Horoskop tygodniowy 14-20.01.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Planety pomogą ci przeżyć prawdziwe emocje i odnowić głębokie przyjaźnie. Nie bój się tego, co nowe, nieznane i inne. Każde doświadczenie bardzo cię wzbogaci, ale nie rozdawaj pieniędzy i pilnuj swoich interesów. W piątek 18.01 trygon Wenus z Marsem sprzyja randkom i flirtom, zaś Merkury w koniunkcji z Plutonem sprzyja zdobywaniu ważnych informacji. W sobotę 19.01 kwadratura Słońca z Uranem może przynieść niespodzianki. W niedzielę 20.01 Słońce przechodzi do znaku Wodnika i zacznie sprzyjać zimowym wyjazdom.

14.01.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 19.31)
Możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków z przyjemnościami. Dobry czas na planowanie, stałą współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest życzliwy. Zabierz się do nauki lub załatwiaj sprawy w urzędach, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Upomnij się o dług, odpisuj na ważne pisma i maile, nie spóźniaj się na spotkania.
Aspekty planet: 2.28 kwadratura Księżyca z Plutonem, 7.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 14.13 sekstyl Merkurego z Neptunem, 16.55 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

15.01.2019, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Ludzie będą oczekiwać punktualności i dokładności. Ćwicz jogę lub aerobik. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania.
Aspekty planet: 19.50 trygon Księżyca z Saturnem, 22.14 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

16.01.2019, środa
Księżyc w znaku Byka
Będziesz towarzyski, optymistyczny i ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne spotkania będą się przeciągać. Po południu poczujesz zmęczenie. Zrób porządki i większe zakupy, wieczorem odpocznij. Unikaj przeciągów, nie chodź w niewygodnych butach, lecz żylaki, zadbaj o skórę nóg i stóp.
Aspekty planet: 2.29 trygon Księżyca z Merkurym, 10.16 trygon Księżyca z Plutonem, 19.33 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

17.01.2019, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 2.00)
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Dzień nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw. Udadzą się za to wizyty w urzędach i robienie rachunków. Unikaj większych zakupów, możesz gotować i piec ciasta. Poćwicz na rowerku stacjonarnym, na nartach uważaj na kolana.
Aspekty planet: 20.53 opozycja Księżyca z Wenus, 21.31 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

18.01.2019, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc sprawi, że będziemy życzliwi i otwarci na cudze potrzeby. Dobry czas na rodzinne spotkania, zawieranie zgody, rozmawianie o uczuciach i miłości. Ktoś będzie ci życzliwy i będziesz mógł rzeczowo podyskutować o wspólnych sprawach. Wieczór sprzyja wydarzeniom kulturalnym i familijnej rozrywce. Zapraszaj gości, omawiaj wspólne plany, ciesz się życiem.
Aspekty planet: 2.56 kwadratura Księżyca z Neptunem, 4.10 opozycja Księżyca z Jowiszem, 17.49 trygon Wenus z Marsem, 21.03 koniunkcja Merkurego z Plutonem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

19.01.2019, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 4.43)
Dziś ludzie będą zwracać uwagę na wygląd i oznaki prestiżu. Zadbaj o swoją urodę, wybierz się do fryzjera. To dobry dzień na zakupy karnawałowych kreacji i robienie pięknych dekoracji. Czyjaś pomoc sprawi, że będziemy niezwykle kreatywni i pomysłowi. Nie siadaj w przeciągu, wybierz się na basen lub do sauny.
Aspekty planet: 2.30 kwadratura Słońca z Uranem, 2.32 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

20.01.2019, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Słońce wkracza do znaku Wodnika i sprzyja podróżom i towarzyskim spotkaniom. Cały zapał i energię wykorzystaj, aby nadrobić rodzinne zaległości. Pomysły, na jakie wpadniesz przy okazji spotkania z krewnymi przyniosą ci w najbliższym czasie wielką korzyść. Bądź elastyczny i zaakceptuj nieuniknione zmiany. Organizm domaga się więcej unikaj węglowodanów, ale unikaj soli i cukru.
Aspekty planet: 1.27 kwadratura Księżyca z Marsem, 2.48 opozycja Księżyca z Saturnem, 4.19 trygon Księżyca z Neptunem, 9.59 Słońce wkracza do znaku Wodnika, 15.01 opozycja Księżyca z Plutonem, 19.56 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>