Horoskop tygodniowy 15-21.04.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Czeka nas emocjonujący tydzień. Księżyc zmierza do pełni, która nastąpi w piątek, i doda nam sił i zdecydowania. Słońce wejdzie do znaku Byka, a Wenus i Merkury do znaku Barana, oczekujmy więc nowych propozycji, ciekawych spotkań i ożywienia życia towarzyskiego. W Wielkanoc będziemy mobilni i aktywni, a także bardziej serdeczni.

W poniedziałek 15.04 sekstyl Wenus z Plutonem pomoże nam uruchomić intuicję i zdobyć informacje, które dotychczas były poza naszym zasięgiem. Warto zadzwonić do bliskich osób, pójść na randkę.

We wtorek 16.04 kwadratura Wenus z Jowiszem sprzyja wyjaśnianiu nieporozumienia i uczeniu się nowych rzeczy. Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek.

W środę 17.04 Merkury wkracza do znaku Barana i zapewni ci odwagę w trudnych sprawach. Postawisz sobie  ambitne zadania i zrobisz wszystko, żeby je szybko zrealizować. Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku.

W piątek 19.04 pełnia Księżyca w znaku Wagi pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj decyzje, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile. Lwy i Strzelce mają szansę na nową pracę.

W sobotę 20.04 Słońce wkracza do znaku Byka i sprawi, że poczujemy przypływ energii i ochotę do zmian. Zadbajmy o zdrowie i kondycję fizyczną, a poczujemy się o dziesięć lat młodsi. Nadchodzące Święta będą okazją do aktywnego odpoczynku i zrobienia rodzinnych planów. Wenus wkracza do znaku Barana i pomoże nam znaleźć nowe źródła finansowania, ubiegać się o awans, a nawet znaleźć lepszą pracę., Warto spotykać się z ludźmi i mówić o swoich potrzebach, bo ktoś może nam pomóc rozwiązać finansowe problemy.

Horoskop tygodniowy

15.04.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 12.13)
Dziś szybko załatwisz dużo spraw i spotkasz z osobami, których nie widziałeś od dawna. Po południu uda się załatwić trudną sprawę. Nie obiecuj tylko zbyt wiele komuś, kogo dobrze nie znasz. Księżyc sprawi, że będziesz potrzebował więcej czasu na planowanie i realizacje codziennych zadań. Sekstyl Wenus z Plutonem pomoże ci zadbać o oszczędności. Zjedz dużo białka i czerwonych warzyw, unikaj potraw z mikrofali.
Aspekty planet: 01.51 sekstyl Wenus z Plutonem, 02.49 trygon Księżyca z Plutonem, 03.38 trygon Księżyca ze Słońcem, 15.42 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub internetu.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

16.04.2019, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc w Pannie sprzyja porządkom, zapisywaniu się na wizytę lekarską i rozwiązywaniu krzyżówek. Porządkuj i układaj rzeczy w szafie, rób poważniejsze prace w ogrodzie. Podcinaj i farbuj włosy, zrób głęboki piling. Pij dużo wody mineralnej i mięty, zjedz płatki zbożowe i owsiankę. Kwadratura Wenus z Jowiszem ostrzega przed rozrzutnością i nieostrożnością w miłości.
Aspekty planet: 01.14 kwadratura Wenus z Jowiszem, 05.28 kwadratura Księżyca z Marsem, 17.09 opozycja Księżyca z Neptunem, 21.39 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki uczy odpoczywać i cieszyć się życiem. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata. Dobry dzień na zakupy i układanie planów spotkań czy wyjazdów.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta może oznaczać spotkanie osoby, która pomoże ci w wielu sprawach i ułatwi codzienne obowiązki. Wpływowa osoba, która otoczy cię swoją opieką, zagości na stałe w twoim życiu.

17.04.2019, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 13.21)
Pracowicie spędzisz dzień. Uda co się załatwić trudne sprawy w urzędzie i na poczcie. Wysyłaj listy i nadrabiaj zaległości i mailowej korespondencji. Merkury wchodzi do znaku Barana i pomoże nam znaleźć ciekawe oferty pracy i wycieczek. Uzupełnij mikroelementy, jedz szpinak i warzywa liściaste, pij koktajle warzywne. Dzień sprzyja zabiegom kosmetycznym, dbaniu o zdrowie i urodę.
Aspekty planet: 02.10 trygon Księżyca z Plutonem, 04.02 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 06.29 opozycja Księżyca z Wenus, 08.00 Merkury wkracza do znaku Barana, 13.51 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, wprowadza w rodzinne życie więcej wyrozumiałości i harmonii. Będziemy towarzyscy i bardziej wyrozumiali dla innych.

Karta dnia: VII Rydwan
Na twojej drodze może pojawić się przeciwnik, którego trudno będzie pokonać. Lepiej trzymać nerwy na wodzy i nie dać się sprowokować do walki.

18.04.2019, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień nie sprzyja nowym zadaniom i ważnym dyskusjom, bo ludzie będą bardzo uparci. Różne konflikty mogą dziś nagle wyjść na jaw, a ważne osoby będą czułe na swoim punkcie i obrażalskie. Po pracy zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Ktoś z przeszłości da o sobie znać i znajomość odżyje. Spotkania towarzyskie i randki będą wyjątkowo udane.
Aspekty planet: 08.45 trygon Księżyca z Marsem, 22.47 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rachunkom, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Możesz też załatwiać urzędowe sprawy.

Karta dnia: IV Cesarz
Warto starać się o lepszą pracę, odbywać pouczające podróże i pielęgnować wartościowe znajomości. Możesz spodziewać się ożywienia w życiu towarzyskim i uczuciowym.

19.04.2019, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 14.40)
Pełnia Księżyca w znaku Wagi sprzyja imprezom, dobrej zabawie i znajdywaniu pomocników. Bądź uprzejmy dla ludzi i nie mieszaj się w zawodowe spory. Księżyc przyspieszy szukanie pracy lub załatwianie spraw służbowych. Naucz się dystansu do siebie i innych, a oszczędzisz sobie nerwów. Oczyszczaj organizm, rób detoks warzywny lub sokowy, unikaj ostrych przypraw.
Aspekty planet: 03.17 kwadratura Księżyca z Plutonem, 05.06 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 13.12 opozycja Księżyca ze Słońcem, 18.34 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów dla całej rodziny.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

20.04.2019, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Uda ci się znaleźć sposób na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, trudnych związków. Udadzą się podróże i zakupy. Odbieraj wszystkie telefony, w razie czego oddzwoń, bo ktoś może mieć dla ciebie ważną wiadomość. Nawadniaj organizm, pij dużo ciepłych płynów. Jedz częściej, ale mniejsze porcje.
Aspekty planet: 10.55 Słońce wkracza do znaku Byka, 18.10 Wenus wchodzi do znaku Barana, 20.39 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Okaże się, że jest wyjście z kłopotów i są możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Nie daj się komuś przekonać, że coś się może źle skończyć.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

21.04.2019, niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 17.59)
Dzień sprzyja odpoczynkowi, spacerom i grom zespołowym, w które wciągnie się cała rodzina. Chętnie podyskutujesz na tematy związane z dalekimi podróżami, sztuką lub filozofią. Warto dogadywać się z krewnymi, wyciągnąć rękę na zgodę, skorzystać z świątecznej atmosfery i zapomnieć o tym, co was dzieli.
Aspekty planet: 01.19 sekstyl Księżyca z Saturnem, 05.59 sekstyl Księżyca z Plutonem, 20.18 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja rodzinnym spotkaniom, ważnym ustaleniom i samym dobrym pomysłom. Bądź odważny i nie bój się marzeń, bo kiedyś uda się je spełnić. Ale dzisiaj także odpoczywaj i ciesz się życiem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pozwól więc sobie na odrobinę luksusu, nie żałuj pieniędzy na wygodę swoją i bliskich. Wielkanoc upłynie spokojnie i bez wielkich niespodzianek. Udekoruj pięknie swój dom.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 44´ Barana – 01 º 35´ Byka
Księżyc 23 º 50´ Lwa – 04 º 31´ Strzelca
Merkury 27 º 22′ Ryb – 06 º 11′ Barana
Wenus 23 º 08′ Ryb – 01 º 36′ Barana
Mars 09 º 43´ – 14 º 19′ Bliźniąt
Jowisz 24 º 19′ – 24 º 09′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 20 º 20´ – 20 º 28´ Koziorożca
Uran 02 º 04´ – 02 º 28´ Byka
Neptun 17 º 34′ – 17 º 46′ Ryb
Pluton 23 º 08′ – 23 º 09′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
15.04 od g. 03.38 do g. 12.13.
17.04 od g. 06.29 do g. 13.21.
19.04 od g. 13.12 do g. 14.40.
21.04 od g. 05.59 do g. 17.59.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>