Horoskop tygodniowy 22-28.04.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień będzie obfitował w niespodzianki i ciekawe wydarzenia. W pierwszej połowie koniunkcja Słońca z Uranem sprawi, że wiele nowych spraw i ludzi pojawi się w naszym życiu. W drugiej połowie będziemy trochę wolniej reagować na zmiany i propozycje, a nawet podejmować nielogiczne decyzje pod wpływem kwadratury Marsa z Neptunem.

We wtorek 23.04 koniunkcja Słońca z Uranem sprzyja szybkim podróżom, niekonwencjonalnym pomysłom dogadywaniu się z młodymi ludźmi. Warto wysyłać CV i szukać lepszej pracy.

W środę 24.04 Pluton wchodzi w retrogradację i pomoże nam uporać się z uciążliwymi i czasochłonnymi obowiązkami. Nie spóźniajmy się dziś do pracy czy szkoły, bo nasz niedociągnięcia będą w tym tygodniu surowo oceniane.

W sobotę 27.04 kwadratura Marsa z Neptunem może sprawić, że będziemy bardzo wrażliwi i przeczuleni na krytykę i ocenę. Nasze emocje mogą być wystawione na próbę, nie dajmy się wciągnąć w awanturę.

Horoskop tygodniowy

22.04.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Mimo wolnego dnia bądź aktywny. Będziesz bardzo zdecydowany i uparty. Na wszelki wypadek unikaj osób, za którymi nie przepadasz, nawet jeśli będzie to sąsiad czy krewny. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na pomnożenie gotówki. Warto zastanowić się chwilę nad wakacyjnymi planami. Joga lub spacer to najlepsza dziś forma relaksu.
Aspekty planet: 05.18 trygon Księżyca z Merkurym, 20.34 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki pomaga umacniać ważne relacje. Nie żałuj też czasu, jaki spędzisz z bliskimi. Możecie się dogadać w ważnych sprawach, zakończyć niepotrzebne dyskusje i spory.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Dzień okaże się sympatyczny, ale na wszelki wypadek nie słuchaj plotek i nie przejmuj się zbytnio cudzym narzekaniem. Odpoczywaj i rozmawiaj na ważne rodzinne tematy.

23.04.2019, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Warto dziś wychodzić z domu, być aktywnym, brać udział w rodzinnych zebraniach i ważnych spotkaniach. Księżyc sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i dobrym pomysłom na wyjazdy lub zakupy. Idź na aerobik, warto ćwiczyć w grupie, będzie wesoło! Unikaj stawiania sprawy na ostrzu noża, łatwo będzie o kłótnię.
Aspekty planet: 01.06 koniunkcja Słońca z Uranem, 02.03 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.43 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub randki.

Karta dnia: IV Cesarz
Będziesz odważny, ambitny i niecierpliwy. Zainteresujesz się przedsięwzięciami, które wymagają refleksu i mocnych nerwów. Dziś łatwo uporasz się z tym, co innym ludziom sprawia kłopot lub trudność.

24.04.2019, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 00.49)
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki i towarzyskie spotkania. Lubie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi. Możesz robić drobne domowe porządki.
Aspekty planet: 05.46 trygon Księżyca z Uranem, 08.02 trygon Księżyca ze Słońcem, 09.11 kwadratura Księżyca z Wenus, 20.13 kwadratura Księżyca z Merkurym, 20.47 Pluton wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 4
Czwórka przypomina o pieniądzach i zakupach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań, samemu pilnować swoich interesów.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Bądź ostrożny i bardziej przewidujący. Dzień nie sprzyja sprawom, które wymagają ryzykownych posunięć i przebywania wśród obcych ludzi. Po południu zarezerwuj więcej czasu na odpoczynek, sztukę i filmy.

25.04.2019, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Umawiaj się na wizyty lekarskie, dobry dzień na przegląd zębów.
Aspekty planet: 11.21 sekstyl Księżyca z Neptunem, 16.33 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 21.47 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Piątka to wibracja miłości. Sprzyja szalonym randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Będziesz w dobrym humorze. Na wiele trudnych spraw i konfliktowych sytuacji popatrzysz z dystansu. Nie odmawiaj dziś pomocy osobom, które mają do ciebie zaufanie. Dzięki serdeczności i wyrozumiałości zyskasz nowych przyjaciół.

26.04.2019, piątek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 11.27)
Czeka cię pracowity dzień. Zdobędziesz uznanie szefa czy ważnej osoby dzięki punktualności i przestrzeganiu zasad. Uważaj jednak, aby nie być zbyt krytycznym wobec nowych pomysłów. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Tematów do poważnych przemyśleń dostarczy ci rozmowa z dietetykiem, prawnikiem lub lekarzem.
Aspekty planet: 16.56 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Szóstka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub sąsiedzkie nieporozumienia.

Karta dnia: I Mag
Chętnie opowiesz wszystkim o swoich nowych pomysłach. Bądź jednak czujny, uprzejmy i bardzo taktowny. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i wiadomościom, przez które będziesz musiał zmienić niektóre stare plany.

27.04.2019, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, idź na siłownię lub graj w gry. Nie udzielaj pożyczek, bo długo nie zobaczysz pieniędzy z powrotem. Księżyc sprzyja krótkim podróżom.
Aspekty planet: 00.18 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 02.58 sekstyl Księżyca z Wenus, 15.03 kwadratura Marsa z Neptunem, 16.34 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

Karta dnia: II Kapłanka
Podyskutujesz z przyjaciółmi o swoich najnowszych spostrzeżeniach. Przy okazji ktoś udzieli ci rady, która okaże się niezwykle cenna. Zastanów się też w jaki sposób możesz rozwijać swoje umiejętności.

28.04.2019, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Niedziela sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, sztuce i randkom. Po południu Księżyc uczyni nas wyrozumiałymi i serdecznymi, dlatego warto przebywać z ludźmi i rozmawiać o uczuciach. Za domowe obowiązki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz szafy lub szuflady. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla siebie, a także rozwijać się duchowo.
Aspekty planet: 00.10 trygon Księżyca z Marsem, 11.43 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty. Także w pracy warto rozmawiać z rodziną o finansowych planach i większych wydatkach.

Karta dnia: 0 Głupiec
Dziś łatwo nadrobisz różne zaległości. Bądź jednak ostrożny podczas omawiania ważnych spraw. Nie pozwól się poganiać i krytykować. Chwila nieuwagi może kosztować cię trochę dodatkowej pracy.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 35´ – 08 º 24´ Byka
Księżyc 04 º 31´ Strzelca – 00 º 54´ Ryb
Merkury 06 º 11′ – 16 º 38′ Barana
Wenus 01 º 36′ – 10 º 05′ Barana
Mars 14 º 19′ – 18 º 53´ Bliźniąt
Jowisz 24 º 09′ – 23 º 50′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 20 º 28´ – 20 º 31´ Koziorożca
Uran 02 º 28´ – 02 º 52´ Byka
Neptun 17 º 46′ – 17 º 58′ Ryb
Pluton 23 º 09′ – 23 º 09′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
23.04 od g. 13.43 do 24.04 do g. 00.49.
25.04 od g. 21.47 do 26.04 do g. 11.27.
28.04 od g. 11.43 do 29.04 do g. 00.11.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>