Horoskop tygodniowy 8-14.04.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Kwadratura Słońca z Saturnem pomoże nam w domowych i zawodowych porządkach. Warto rozmawiać z przełożonymi, poprosić o pomoc osoby kompetentne, bo dużo uda się w tym tygodniu załatwić. W weekend trygon Słońca z Jowiszem sprzyja finansowym decyzjom i towarzyskim spotkaniom.

Horoskop tygodniowy

8.04.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 23.14)
Nie oglądaj się na trudności, tylko pomóż potrzebującym. Podczas zakupów bądź jednak ostrożny, bo sprzedawcy od razu wykorzystają twój ugodowy nastrój. Wieczorem czeka cię miła wiadomość. Księżyc sprzyja osobom zakochanym i szukającym idealnej połówki. Licz pieniądze, planuj oszczędności. Idealny dzień na zabiegi kosmetyczne i operacje plastyczne, zadbaj o szyję.
Aspekty planet: 04.59 trygon Księżyca z Saturnem, 06.04 sekstyl Księżyca z Merkurym, 10.28 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

9.04.2019, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień może cię zaskoczyć niespodziewanymi wiadomościami, które pomogą ci rozwiązać trudną sprawę. Warto posłuchać najnowszych ploteczek lub zapytać kogoś ważnego o zdanie w nurtującej cię sprawie. Wieczorem pomóż bliskiej osobie. Księżyc daje nadzieję na powrót relacji, które z różnych powodów się skończyły. Wykonuj ważne telefony, nawiązuj zawodowe znajomości. Zrób masaż ramion, nóg i rąk, unikaj inwazyjnych zabiegów.
Aspekty planet: 10.15 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że możemy narzekać na brak pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

10.04.2019, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Uważaj na pomyłki, bo ktoś może ci wytknąć błąd i źle ocenić twoje umiejętności. Dzięki cierpliwości uda się wyjaśnić nieporozumienia. Księżyc sprawi, że będziesz niecierpliwy w kontaktach z ludźmi. Wieczór sprzyja osobom wytrwałym w miłości. Koniunkcja Wenus i Neptuna sprzyja osobom szukającym drugiej połówki. Kwadratura Słońca z Saturnem ostrzega przed wydatkami i niepotrzebnymi zakupami. Warto znaleźć trasę na skróty lub mieć plan B, jeśli sytuacja wymknie się spod kontroli.
Aspekty planet: 06.50 kwadratura Księżyca z Wenus, 06.57 kwadratura Księżyca z Neptunem, 08.12 koniunkcja Wenus z Neptunem, 10.46 kwadratura Słońca z Saturnem, 12.06 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 16.43 kwadratura Księżyca z Merkurym, 19.00 Jowisz wchodzi w retrogradację, 19.26 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja dobrych pomysłów, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Nie prośmy dzisiaj krewnych o pożyczki.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

11.04.2019, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 5.31)
Rób wszystko powoli, a unikniesz błędów i stresu, że ktoś będzie niezadowolony z rezultatów. Zajmij się domem i rodzinnymi sprawami. Po południu wszystko uda się uporządkować i wyjaśnić. Organizm potrzebuje dużo zdrowych tłuszczów, jedz więcej sałatek doprawianych oliwą z pierwszego tłoczenia. Skóra będzie wrażliwa na inwazyjne zabiegi, relaksuj się i weź kąpiel z dodatkiem mleka.
Aspekty planet: 08.49 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze, ale najpierw musi wyciągnąć wnioski z przeszłości.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

12.04.2019, piątek
Księżyc w znaku Raka
Zabierz się za nadrabianie zaległości. Po południu komuś wreszcie uda się odciągnąć cię od obowiązków. Księżyc sprzyja odpisywaniu na listy i wysyłaniu ważnej korespondencji, a także spotkaniom zawodowym. Kwadratura Merkurego z Jowiszem pomoże nam zdobyć ciekawe i cenne informacje oraz nauczyć się czegoś nowego. Jedz warzywa strączkowe, wieczorem unikaj słodyczy i wypij ciepłe kakao. Sekstyl Wenus z Saturnem sprzyja osobom sumiennym, dokładnym i cierpliwym.
Aspekty planet: 06.17 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 12.14 trygon Księżyca z Neptunem, 17.05 trygon Księżyca z Wenus, 17.05 opozycja Księżyca z Saturnem, 17.07 sekstyl Wenus z Saturnem, 21.05 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 22.00 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że z optymizmem zabierzemy się za trudne i ważne sprawy. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

13.04.2019, sobota
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 9.50)
Bądź dziś zdecydowany i trzymaj się swojego planu. Kwadratura Słońca z Plutonem ostrzega przed podstępnymi i nieszczerymi osobami. Wykorzystaj nadmiar energii na porządki i sprzątanie, wyczyść kuchenkę i piekarnik. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych, nawilżaj skórę twarzy. Zrób porządek w zdjęciach i rodzinnych pamiątkach, podlej obficie rośliny w domu i ogrodzie, pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 01.32 trygon Księżyca z Merkurym, 10.06 kwadratura Słońca z Plutonem, 13.13 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki przynosi nowe pomysły. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy wpadnie dzisiaj na dobry trop. Wibracja Trójki sprzyja też artystom i osobom, które są kreatywne i nie boją się nowych wyzwań.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

14.04.2019, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Trygon Słońca z Jowiszem sprzyja ryzykowaniu i wygrywaniu na loterii. Łatwo wyjaśnisz nieporozumienia i zażegnasz towarzyskie i rodzinne spory. Księżyc pomoże ci odkryć ważną tajemnicę rodzinną, nad którą od dawna się męczysz. Połóż maseczkę z leczniczej glinki, zadbaj o skórę pleców, ćwicz na przyrządach.
Aspekty planet: 01.12 sekstyl Księżyca z Marsem, 15.40 trygon Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Wymyślaj nowe dekoracje, planuj remont i pozytywne zmiany. A przede wszystkim znajdź czas na rozrywkę i wiosenny spacer.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet:
Słońce 17 º 52´ – 24 º 44´ Barana
Księżyc  18 º 31´ Byka – 23 º 50´ Lwa
Merkury 20 º 35′ – 27 º 22′ Ryb
Wenus 14 º 41′ – 23 º 08′ Ry
Mars 05 º 07′ – 09 º 43´ Bliźniąt
Jowisz 24 º 20′ – 24 º 19′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 20 º 07´ – 20 º 20´ Koziorożca
Uran 01 º 40´ – 02 º 04´ Byka
Neptun 17 º 20′ – 17 º 34′ Ryb
Pluton 23 º 05′ – 23 º 08′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
8.04 od g. 10.28 do g. 23.14.
10.04 od g. 19.26 do 11.04 do g. 05.31.
13.04 od g. 01.32 do g. 09.50.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>