Horoskop tygodniowy 29.04-5.05.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami spokojny tydzień. Nów Księżyca w znaku Byka sprzyja odpoczynkowi, zacieśnianiu relacji, wizytom i zajmowaniu się hobby.

We wtorek 30.04 Saturn wchodzi w ruch wsteczny i ostrzega przed błędami. Bądźmy ostrożni w podróży, zbyt duża prędkość na drodze lub nie sprawdzone hamulce mogą sprawić nam wiele kłopotów.

W środę 1.05 Merkury w sekstylu z Marsem i kwadraturze z Saturnem pomoże nam uporać się z rodzinnymi obowiązkami i znaleźć czas na swoje hobby, odpoczynek, wiosenny spacer. W czwartek 2.05 kwadratura Merkurego z Plutonem skłoni nas do większego wysiłku i stawiania spraw na ostrzu noża. Szybko uporamy się z konkretnymi obowiązkami, ale na długie filozoficzne dyskusje nie będziemy mieć ochoty.

W piątek 3.05 trygon Merkurego z Jowiszem sprawi, że spotkania upłyną w miłej atmosferze. Nie zabraknie śmiechu, rozrywek i życzliwości. Osoby samotne mogą poznać dzięki pośrednictwu przyjaciół kogoś wyjątkowego. W sobotę 5.05 opozycja Marsa z Jowiszem sprzyja fizycznej i sportowej aktywności.

W niedzielę 5.05 nów Księżyca w znaku Byka sprzyja cieszeniu się życiem i refleksjom na temat zdobywania większych pieniędzy, zabezpieczenia sobie materialnego bezpieczeństwa i rozwijania artystycznych talentów.

Horoskop tygodniowy

29.04.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 00.11)
To dobry dzień aby zacząć realizować ambitne plany. Wiele spisanych dziś marzeń ziści się szybciej, niż sądzisz. Nie jedz pikantnych potraw, pij dużo wody, jedz owoce i warzywa, a organizm wróci do równowagi. Unikaj nadmiernego wysiłku, pływaj, wykonuj relaksacyjne ćwiczenia. Księżyc pomoże ci zrozumieć kogoś, z kim trudno ci się dogaduje. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 06.02 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.34 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

30.04.2019, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Będziemy serdeczni, wyrozumiali, ale na pracy i obowiązkach trudno się będzie skupić. Unikaj ryzyka i konfliktów, zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Łatwiej zrezygnujesz z cukru, zaczynaj oczyszczanie organizmu. Pamiętaj o rozliczeniu rocznym.
Aspekty planet: 02.54 Saturn wchodzi w retrogradację, 12.32 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 16.22 kwadratura Księżyca z Marsem, 17.33 sekstyl Księżyca z Saturnem, 22.47 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.57 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

1.05.2019, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.23)
Księżyc sprawi, że będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Randki i kulturalne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy w internecie będą udane. Szukaj wyprzedaży wycieczek oraz przecen biletów lotniczych. Nadmiar energii wyładuj w sporcie lub na długim spacerze.
Aspekty planet: 8.37 sekstyl Merkurego z Marsem, 10.49 kwadratura Merkurego z Saturnem.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi.

2.05.2019, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Zapragniesz towarzystwa odpowiedzialnych i zaufanych osób. Bałagan może skutecznie wyprowadzić cię z równowagi. Zamiast się na wszystkich złościć, zabierz się za porządki! Popołudnie sprzyja udanym zakupom i gotowaniu ulubionych potraw. Organizm potrzebuje dużo białka i ruchu fizycznego, idź więc na spacer lub rower, zabierz rodzinę na wycieczkę.
Aspekty planet: 16.39 koniunkcja Księżyca z Wenus, 23.51 kwadratura Merkurego z Plutonem.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

3.05.2019, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 22.17)
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u przyjaciół i nadrabianie towarzyskich zaległości. W sprawach rodzinnych korzystne wiadomości. Unikaj przegrzania organizmu, pij dużo wody mineralnej, zastosuj krem z filtrem, jeśli się opalasz.
Aspekty planet: 4.16 kwadratura Księżyca z Saturnem, 5.58 trygon Merkurego z Jowiszem, 6.21 sekstyl Księżyca z Marsem, 9.16 kwadratura Księżyca z Plutonem, 10.06 trygon Księżyca z Jowiszem, 10.47 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi dla ciebie osobami.

4.05.2019, sobota
Księżyc w znaku Byka
Zakończmy konflikty i zróbmy coś dobrego dla innych. Dzień sprzyja odpoczynkowi i dobrym pomysłom na spędzenie wolnego czasu. Zajmij się swoim hobby, idź na randkę lub zorganizuj grilla dla rodziny, przyjaciół i sąsiadów. Osoby wysportowane będą miały dziś dużo sił i zapału do treningu i bicia własnych rekordów. Zjedz dobrej jakości białko, ciepłe potrawy wzmocnią twój organizm.
Aspekty planet: 4.15 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

5.05.2019, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Nów Księżyca w znaku Byka nastroi nas łagodnie do świata. Możliwe są nagłe zmiany ustalonych wcześniej planów. Ktoś może się wtrącać w twoje sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów i trzymać się z daleka od ludzi, których nie lubimy. Dzień sprzyja zabiegom kosmetycznym, zrywaniu niechcianych znajomości, wyrzucaniu starych rzeczy.
Aspekty planet: 00.45 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 8.01 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.22 trygon Księżyca z Saturnem, 17.10 trygon Księżyca z Plutonem, 23.56 opozycja Marsa z Jowiszem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryj w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresuj się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

Próżny kurs Księżyca:
28.04 od g. 11.43 do 29.04 do g. 00.11.
30.04 od g. 23.57 do 1.05 do g. 12.23.
3.05 od g.10.47 do g. 22.17.
5.05 od g. 17.10 do 6.05 do g. 05.39.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>