Horoskop tygodniowy 21-27.01.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 21.01 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca postawi przed nami poważne zadania do wykonania. Możliwy jest chaos informacyjny, silne emocje i zmiany, które mogą wpłynąć na nasze plany, dlatego lepiej być cierpliwym i spokojnie robić swoje. Kwadratura Marsa z Saturnem przypomni nam o obowiązkach i ważnych sprawach do załatwienia, których nie należy odkładać na później. Dzień sprzyja osobom pracowitym i wytrwałym.

We wtorek 22.01 koniunkcja Wenus z Jowiszem zachęca do ranek i luksusowych zakupów. Dzień sprawom finansowym i dogadywaniu się z bankami. Miłosne sprawy teraz łatwiej będzie wyjaśnić i zobaczyć w innym świetle.

W środę 23.01 kwadratura Merkurego z Uranem sprawi, że będziemy bardzo silnie reagować na zmiany nastrojów ludzi, którzy są wokół nas. Intuicja podpowie nam, jak ochronić siebie i bliskich przed nieżyczliwymi ludźmi i trudnymi życiowymi sytuacjami.

W czwartek 24.01 Merkury wkracza do znaku Wodnika i przyniesie nam ciekawe wiadomości. Przypadkowe spotkanie może wpłynąć na nasze życie. W podróży szybko dotrzemy do celu i zrealizujemy swoje plany.

W piątek 25.01 trygon Marsa z Jowiszem sprzyja zarówno tym, którzy szukają pracy i stabilności finansowej, jak i tym, którzy chcą stworzyć satysfakcjonujący związek. Warto umówić się na spotkanie lub zadzwonić do kogoś, kto jest nam bliski lub nam się podoba.

Horoskop_tygodniowy

21.01.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 5.45)
Czeka nas bardzo dynamiczny dzień. Pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Lwa sprawią, że ludzie będą się spieszyć i częściej denerwować. Możemy spodziewać się ważnych wiadomości, znaczących wydarzeń i przyspieszenia. Bądźmy przygotowani na zmiany, aktywnie uczestniczmy w wydarzeniach i nie bądźmy kłótliwi, a sprawy potoczą się w dobrym kierunku i obrócą się na naszą korzyść. Kwadratura Marsa z Saturnem ostrzega przed lenistwem. Kwadratura Wenus z Neptunem sprzyja zakochanym i poszukującym miłości.
Aspekty planet: 2.49 kwadratura Księżyca z Uranem, 5.14 kwadratura Wenus z Neptunem, 6.15 opozycja Księżyca i Słońca, 12.47 kwadratura Marsa z Saturnem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

22.01.2019, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Koniunkcja Wenus z Jowiszem zapewni powodzenie w sprawach zawodowych. Warto składać podanie o pracę, ubiegać się o awans, szukać promocji i oszczędności. Dzień sprzyja robieniu finansowych planów, wysyłaniu CV i spotykaniu się z ludźmi, którzy mogą nam pomóc załatwić pilne sprawy. Organizm potrzebuje więcej białka. Dobry czas na rekreację, sport, wielkie porządki.
Aspekty planet: 3.19 trygon Księżyca z Marsem, 5.43 trygon Księżyca z Wenus, 6.11 trygon Księżyca z Jowiszem, 13.25 koniunkcja Wenus z Jowiszem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać z kimś, kto ma zupełnie inne poglądy, bo szkoda czasu na kłótnie.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

23.01.2019, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 4.21)
Kwadratura Merkurego z Uranem pomoże ci znaleźć nowe ciekawe oferty pracy i zainteresować swoimi pomysłami osoby decyzyjne. Wyruszaj w podróż, zapisuj się na kursy, studia i szkolenia, wysyłaj ważne maile i listy, a szybko dostaniesz odpowiedź. Księżyc pomoże ci znaleźć korzystne oferty zimowych wyjazdów, poluj na tanie bilety.
Aspekty planet: 2.19 trygon Księżyca z Uranem, 12.13 kwadratura Merkurego z Uranem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

24.01.2019, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Merkury wkracza do znaku Wodnika i skieruje naszą uwagę na sprawy przyjaciół i najbliższego otoczenia. Wyjazdy w dalekie kraje i zimowy odpoczynek będą wyjątkowo udane. Kwadratura Jowisza z Neptunem ostrzega przed pochopnymi decyzjami zawodowymi i finansowymi. Dobry dzień na spotkanie z przyjaciółmi i lekturę. Organizm potrzebuje więcej mikroelementów i warzyw korzennych.
Aspekty planet: 2.56 trygon Księżyca z Saturnem, 3.54 opozycja Księżyca z Neptunem, 6.40 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 6.49 Merkury wkracza do znaku Wodnika, 9.27 kwadratura Księżyca z Wenus, 14.50 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

25.01.2019, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 5.02)
Zadbaj o odpowiednią ilość snu, bo zimowe chłody mogą ci zagrażać bardziej niż zwykle. Możesz doszukiwać się objawów różnych chorób i być niezadowolony ze swojego wyglądu. W razie wątpliwości wybierz się do lekarza, nie kuruj się tylko domowymi sposobami i ziołowymi specyfikami. Trygon Marsa z Jowiszem pomoże ci szybko załatwić trudną sprawę.
Aspekty planet: 7.55 trygon Księżyca z Merkurym, 13.48 trygon Księżyca ze Słońcem, 18.53 trygon Marsa z Jowiszem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

26.01.2019, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc w znaku Wagi wprowadzi spokojną aurę. Warto zadbać o komfort swój i bliskich, zorganizować rozrywkę i po prostu miło spędzić czas. Unikaj niepotrzebnej krytyki, jeśli nie chcesz kogoś do siebie zrazić. Wieczorem dobry czas dla towarzyskich spotkań, upiększania domu, zakupów i randek. Organizm potrzebuje więcej surowych warzyw i zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 5.10 kwadratura Księżyca z Saturnem, 9.23 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 9.55 opozycja Księżyca z Marsem, 16.02 sekstyl Księżyca z Wenus, 17.30 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, nowy rok sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

27.01.2019, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 8.30)
Warto spotykać się z ludźmi, zabiegać o pomoc i wsparcie, planować wydatki na remont. Księżyc w Skorpionie zapowiada jednak nerwowe chwile i niepewność w sprawach umów, związków i relacji z ludźmi. Nie ulegajmy skrajnym emocjom, trzymajmy się z góry ustalonego planu. Pij w ciągu dnia dużo ciepłych płynów, najlepiej ziół.
Aspekty planet: 6.20 opozycja Księżyca z Uranem, 18.59 kwadratura Księżyca z Merkurym, 22.10 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet:
Słońce 00 o 37´ – 07 o 45´ Wodnika
Księżyc 27 o 32´ Raka – 09 o 12´ Skorpiona
Merkury 24 o 41′ Koziorożca – 06 o 17′ Wodnika
Wenus 14 o 21′ – 22 o 09′ Strzelca
Mars 13 o 27´ – 18 o 11´ Barana
Jowisz  15 o 47′ – 17 o 04′ Strzelca
Saturn 13 o 43´ – 14 o 31´ Koziorożca
Uran 28 o 41´ – 28 o 48´ Barana
Neptun 14 o 35′ – 14 o 48′ Ryb
Pluton 21 o 16′ – 21 o 30′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.01 od g. 02.49 do g. 04.54.
23.01 od g. 02.19 do g. 04.21.
24.01 do g. 14.50 do 25.01 do g. 05.02.
27.01 od g. 06.20 do g. 08.30.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>