Horoskop tygodniowy 25.02-3.03.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Spodziewajmy się natłoku zdarzeń i nieoczekiwanych wiadomości, które mogą zmienić nasze plany. Zostawmy za sobą to, co cię stresuje lub odciąga od rzeczy ważnych.
W piątek 1.03 Wenus wchodzi do znaku Wodnika i zapewni nam dużą porcję rozrywki i okazji do nawiązywania towarzyskich znajomości. Osoby, który szukają swojej idealnej połówki, mogą w tym tygodniu spotkać kogoś, kto jest ideałem.

W czwartek 28.02 sekstyl Słońca z Marsem uruchomi w nas duże pokłady energii. Wiele rzeczy stanie się dla nas proste, jeśli spojrzymy na problemy z zupełnie nowej strony. Warto zmienić schemat działania, bo to zapewni nam sukces.

W piątek 1.03 kwadratura Wenus z Uranem zapewni nam nowe pomysły na zarabianie pieniędzy. Osoby, które grają w gry losowe, mogą dzisiaj liczyć na większą wygraną, wato nadać kupon lotto.

20190225_450

25.02.2019 poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 22.19)
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sobą, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. Nie zapominaj o ruchu dla zdrowia, idź na aerobik lub jogę. Wyrzucaj stare rzeczy, przestawiaj meble, walcz ze szkodnikami.
Aspekty planet: 8.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 12.14 trygon Księżyca z Merkurym, 13.13 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zajmowania się nauką, sztuką, hobby. Pomoże pokonać nudę i rutynę. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy lutyą inspirujące pomysły.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

26.02.2019, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziemy w bardzo dobrych humorach, chętnie zakończymy kłótnie i zapomnimy o problemach. Księżyc doda nam energii i ochoty do robienia porządków, ćwiczeń i zadbania o zdrowie. Łatwo nawiążesz nowe znajomości, udadzą się służbowe spotkania. Nie warto siedzieć w domu lub sprzątać, lepiej aktywnie odpocząć. Nawilżaj skórę, zastosuj maseczkę ujędrniającą.
Aspekty planet: 12.27 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w spokojnym miejscu.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

27.02.2019, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie nam na sucho. Nie zapomnijmy jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na naszą pomoc. Przestrzegajmy regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci naszego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę. Farbuj i podcinaj włosy, stosuj częściej krem do rąk, zadbaj o kręgosłup. Organizm dobrze przyswaja białko.
Aspekty planet: 4.15 kwadratura Księżyca z Neptunem, 15.32 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zachwytu i entuzjazmu, udanych imprez i szczęśliwych podróży. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

28.02.2019, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 7.48)
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Dobry dzień na porządki w komputerze, a także w książkach i płytach. Warto się reklamować, pisać listy, szukać wiadomości w Internecie. Sekstyl Słońca z Marsem sprzyja sportowej aktywności i zaczynaniu diety.
Aspekty planet: 2.10 kwadratura Księżyca z Merkurym, 3.32 sekstyl Słońca z Marsem, 7.17 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

1.03.2019, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz dziś spokojny, a nawet trochę nieśmiały. Jednak ci, którzy chcieliby wykorzystać twoją słabość, będą zaskoczeni twoją ostrą reakcją. Swoich spraw i poglądów bronić będziesz z wielkim oddaniem. W razie kłopotów pomoże ci starsza osoba. Wenus zrobi kwadraturę z Uranem i wkroczy do znaku Wodnika, co sprzyja towarzyskim spotkaniom. Zadbaj o zęby, idź do dentysty. Unikaj nadmiaru soli w potrawach i jedz więcej warzyw korzennych.
Aspekty planet: 3.25 trygon Księżyca z Marsem, 4.09 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 13.31 kwadratura Wenus z Uranem, 15.38 sekstyl Księżyca z Neptunem, 17.45 Wenus wkracza do znaku Wodnika, 19.22 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

2.03.2019, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 20.06)
Będziesz niespokojny, a nawet nerwowy. Broń się przed tymi, którzy zagrażają twoim zyskom lub interesom. Po południu staniesz się bardziej wyrozumiały. Wspomnienia i historie o dramatycznych ludzkich losach bardzo cię wzruszą. Może jednak warto komuś dziś pomóc? Księżyc nie sprzyja ryzykownym decyzjom finansowym. Załatw sprawy administracyjne, zrób większe zakupy, zacznij remont. Zadbaj o włosy, zrób piling, usuwaj tatuaże, lecz uszkodzone paznokcie.
Aspekty planet: 4.48 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 17.54 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.47 kwadratura Księżyca z Uranem, 23.02 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki zachęci nad do pracy, zapewni dobry czas do interesów i transakcji finansowych. Dzisiaj wybierz się na zakupy, szukaj korzystnych okazji.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, weekendowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

3.03.2019, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz spragniony dowodów sympatii i uznania. Do nowych i odpowiedzialnych zadań trudno będzie cię przekonać. Czekoladki i kawa to dziś najlepszy prezent, jaki z chęcią przyjmiesz. Wieczorem uważaj na plotki, bo ludzie będą ciekawscy. Dzień sprzyja towarzyskim spotkaniom, randkom, wystąpieniom publicznym i odnowieniu dawnych relacji.
Aspekty planet: 19.53 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomoże zakończyć stare sprawy. Unikaj dzisiaj ryzyka i pośpiechu. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy!

Karta dnia: III Cesarzowa
Niedzielne spotkania i telefony sprawią tobie i bliskim wiele radości. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 06 º 04´ – 13 º 06´ Ryb
Księżyc 18 º 18´ Skorpiona – 14 º 11´ Wodnika
Merkury 23 º 57′ – 29 º 24′ Ryb
Wenus 24 º 27′ Koziorożca – 02 º 44′ Wodnika
Mars 07 º 07´ – 11 º 49´ Byka
Jowisz 21 º 23′ – 22 º 13′ Strzelca
Saturn 17 º 23´ – 18 º 00´ Koziorożca
Uran 29 º 37´ – 29 º 54´ Barana
Neptun 15 º 47′ – 16 º 03′ Ryb
Pluton 22 º 20′ – 22 º 31′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.02 od g. 13.13 do g. 22.19.
28.02 od g. 07.17 do g. 07.48.
2.03 od g. 19.47 do g. 20.06.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>