Horoskop tygodniowy 18-24.03.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami aktywny tydzień. Słońce w środę wieczorem wejdzie do znaku Barana, aby w czwartek utworzyć z Księżycem w Wadze pełnię. Będziemy się spieszyć, ale i szybko realizować ambitne plany. Początek wiosny to dobry czas na zaczynanie nowych planów, choć z zakupami sprzętu elektronicznego i pojazdów poczekajmy do 29 marca, kiedy Merkury wyjdzie z retrogradacji.

W poniedziałek 18.03 sekstyl Merkurego z Marsem wyostrzy naszą inteligencję i spryt. Załatwiajmy urzędowe sprawy, bądźmy obowiązkowi i punktualni, bo ktoś może nas obserwować i oceniać.

W środę 20.03 Słońce wchodzi do znaku Barana i zaczyna się astronomiczna wiosna. Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami. Sekstyl Merkurego z Saturnem pomoże nam w podróży, nauce i podczas trudnych zawodowych rozmów. Nie bójmy się zadawać pytania i wykorzystujmy szansę zdobycia bezcennej wiedzy.  Trygon Marsa z Plutonem pomoże nam dokonywać korzystnych transakcji handlowych oraz zapewni nam lepsze warunki umów, które mamy do podpisania.

W czwartek 21.03 pełnia Księżyca w znaku Wagi będzie wspierać tych, którzy mają silną intuicję i chronią sekretów.  Aura tygodnia sprzyja zakochanym oraz tym, którzy cenią rozrywkę na wysokim poziomie. Kwadratura Wenus z Marsem sprzyja randkom, flirtom i poznawaniu atrakcyjnych osób. Ważne dokumenty, podania, aplikacje o dotacje, mogą zostać szybciej przyjęte, a nasze sprawy będą miały szansę na pozytywne rozpatrzenie. Sekstyl Wenus z Jowiszem zapewni nam dobry kontakt z ludźmi, ułatwi trudne i skomplikowane rozmowy, pomoże sfinalizować ważne transakcje handlowe. Warto zaczynać nowe zawodowe sprawy.

W niedzielę 24.03 koniunkcja Merkurego z Neptunem pomoże nam spojrzeć na życie i ludzi wokół nas z innej perspektywy. Będziemy potrzebować odskoczni, wyjątkowej randki, sympatycznego wieczoru w gronie miłych osób.

Horoskop tygodniowy

18.03.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Idź na spacer, pobiegaj, więcej się ruszaj, zapisz się do lekarza. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, wysyłaj e-mailem podania o pracę. Zjedz więcej białka, unikaj słodyczy i podjadania między posiłkami.
Aspekty planet: 04.23 sekstyl Merkurego z Marsem, 10.26 opozycja Księżyca z Wenus, 13.05 kwadratura Księżyca z Marsem, 16.18 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: II Kapłanka
Od rana będziesz bardzo poważny i punktualny. W pracy zajmij się zadaniami, które wymagają koncentracji i dyscypliny. Popołudnie sprzyja udanym zakupom i trosce o urodę. Wiadomości od krewnych poprawią ci humor.

19.03.2019, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 2.41)
Bądź obowiązkowy i dokładny. Dzień sprzyja rachunkom, służbowym naradom i wielkim zakupom. Ważne sprawy załatwiaj po południu, bo wtedy możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach. Warto dla pewnych informacji pogawędzić z przyjaciółmi. Najnowsze plotki okażą się bardzo ciekawe. Nie zapomnij o ruchu i ćwiczeniach. Idź do fryzjera, zadbaj o włosy, zrób hennę, reguluj brwi, doklejaj rzęsy. Zacznij oczyszczanie organizmu lekkostrawną dietą.
Aspekty planet: 03.39 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poznasz niezwykłą osobę lub otrzymasz zaskakującą propozycję. Bądź czujny i dociekliwy, ale w sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Dzisiejsze zagadki jutro się wyjaśnią.

20.03.2019, środa
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja podróżom i sprawom, które wymagają współpracy z ludźmi. Po południu warto zadzwonić do starych przyjaciół. Być może uda ci się wreszcie zakończyć stary konflikt. Doprawiaj sałatki oliwą, nie zapomnij o ciepłym posiłku. O godzinie 22.58 Słońce wkroczy do znaku Barana i zacznie się astronomiczna wiosna.
Aspekty planet: 05.12 opozycja Księżyca z Neptunem, 09.15 trygon Księżyca z Saturnem, 09.34 opozycja Księżyca z Merkurym, 12.41 trygon Marsa z Plutonem, 15.03 trygon Księżyca z Plutonem, 15.10 trygon Księżyca z Marsem, 15.26 sekstyl Merkurego z Saturnem, 16.21 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 22.58 Słońce wchodzi do znaku Barana.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Podejdź z dystansem do tego, co cię złości i denerwuje. Być może nadszedł już czas na porządki i zmiany w relacjach z ludźmi? Popołudnie sprzyja sztuce i odpoczynkowi.

21.03.2019, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Pełnia Księżyca w znaku Wagi zapewni nam towarzyskie atrakcje i skłoni do zajęcia się umowami, negocjacjami i pracą w grupie. Wpadniesz dziś na kilka niezwykłych pomysłów. Te, które dotyczą kariery, zapisz koniecznie, bo przydadzą ci się w niedalekiej przyszłości. Kwadratura Wenus z Marsem ostrzega przed konfliktami i miłosnymi sprzeczkami. Sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja inwestycjom i zakupom.
Aspekty planet: 02.42 opozycja Księżyca ze Słońcem, kwadratura Wenus z Marsem, 15.16 sekstyl Wenus z Jowiszem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: XV Diabeł
Bądź cierpliwy i nie denerwuj się za bardzo na otaczających cię ludzi. Dzień sprzyja sympatycznym spotkaniom, ale lepiej bez potrzeby nie rozmawiaj dziś o cudzych wadach i miłosnych gafach.

22.03.2019, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Ludzie będą pomocni i przychylni, warto pytać o radę i prosić o pomoc. Spotkania z przyjaciółmi będą bardzo udane. Kończ niechciane sprawy. Jeśli chcesz z kimś zerwać, zrób to szybko. Zrób piling i depilację, podcinaj i farbuj włosy, idź na rower. Organizm potrzebuje dużo surowych warzyw i wody mineralnej, unikaj coca-coli i innych słodzonych gazowanych napojów.
Aspekty planet: 09.38 kwadratura Księżyca z Saturnem, 15.29 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.58 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 19.10 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na aktywny wypoczynek i zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: I Mag
Przypomnisz sobie o różnych ważnych sprawach. Wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor.

23.03.2019, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 3.16)
Uda ci się zapanować nad technicznymi problemami, a także łatwo nauczyć się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką i pragnieniem, aby wszystko było opłacalne. Księżyc sprawi, że możliwe są spięcia, bo dzisiaj serce musi się słuchać rozumu. Lepiej unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo ludzie będą  obiektywni, ale mało wyrozumiali i współczujący.
Aspekty planet: 04.37 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: XX Sąd
Otwarcie pytaj się o wszystko, co tylko cię zainteresuje. Aura sprzyja ważnym przemyśleniom, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich doświadczeniach i pomysłach na przyszłość.

24.03.2019, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Spokojnie spędź ten wolny dzień, unikaj nieżyczliwych ci osób i nie rób ambitnych rodzinnych planów. Zrób coś dla siebie, medytuj, idź na spacer, odetnij się od medialnego i domowego szumu. Koniunkcja Merkurego z Neptunem zapewni nam dobrą rozrywkę i dobry nastrój do słuchania muzyki. Unikajmy dziś jednoznacznych deklaracji czy poważnych zobowiązań.
Aspekty planet: 07.49 trygon Księżyca z Neptunem, 08.09 trygon Księżyca z Merkurym, 12.25 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.27 koniunkcja Merkurego z Neptunem, 18.30 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.37 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zabawy, rozrywki i sztuki, a także sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Dzisiaj rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość. To, co postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejne dni. A wieczorem nadejdzie czas na randkę lub towarzyskie spotkanie.

Pozycje planet:
Słońce 27 º 06´ Ryb – 04 º 03´ Barana
Księżyc 14 º 03´ Lwa – 26 º 35´ Skorpiona
Merkury 21 º 25′ – 16 º 44′ Ryb w retrogradacji
Wenus 19 º 25′ – 27 º 49′ Wodnika
Mars 21 º 11´ – 25 º 51′ Byka
Jowisz 23 º 29′ – 23 º 55′ Strzelca
Saturn 19 º 03´ – 19 º 29´ Koziorożca
Uran 00 º 33´ – 00 º 55´ Byka
Neptun 16 º 35′ – 16 º 55′ Ryb
Pluton 22 º 48′ – 22 º 55′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.03 od g. 16.18 do 19.03 do g. 02.41.
20.03 od g. 16.21 do 21.03 do g. 02.27.
22.03 od g. 19.10 do 23.03 do g. 03.16.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>