Horoskop tygodniowy 18-24.02.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia Księżyca w trygonie do Marsa pomoże nam uporządkować urzędowe i oficjalne sprawy. Warto zabiegać o pomoc i dofinansowanie, planety sprzyjają spotkaniom, imprezom i rozrywce. Koniunkcja Merkurego z Neptunem ostrzega przed nieporozumieniami w rozmowach i korespondencji.

W poniedziałek 18.02 koniunkcja Wenus z Saturnem przypomni nam, że powinniśmy wypełniać sumiennie swoje obowiązki, podejmować długofalowe zobowiązania i nie traktować z lekceważeniem autorytetów czy osób na wysokich stanowiskach. Sekstyl Słońca z Uranem wpłynie na nasz nastrój. Będziemy roztargnieni i nieostrożni. Uważajmy więc na drodze, ryzyko kłótni i nieporozumień, powinniśmy być bardziej aktywni, energia będzie nas rozpierać.

We wtorek 19.02 Słońce wchodzi do znaku Ryb. Nowe sytuacje i zawieranie znajomości mogą być dla nas mniej atrakcyjne. Potrzebujemy spokoju i dystansu do codziennych problemów. Czas na artystyczne i duchowe aktywności oraz szukanie bratniej duszy. Pełnia Księżyca w znaku Panny. Będziemy bardzo silnie reagować na zmiany nastrojów ludzi, którzy są wokół nas. Intuicja podpowie nam, jak ochronić siebie i bliskich przed nieżyczliwymi ludźmi i trudnymi życiowymi sytuacjami. Koniunkcja Merkurego z Neptunem  wyostrzy naszą psychologiczną intuicję i uruchomi czujność. Łatwo odgadniemy ukryte intencje innych ludzi. Nie porzucaj ważnych spraw, bo sukces jest blisko.

W środę 20.02 sekstyl Merkurego z Saturnem sprawi, że będziemy rozdarci między rodzinnymi obowiązkami i sprawami a towarzyskimi zaproszeniami na weekendowe spotkania i imprezy. Spróbujmy znaleźć kompromis, warto odnowić stare znajomości.

W sobotę 23.02 koniunkcja Wenus z Plutonem i sekstyl Merkurego z Plutonem pomogą ci wpaść na genialne pomysły. Działaj w grupie, znajduj pomocników do ważnych przedsięwzięć, a sprawy ruszą do przodu. Udadzą się podróże i ambitne projekty.

Horoskop tygodniowy

18.02.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc wskazuje na dzień pełen obowiązków i ważnych zdarzeń. Warto planować wydatki i zadania na nowy tydzień, szukać oszczędności i unikać pesymistycznego nastroju. Dzień sprzyja refleksji, medytacji, odpoczynkowi. Sekstyl Słońca z Uranem sprzyja dalekim podróżom. Koniunkcja Wenus z Saturnem podpowiada, że nie jest to dobry czas na zabawę, duże imprezy czy podejmowanie finansowego ryzyka.
Aspekty planet: 8.54 sekstyl Słońca z Uranem, 11.51 koniunkcja Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

19.02.2019, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 15.46)
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Słońce wkracza do znaku Ryb, będziemy weseli i towarzyscy. Dziś pełnia Księżyca, warto więc uporać się wreszcie z tym, co wymaga od nas siły i zdecydowania. Jeśli robisz generalny remont, to wyrzucaj stare meble, zmieniaj wystrój.  Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Oszczędzaj nogi, masuj łydki i rób ćwiczenia rozciągające mięśnie. Koniunkcja Merkurego z Neptunem sprzyja romantycznym listom i randkom.
Aspekty planet: 00.03 Słońce wkracza do znaku Ryb, 00.59 trygon Księżyca z Jowiszem, 7.36 koniunkcja Merkurego z Neptunem, 14.50 trygon Księżyca z Uranem, 16.53 opozycja Księżyca ze Słońcem, 21.30 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

20.02.2019, środa
Księżyc w znaku Panny
Czas minie nam szybko, a dzień sprzyja nowym znajomościom. Postanowimy zawalczyć z nudą, wyruszyć do kogoś w odwiedziny albo wybrać do kina lub na wycieczkę. Szukaj nowych zainteresowań, zdobywaj nowe umiejętności i nie pozwól, aby ktokolwiek popsuł ci dzisiaj dobry humor. Domowe prace, obowiązki i cięższe porządki uda się dzisiaj zrobić bardzo szybko i sprawnie. Wykonuj zabiegi wzmacniające naczynka i zadbaj o oczy. Sekstyl Merkurego z Saturnem sprzyja szukaniu pracy.
Aspekty planet: 3.39 sekstyl Merkurego z Saturnem, 16.22 opozycja Księżyca z Neptunem, 18.32 trygon Księżyca z Saturnem, 20.10 opozycja Księżyca z Merkurym, 22.44 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Wyciągaj wnioski z różnych wydarzeń, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

21.02.2019, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 15.17)
Dobry dzień na pracę w domu, gotowanie, urządzanie mieszkania, zapraszanie gości, organizowanie kulturalnych wydarzeń. Czas sprzyja zakupom i ważnym sprawom, które wymagają współpracy z innymi ludźmi. Słuchaj swojej intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i rozwiązuj zagadki. Wieczór sprzyja randkom, bo będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć. Zadbaj o szyję i dekolt, nawilżaj skórę, dobry dzień na wizytę u kosmetyczki.
Aspekty planet: 00.40 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 2.51 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

22.02.2019, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Rano poczujemy przypływ sił, ale potem trudno się będzie skupić na gotowaniu czy domowych obowiązkach. Policz pieniądze, zakładaj konto w banku lub szukaj tanich usług. Zapragniemy wolności, niezależności i dobrej zabawy. Kiedy już uporamy się z pracą, a warto wybrać się na zakupy w odwiedziny do znajomych. Unikaj ciężkich sosów i niezdrowych słodyczy.
Aspekty planet: 19.19 kwadratura Księżyca z Saturnem, 21.39 kwadratura Merkurego z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

23.02.2019, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 16.55)
Dzień sprzyja aktywnemu działaniu, ciekawym wydarzeniom towarzyskim i zdobywaniu nowych informacji. Po pracy warto się ruszyć z domu z wizytą lub do kina. Staniemy się odważni, a to sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości. Koniunkcja Wenus z Plutonem podgrzeje uczuciową atmosferę. Bardzo dobry dzień na randki i podróże. Księżyc pomoże pokonać nałogi i złe żywieniowe przyzwyczajenia. Wybierz się na zakupy, odwieź sąsiadów, odkurz porządnie i zetrzyj kurze. Dostarcz organizmowi więcej zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 1.55 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 3.46 kwadratura Księżyca z Wenus, 3.51 kwadratura Księżyca z Plutonem, 4.52 koniunkcja Wenus z Plutonem, 16.10 opozycja Księżyca z Uranem, 18.17 sekstyl Merkurego z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

24.02.2019, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Warto zabrać się za zaległe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zgubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Spróbuj czegoś nowego. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem, ogranicz palenie papierosów. Jedz częściej, ale mniejsze porcje.
Aspekty planet: 1.43 trygon Księżyca ze Słońcem, 4.12 opozycja Księżyca z Marsem, 20.28 trygon Księżyca z Neptunem, 23.20 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 29 º 01´ Wodnika – 06 º 04´ Ryb
Księżyc 05 º 25´ Lwa – 18 º 18´ Skorpiona
Merkury 3 º 26′ – 23 º 57′ Ryb
Wenus 16 º 14′ – 24 º 27′ Koziorożca
Mars 02 º 24´ – 07 º 07´ Byka
Jowisz 20 º 27′ – 21 º 23′ Strzelca
Saturn 16 º 44´ – 17 º 23´ Koziorożca
Uran 29 º 21´ – 29 º 37´ Barana
Neptun 15 º 31′ – 15 º 47′ Ryb
Pluton 22 º 09′ – 22 º 20′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
19.02 od g. 14.50 do g. 15.46.
21.02 od g. 02.51 dog. 15.17.
23.02 od g. 16.10 do g. 16.55.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>