóry.
Aspekty planet: 3.19 Mars wkracza do znaku Barana, 4.09 trygon Księżyca z Neptunem, 16.18 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.26 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru lub po prostu własne hobby.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

2.01.2019, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 9.58)
Poczujesz przypływ sił i kreatywności. Księżyc pomoże ci szybko uporać się z obowiązkami i wygospodarować czas dla rodziny i znajomych. Udadzą się ważne spotkania zawodowe. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Warto zacząć wdrażać noworoczne postanowienia w życie, iść na siłownię czy basen, rozpocząć oczyszczającą dietę.
Aspekty planet: 6.49 koniunkcja Słońca z Saturnem, 11.41 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

3.01.2019, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziesz otwarty na nowe pomysły, warto spotykać się z ludźmi i omawiać ważne sprawy.  Dzień sprzyja rozrywce i zajmowaniu się hobby, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Zrównoważ w diecie białko i węglowodany, nie przesadzaj z tuczącym deserem.
Aspekty planet: 9.23 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 12.59 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

4.01.2019, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 19.54)
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Lepiej unikać gorących dyskusji, bo ktoś może wycofać się z wcześniejszych ustaleń. Rób ćwiczenia wytrzymałościowe, ćwicz jogę lub aerobik. Świetny dzień na wizytę u lekarza, w aptece lub u dietetyka. Zacznij zdrowiej się odżywiać.
Aspekty planet: 6.12 trygon Merkurego z Uranem, 17.09 trygon Księżyca z Uranem, 18.41 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 20.56 sekstyl Słońca z Neptunem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

5.01.2019, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów sąsiedzkich i rodzinnych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje, a poczujesz, że organizm wraca do równowagi. Zadbaj o włosy.
Aspekty planet: 1.05 kwadratura Księżyca z Marsem, 4.39 Merkury wkracza do znaku Koziorożca, 19.32 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że nie będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Czas zakończyć to, co męczące i trochę odpocząć. Dziewiątka pozwala z spojrzeć na trudne sprawy z dystansu i odciąć się od negatywnych emocji.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

6.01.2019, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w znaku Koziorożca sprawi, że za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać. Wybierz się na wystawę, czytaj inspirujące książki, spotykaj się z przyjaciółmi i nie martw się niczym na zapas. Warto zająć się  rodzinnymi sprawami, swoim hobby lub odpocząć. Regeneruj siły, nie wykonuj zbyt forsownych ćwiczeń, bo łatwo dziś o przeziębienie.
Aspekty planet: 00.00 sekstyla z Księżyca z Neptunem, 2.28 koniunkcja Słońca z Księżycem, 13.11 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 21.26 Uran wychodzi z retrogradacji.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki zapewni nam sympatyczną niedzielę. We wszystkim, czego się podejmiemy, będziemy szukać przede wszystkim rozrywki. Zajmij się sztuką, idź na randkę lub do kina.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

Pozycje planet na dni 24.12.2018-6.01.2019:
Słońce 02 o 06´ – 16 o 22´ Koziorożca
Księżyc 19 o 28´ Raka – 26 o 38´ Koziorożca
Merkury 12 o 34′ Strzelca – 02 o 46′ Koziorożca
Wenus 15 o 56′ – 29 o 31′ Skorpiona
Mars 24 o 35´ Ryb – 03 o 58´ Barana
Jowisz 10 o 04′ – 13 o 00′ Strzelca
Saturn 10 o 26´ – 12 o 05´ Koziorożca
Uran 28 o 41´ – 28 o 36´ Barana w retrogradacji
Neptun 13 o 56′ – 14 o 12′ Ryb
Pluton 20 o 20′ – 20 o 46′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.12 od g. 23.53 do 31.12 do g. 2.22.
1.01 od g. 23.27 do 2.01 do g. 10.00.
4.01 od g. 18.43 do g. 19.56.

Udanego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>