Horoskop tygodniowy 11-17.02.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie sporo niespodzianek za sprawą koniunkcji Marsa z Uranem. Warto zmienić strategię, nastawić się na nowe rozwiązania i uczyć się nowych rzeczy, a nie zostaniemy w tyle.

W środę 13.02 koniunkcja Marsa z Uranem doda nam sił i optymizmu, a także zapewni dobrą passę zawodową i finansową. Warto wykonać ważny telefon, nadać upon lotto, zapisać się na warsztaty, zacząć nowy projekt, zmieniać strategię działania.

W czwartek 14.02 Mars wchodzi do znaku Byka i skłoni nas do większych wydatków na przyjemności i zabawę. Ludzie będą dla siebie szczodrzy, warto dogadywać się i zawierać zgodę, to dobry tydzień na spotkania rodzinne i kończenie domowych sporów. Walentynki będą wyjątkowo romantyczne i nastrojowe w tym roku. Przygotujmy słodkie niespodzianki dla bliskich, warto wybrać się do kina, na kolację lub po prostu pobyć w gronie najbliższych. Dobry czas na miłosne wyznania i oświadczyny.

W niedzielę 17.02 sekstyl Wenus z Neptunem pomoże nam spojrzeć na życie i ludzi wokół nas z innej perspektywy. Będziemy potrzebować odskoczni, wyjątkowej randki, sympatycznego wieczoru w gronie miłych osób.

Horoskop tygodniowy

11.02.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 2.28)
Księżyc w Byku zapewni nam dobre samopoczucie i szczęście do inwestycji. Spodziewajmy się wielu atrakcji i wrażeń. Nie będziemy się nudzić, a wiadomości, które zdobędziemy, mogą pomóc nam w karierze lub poprawić naszą sytuację majątkową. Rozglądaj się za pracą dorywczą, składaj podania o pracę, wysyłaj CV, znajdź korzystniejszą lokatę dla swoich oszczędności, a wkrótce w twoim portfelu będzie więcej gotówki.
Aspekty planet: 00.47 koniunkcja Księżyca z Uranem, 4.56 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.38 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

12.02.2019, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Poczujesz przypływ energii, nie działaj jednak w stresie. Czeka cię dzień pełen niespodzianek. Dostosuj się do okoliczności i nie złość, bo możesz być za bardzo nerwowy. Po południu ogarnie cię wesoły i beztroski nastrój. Humor poprawią ci zakupy lub pięknie podane ulubione danie. Możesz zmobilizować się do ćwiczeń i większego wysiłku. Wieczór sprzyja rozrywkom i randkom.
Aspekty planet: 7.30 sekstyl Księżyca z Neptunem, 9.05 trygon Księżyca z Saturnem, 19.54 trygon Księżyca z Plutonem, 23.26 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi klientami.

13.02.2019, środa
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 10.31)
Dzień sprzyja kontaktom z urzędnikami, autorytetami czy bardziej doświadczonymi osobami. Jeśli prowadzić negocjacje czy ubiegasz się o kredyt, teraz możesz szybko zakończyć ustalenia i procedury. Ogrzewaj organizm i dostarcz mu potrzebnych zdrowych tłuszczy. Uważaj na gardło i ręce. Dobry dzień na manicure i pedicure.
Aspekty planet: 7.20 koniunkcja Marsa z Uranem, 21.35 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

14.02.2019, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Walentynki będą udane, bo Księżyc sprzyja towarzyskim wydarzeniom, namiętnym randkom i poznawaniu nowych ludzi. Staniemy ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi, warto będzie spotkać się z przyjaciółmi. Mars wkracza do znaku Byka i pomoże nam zrelaksować się i odpocząć. Pilnuj diety, bo będziesz chciał spróbować nowych i egzotycznych potraw, co nie zawsze jest dobre dla żołądka.
Aspekty planet: 11.51 Mars wkracza do znaku Byka, 13.55 kwadratura Księżyca z Neptunem, 21.56 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

15.02.2019, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 15.01)
Przejrzyj rachunki, poszukaj korzystnych ofert, bo dziś uda ci się pozbyć niepotrzebnych kosztów. Na zakupach warto zainwestować w dobry krem i maseczkę, a także umówić się do kosmetyczki. Oczyszczaj organizm, jedz kaszę jaglaną. Zadbaj o wygląd, bo dzięki dobrej prezencji możesz dzisiaj z kimś wygrać lub kogoś do siebie przekonać.
Aspekty planet: 8.48 trygon Księżyca ze Słońcem, 13.48 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.24 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach. Dobry dzień na imprezy.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

16.02.2019, sobota
Księżyc w znaku Raka
Księżyc w Raku sprzyja zabawie, odpoczynkowi i zdystansowaniu się do wielu spraw, które zwykle nie dają nam spokoju. Warto spotykać się z przyjaciółmi, organizować rodzinne wydarzenia, porządkować rodzinne pamiątki i zdjęcia, zatroszczyć się o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Unikaj słodyczy i niezdrowych potraw. Zadbaj o nawilżenie skóry.
Aspekty planet: 8.39 trygon Księżyca z Merkurym, 15.23 opozycja Księżyca z Wenus, 16.48 trygon Księżyca z Neptunem, 18.39 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki. Sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: 3 Kielichów
Spotykaj się ze znajomymi, wieczorne spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

17.02.2019, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 16.20)
Księżyc pozwoli ci odetchnąć, ale i wpaść na genialny pomysł, jak zmniejszyć wydatki i zyskać pieniądze na dodatkowy zimowy wyjazd. Pamiętaj, teraz ktoś pomoże ci zdobyć coś, co trudno dostać za pieniądze. Dzięki zaufaniu zbudujesz relację, która już niedługo pomoże ci umocnić twoją zawodową pozycję. Sekstyl Wenus z Neptunem sprzyja randkom.
Aspekty planet: 3.38 opozycja Księżyca z Plutonem, 9.43 sekstyl Wenus z Neptunem, 15.17 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.57 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się wolnym dniem. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 21 º 57´ – 29 º 01´ Wodnika
Księżyc 29 º 14´ Barana 05 º 25´ Lwa
Merkury  01 º 00′ – 13 º 26′ Ryby
Wenus 08 º 07′ – 16 º 14′ Koziorożca
Mars 27 º 40´ Barana – 02 º 24´ Byka
Jowisz  19 º 25′ – 20 º 27′ Strzelca
Saturn 16 º 01´ – 16 º 44´ Koziorożca
Uran 29 º 08´ – 29 º 21´ Barana
Neptun 15 º 16′ – 15 º 31′ Ryb
Pluton 21 º 56′ – 22 º 09′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
11.02 od g. 00.47 do g. 02.28.
12.02 od g. 23.26 do 13.02 do g. 10.31.
15.02 od g. 13.48 do g. 15.02.
17.02 od g. 15.17 do g. 16.20.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>