Horoskop tygodniowy 6-12.05.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Nadchodzący tydzień sprzyja konkretnym planom i skupieniu na ważnych sprawach. Dużo uda się uzyskać i zrobić, bo wspierają nas dwa trygony: Słońca z Saturnem i Wenus z Jowiszem, dzięki którym sprawy toczyć się będą szybko i sprawnie.

W poniedziałek 6.05 Merkury opuszcza znak Barana i wkracza do znaku Byka, co pomoże nam w najbliższym czasie zdobyć lepszą pozycję w naszym otoczeniu, ciekawsze oferty zawodowe i biznesowe. Warto podejmować ważne decyzje i wdrażać długofalowe plany finansowe.

We wtorek 7.05 kwadratura Wenus z Saturnem nie sprzyja załatwianiu spraw finansowych.

W środę 8.05 koniunkcja Merkurego z Uranem zapewni nam energię i optymizm podczas wykonywania trudnych zadań. Warto szukać w Internecie potrzebnych informacji, robić porządki, a na wyjazdach zwiedzać nową okolicę.

W czwartek 9.05 Wenus ustawi się w trygonie z Jowiszem i w kwadraturze z Plutonem, co pomoże nam zdobyć ważne informacje, ale w sprawach zawodowych może ostrzegać przed konfliktem lub wrogiem. Sekstyl Słońca z Neptunem nastroi nas romantycznie i wyjątkowo nastrojowo. Warto umawiać się na spotkania, randki czy iść do kina lub teatru, bo sztuka i kontakty z ludźmi dostarczą nam wiele wzruszeń.

W sobotę 11.05 trygon Słońca z Saturnem sprzyja wielkim porządkom. Działajmy zgodnie z planem, nie poddawajmy się intuicji czy przeczuciom.

Horoskop tygodniowy

6.05.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 5.39)
Dzień może być niespokojny, bo wszyscy będą podejrzliwi i mogą więcej niż zwykle wymagać od innych. Różne konflikty mogą wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za to cięższe prace fizyczne, w ogrodzie porwiemy się na wielkie porządki. Dobry dzień na podejmowanie finansowych decyzji i poważne inwestycje.
Aspekty planet: 20.25 Merkury wkracza do znaku Byka. Brak aspektów dużych planet.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

7.05.2019, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje. Udadzą się podróże i zakupy, będziemy szybko się uczyć. Warto pisać listy, szukać wiadomości w Internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty.
Aspekty planet: 14.14 kwadratura Księżyca z Neptunem, 15.26 kwadratura Wenus z Saturnem, 18.34 sekstyl Księżyca z Wenus, 23.10 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja odpoczynkowi z rodziną, najlepiej z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

8.05.2019, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 11.06)
Dzisiaj złagodniejesz i zapragniesz pobyć w gronie miłych ludzi. Postanowisz nadrobić wszystkie towarzyskie zaległości, zależeć ci też będzie na opinii innych ludzi. Wieczorem najlepiej będziesz się czuł w kinie lub na towarzyskim spotkaniu. Unikaj zbyt dużego wysiłku fizycznego, wybierz się na basen, rozciągaj się, zrezygnuj z biegania czy siłowni.
Aspekty planet: 01.49 koniunkcja Księżyca z Marsem, 16.22 koniunkcja Merkurego z Uranem, 17.06 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.13 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

9.05.2019, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Dziś postanowimy zmienić się na lepsze, odkryjemy powody do radości, a świat wyda się nam piękniejszy. Kto narzekał na chandrę, ten wreszcie poczuje się lepiej. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, znajdź czas na zabawę i miłość. Wyjdź do ludzi, dzień sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Wieczorne spotkania i imprezy sprzyjają poznaniu kogoś ciekawego.
Aspekty planet: 04.52 sekstyl Słońca z Neptunem, 18.55 trygon Księżyca z Neptunem, 18.55 trygon Wenus z Jowiszem, 19.19 kwadratura Wenus z Plutonem, 19.56 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 22.44 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

10.05.2019, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 15.13)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj w nie balsam i odżywkę.
Aspekty planet: 03.19 opozycja Księżyca z Plutonem, 04.05 kwadratura Księżyca z Wenus, 21.18 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga kończyć stare sprawy. Dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

11.05.2019, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Od rana będziemy myśleć o ambitnych sprawach i wielkich wyzwaniach. Dziś masz szansę zrobić coś zachwycającego, ale zamiast się wszystkim chwalić, zabierz się za prace domowe. Na zakupach w internecie ostrożnie, bo możemy wydać więcej niż zwykle. Chętnie wybierzemy się w podróż lub chociaż na daleki spacer. Zjedz pełnowartościowe białko, dodaj strączki do posiłku, unikaj ostrych papryczek.
Aspekty planet: 05.32 kwadratura Księżyca z Merkurym, 11.18 trygon Słońca z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję!

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na siłowni lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

12.05.2019, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 18.21)
Kwadra Księżyca sprawi, że możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków rodzinnych z przyjemnościami. Dobry czas na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest nam życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Wieczór sprzyja planowaniu wakacyjnych podróży.
Aspekty planet: 03.12 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 06.16 trygon Księżyca z Jowiszem, 12.14 trygon Księżyca z Wenus, 14.24 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Próżny kurs Księżyca:
5.05 od g. 17.10 do 6.05 do g. 05.39.
8.05 od g. 01.49 do g. 11.06.
10.05 od g. 04.05 do g. 15.13.
12.05 od g. 14.24 do g. 18.21.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>