Kto urodził się 28 grudnia

Wszystkiego najlepszego dla Koziorożców, które obchodzą dziś urodziny!

Sławne osoby urodzone 28.12: cesarz Japonii Rokujō (1164), prezydent USA Woodrow Wilson (1856), niemiecki reżyser filmowy Friedrich Wilhelm Murnau (1888), polski aktor Eugeniusz Bodo (1899), król Nepalu Birendra Bir Bikram Shah Dev (1945), amerykański aktor Denzel Washington (1954), fiński informatyk i twórca systemu Linux Linus Torvalds (1969), polska reżyserka filmowa Katarzyna Adamik (1972), angielska aktorka Sienna Miller (1981).

Autor: Jan Starża Dzierżbicki

Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży – Dzierżbickiego Pod jaką gwiazdą urodziłeś się – horoskopy na każdy dzień roku, Warszawa 1938 r.

Kto urodził się dnia 28 grudnia

Układa szerokie projekty i zręcznie je realizuje.

Dowcipny, subtelny, utalentowany – potrafi też być gniewnym, drażliwym, trywialnym i podejrzliwym. Jest bardzo czynny i aktywny a czasami spełnia nawet dobre uczynki – lecz czyni to dość rzadko. Taktowny, sympatyczny – łatwo potrafi wyrazić swe myśli – czy to w mowie czy w piśmie.

Nie jest wolnym od przeceniania samego siebie i egoizmu. Jednakże uczucie może zaprowadzić go dość daleko. Nieco chytry i nieco bojaźliwy – całkowicie ufa tej osobie, której odda swe serce.

Chętnie służy ludzkości na planie materialnym, układa szerokie projekty i okazuje zadziwiającą wytrwałość w realizacji wszelkich przedsięwzięć, które obiecują bezpośrednie korzyści. Gdy natomiast perspektywy materialne nie zapowiadają się korzystnie – łatwo się zniechęca.

Każdy człowiek urodzony dnia tego powinien być kształcony w kierunku handlowym, nawet w wypadku gdy dziedziczy znaczny majątek, a to ze względu na wielkie zdolności wrodzone do handlu.

Troszczy się bardzo o swój wygląd zewnętrzny i dba o dobrą opinię, a przede wszystkim stara się zachować jak najlepsze stosunki z wyższymi sferami towarzyskimi, co może go nawet narazić na znaczne wydatki i wpędzić w długi.

Czego powinien się wystrzegać? Aby nie ulegał swemu zamiłowaniu do sporów i sprzeczek i nie wywoływał niepotrzebnych nieporozumień. Chociaż jest bardzo pracowitym — lubi jednak przebywać w złym towarzystwie. Grozi mu też niebezpieczeństwo z powodu nadużyć zmysłowych lub ekscesów.

Kobieta tak urodzona dość żywa i płocha — z wiekiem rozwinie swój charakter i stanie się wierną, odważną i pewną siebie. Chociaż stara się to ukrywać wszelkimi sposobami -jest w gruncie rzeczy bardzo zazdrosną.

Dzięki gorliwości, wytrwałości i umiejętności koncentrowania się na swej pracy osoba tak urodzona może liczyć na powodzenie. Uda jej się to, co może innemu by się nie powiodło.

Jedna myśl nt. „Kto urodził się 28 grudnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>