Horoskop tygodniowy 4-10.02.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 4.02 nów w znaku Wodnika  zachęca do bycia spontanicznym. Nie planuj drobiazgowo całego tygodnia z góry. W życiu rodzinnym i uczuciowym czekają nas miłe wydarzenia i udane randki.

W piątek 8.02 sekstyl Słońca z Jowiszem zapewni nam nowe pomysły na wzbogacenie się. Mów na głos, czego pragniesz, precyzuj swoje plany, zrób szczegółowy plan realizacji swoich marzeń i już teraz zrób pierwszy krok na drodze do ich urzeczywistnienia. Sekstyl Merkurego z Marsem prawi, że staniemy się bardzie zmienni i niezdecydowani. Nie zawahajmy się jednak podjąć ryzykownej decyzji o rozstaniu, zostawieniu pracy czy przeprowadzce.

W sobotę 9.02 sekstyl Merkurego z Uranem uruchomi naszą wrażliwość. Słuchajmy swojej intuicji podczas podejmowania trudnych decyzji, a dobrze na tym wyjdziemy. Nie bójmy się stawiać niewygodnych pytań.

W niedzielę 10.02 Merkury przechodzi ze znaku Wodnika do znaku Ryb i zacznie się czas sprzyjający sztuce, hobby, sprawom duchowym i uczuciowym. Warto iść na koncert, obejrzeć film, spotkać się w gronie znajomych.

Horoskop_tygodniowy_20190204_450

4.02.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Nów Księżyca w znaku Wodnika gwarantuje powodzenie w podróży, ale ostrzega przed nietrafionymi inwestycjami i renegocjacją umów. Unikaj trudnych rozmów, bo pewne z pozoru zyskowne może okazać się dla ciebie mniej korzystne, a do tego narobisz sobie wrogów. Zadbaj o relaks. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 22.03 Księżyc w koniunkcji ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki przypomni nam ważnych rodzinnych sprawach. W pracy ciężko będzie dziś się skoncentrować. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

5.02.2019, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Korzystny wpływ planet sprawi, że będziesz w dobrej formie. Możesz nawet poczuć nadmiar energii, który warto wyładować w sporcie. Powinieneś zadbać o właściwą dietę. Wiele zajęć i ciekawych propozycji sprawi, że możesz nie mieć zbyt wiele czasu na ćwiczenia czy porządne posiłki, pilnuj się więc i panuj nad planem dnia.
Aspekty planet: 3.34 Księżyc w sekstylu z Jowiszem, 8.10 Księżyc w koniunkcji z Merkurym, 14.49 Księżyc w sekstylu z Marsem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki doda nam optymizmu, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce. Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

6.02.2019, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 3.01)
Dzień może przynieść dużo emocji i wrażeń. Planety nie sprzyjają poważnym decyzjom zawodowym ani dużym wydatkom, jeśli nie są konieczne. Licz każdy grosz, każdą propozycję zawodową czy inwestycyjną sprawdź kilka razy, zanim podejmiesz jakieś kroki. Podczas oficjalnych spotkań aura będzie nerwowa, lepiej nie wchodzić w drogę osobom, z którymi trudno się dogadać.
Aspekty planet: 00.58 Księżyc w sekstylu z Uranem, 8.32 Księżyc w sekstylu z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby kogoś o coś poprosić, a po pracy lub szkole wybrać się na spotkanie z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

7.02.2019, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc w Rybach może spowodować, że będziemy widzieć dokoła więcej minusów niż plusów. Nie dajmy się chandrze, wyznaczmy sobie konkretne cele i nie liczmy na pomoc. Sami musimy uporać się z trudnymi sprawami, zabrać się za porządki i wyrzucić z naszego życia i otoczenia to, co niepotrzebne.
Aspekty planet: 9.42 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 10.43 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.15 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 23.13 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

8.02.2019, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 15.33)
Księżyc nastroi nas optymistycznie i bojowo do życia. Warto podejmować ryzykowne decyzje, być gotowym na nowe wyzwania, działać szybko i wykazać się. Należy jednak uważać w sprawach uczuciowych. Sekstyl Słońca z Jowiszem przyniesie nowe pomysły i ważne rozmowy. Sekstyl Merkurego z Marsem pomoże szybko uporać się z zaległą korespondencją i sprzyja rozruszaniu mięśni.
Aspekty planet: 1.32 sekstyl Słońca z Jowiszem, 2.24 sekstyl Merkurego z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Postarajmy się nie przejmować trudnymi sprawami. Można za to spokojnie zająć się domem i zakupami.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

9.02.2019, sobota
Księżyc w znaku Barana
Aura może być niespokojna. Zamiast złościć się na domowników, sam zabierz się do pracy! Kiedy tylko uporasz się z porządkami, od razu poczujesz się lepiej. Dzień sprzyja też trosce o zdrowie i dobry wygląd. Podczas zakupów nie żałuj sobie pieniędzy na własne potrzeby. Sekstyl Merkurego z Uranem pomoże ci zdobyć potrzebne informacje. Jedz więcej małych posiłków w ciągu dnia.
Aspekty planet: 3.20 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.05 kwadratura Księżyca z Saturnem, 23.53 sekstyl Merkurego z Uranem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, walentynkowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

10.02.2019, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Księżyc w Baranie zapewni nam moc atrakcji towarzyskich, ale też wskazują na ryzyko poważnego konfliktu. Bijmy rekordy, sprawdzajmy się w sportowej rywalizacji czy wykazujmy się inicjatywą w pracy i rodzinie, a rozładujemy napięcie i unikniemy kłótni. Merkury wkracza do znaku Ryb i ostrzega przed nieporozumieniami w rozmowach i korespondencji.
Aspekty planet: 5.42 trygon Księżyca z Jowiszem, 9.39 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 10.50 kwadratura Księżyca z Plutonem, 11.50 Merkury wchodzi do znaku Ryb, 21.48 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Pozycje planet:
Słońce 14 º 51´- 21 º 57´ Wodnika
Księżyc 05 º 24´ Wodnika – 29 º 14´ Barana
Merkury 18 º 25′ Wodnika – 01 º 00′ Ryby
Wenus 00 º 04′ – 08 º 07′ Koziorożca
Mars 22 º 56´ – 27 º 40´ Barana
Jowisz  18 º 17′ – 19 º 25′ Strzelca
Saturn 15 º 17´ – 16 º 01´ Koziorożca
Uran 28 º 57´ – 29 º 08´ Barana
Neptun 15 º 02′ – 15 º 16′ Ryb
Pluton 21 º 43′ – 21 º 56′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
6.02 od g. 00.58 do g. 03.01.
7.02 od g. 23.13 do 8.02 do g. 15.33.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>