Horoskop tygodniowy 28.01-3.02.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w znaku Wodnika sprzyja dalekim wyjazdom, znajdowaniu nowego hobby i zacieśnianiu relacji z przyjaciółmi. Bądź niezależny w swoich sądach, nie idź na kompromis w ważnych dla siebie sprawach. Księżyc zmierza do nowiu, więc go ubywa. Pozbywajmy się zbędnych rzeczy i spraw w naszym życiu, znajdźmy czas na odpoczynek w gronie bliskich i przyjaciół, zabierzmy się za poprawę formy i zdrowia.

W środę 30.01 koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprzyja podpisywaniu umów, nawiązywaniu ważnych znajomości, szukaniu pracy i dogadywaniu się z ludźmi. Pomaga też tym, którzy są w podróży lub zdają egzaminy.

W czwartek 31.01 sekstyl Saturna z Neptunem zapewni nam dużo energii i chęć do zmian, Warto zaczynać nowe sprawy, porzucać nałogi, zmieniać dietę na zdrowszą i rozpocząć ćwiczenia, dzięki którym wiosną będziemy wyglądać olśniewająco.

W sobotę 2.02 kwadratura Marsa z Plutonem doda nam sił, ale i nastawi ludzi bojowo i konfrontacyjnie do świata. Warto zaplanować więcej ruchu i wysiłku fizycznego, żeby rozładować napięcie. Dobry dzień na wielkie porządki.

W niedzielę 3.02 sekstyl Merkurego z Jowiszem sprzyja nauce, zdobywaniu ważnych informacji i nowych umiejętności. Warto spotykać się z ludźmi i załatwiać rodzinne sprawy, bo wszyscy będą chętni do rozmowy. Trygon Wenus z Uranem zapewni nam powodzenie w sprawach finansowych i dobrą rękę do interesów czy znajdywania pieniędzy na realizację naszych planów. Proś, a będzie ci dane! Wieczorem Wenus wchodzi do znaku Koziorożca i pomoże nam zreformować nasze domowe finanse. Warto przejrzeć domowe rachunki, zaplanować wydatki na luty, a także pomyśleć o oszczędzaniu.

Horoskop_tygodniowy

28.01.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprzyja spotkaniom, robieniu ważnych przelewów, braniu kredytu i podpisywaniu korzystnych umów. Spotykaj się z ważnymi osobami, zmieniaj strategię działania, porządkuj dokumenty, faktury i sprawy księgowe, a szybko się ze wszystkim uporasz. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych i prania, bo rzeczy będą długo schły. Warto nawodnić organizm. Pamiętaj o kremie do twarzy chroniącym przed mrozem.
Aspekty planet: 10.46 sekstyl Księżyca z Saturnem, 11.13 trygon Księżyca z Neptunem, 23.38 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na zakupy, narady, spotkania z przyjaciółmi.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

29.01.2019, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 15.32)
Księżyc w Skorpionie pozwoli nam lepiej zrozumieć potrzeby swoje i innych. To dobry czas na porządki, wysyłanie wiadomości i przekazywanie ich w oficjalny sposób. Duża szansa na pozytywny rozwój finansowych i majątkowych spraw. Unikajmy podejmowania decyzji pod wpływem skrajnych emocji i wzruszeń, bo trudno będzie się zdobyć na obiektywną ocenę sytuacji.
Aspekty planet: brak dużych aspektów.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

30.01.2019, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprzyja podróżom, realizowaniu marzeń, spotkaniom towarzyskim i nauce. Bądźmy jednak ostrożni podczas transakcji finansowych, podpisywaniu umów czy na ważnych spotkaniach, bo dziś łatwo o przejęzyczenie czy pomyłkę. Organizm domaga się więcej białka. Zadbaj o relaks stóp i łydek, unikaj niewygodnych butów, zwiększ aktywność fizyczną.
Aspekty planet: 3.51 koniunkcja Słońca z Merkurym, 11.03 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 11.31 sekstyl Księżyca z Merkurym, 20.06 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

31.01.2019, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc doda nam sił i animuszu. Chętnie podejmiemy się ambitnych zadań. Ludzie będą aktywni, ale i niespokojni. Warto rozpoczynać ważne sprawy, walczyć o swoje, nie zostawać w tyle. Będzie nerwowo, ale nasze działania mogą przynieść natychmiastowy skutek. Bądźmy przygotowani na to, że inni wiele będą od nas chcieli. Sekstyl Saturna z Neptunem  ostrzega przed rozrzutnością oraz inwestycjami pod wpływem chwili.
Aspekty planet: 1.23 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 6.49 trygon Księżyca z Marsem, 15.14 sekstyl Saturna z Neptunem, 18.34 koniunkcja Księżyca z Wenus, 23.32 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przypomni ci finansowych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko postaraj się uporządkować to, na co masz realny wpływ.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

1.02.2019, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 1.46)
Księżyc w Koziorożcu pomoże nam uporządkować urzędowe i oficjalne sprawy. Warto zabiegać o pomoc i dofinansowanie. Unikaj podpisywania umów, ważnych spotkań czy deklaracji. Podczas zakupów dobrze skalkuluj koszty, żeby nie wydać za dużo. Dobry dzień na zabiegi kosmetyczne, oczyszczanie, medytację i rozpoczynanie diety.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

2.02.2019, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Przeprowadź poważną rozmowę, rozładuj negatywne napięcie. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Kwadratura Marsa z Plutonem doda ci sił. Odkurzaj, wietrz pościel, pal kadzidła. Jedz dobre masło i oliwę. Trygon Wenus z Uranem może wprowadzić element zaskoczenia nawet tam, gdzie wszystko masz pod kontrolą.
Aspekty planet: 4.19 kwadratura Marsa z Plutonem, 7.41 sekstyl Księżyca z Neptunem, 7.56 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 21.13 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 22.12 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

3.02.2019, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.02)
Możesz mieć wrażenie, że brakuje ci niezbędnej energii. Nie przejmuj się, ale nie zapadaj w zimowy sen i dbaj o ruch, nawet jeśli będzie to krótki spacer. Unikaj jednak skrajnych diet, nie stosuj głodówki, bo twój organizm potrzebować będzie stałej porcji energii. Sekstyl Merkurego z Jowiszem sprzyja towarzyskim spotkaniom. Wenus wkracza do znaku Koziorożca i pomoże ci znaleźć oszczędności i zabezpieczyć się finansowo.
Aspekty planet: 00.41 trygon Wenus z Uranem, 11.52 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.54 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 23.29 Wenus wchodzi do znaku Koziorożca.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycje planet:
Słońce 07 º 45´ – 14 º 51´ Wodnika
Księżyc 09 º 12´ Skorpiona – 05 º 24´ Wodnika
Merkury 06 º 17′ – 18 º 25′ Wodnika
Wenus 22 º 09′ Strzelca – 00 º 04′ Koziorożca
Mars 18 º 11´ – 22 º 56´ Barana
Jowisz 17 º 04′ – 18 º 17′ Strzelca
Saturn 14 º 31´ – 15 º 17´ Koziorożca
Uran 28 º 48´ – 28 º 57´ Barana
Neptun 14 º 48′ – 15 º 02′ Ryb
Pluton 21 º 30′ – 21 º 43′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.01 od g. 23.38 do 29.01 do g. 15.32.
31.01 od g. 23.32 do 1.02 do g. 01.46.
3.02 od g. 11.52 do g. 14.02.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>