Horoskop tygodniowy 13-19.05.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu pełnia Księżyca w znaku Skorpiona  uwrażliwi nas na sprawy przyjaciół i najbliższej rodziny. Warto poświęcić im więcej wolnego czasu. Wizyta dalekich krewnych może zmusić nas do zmiany planów, ale na pewno będzie to wyjątkowe i intensywne emocjonalnie wydarzenie.

We wtorek 14.05 trygon Słońca z Plutonem sprawi, że zapragniesz zacząć wszystko od nowa. Powstrzymaj się jednak przed złożeniem wypowiedzenia czy powiedzeniem partnerowi, co sądzisz na temat jego ostatnich poczynań. Sekstyl Wenus z Marsem sprzyja zakochanym i tym, którzy szukają kogoś do pary. Sukcesy towarzyskie mogą ci pomóc w pracy. Pamiętaj, to ty dyktujesz warunki i najlepiej wiesz, co jest ci potrzebne do szczęścia.

W środę 15.05 Wenus wkracza do znaku Byka i zapowiada poprawę w finansach.

W czwartek 16.05 sekstyl Merkurego z Neptunem będzie sprzyjał wyjaśnieniom trudnych uczuciowych spraw. Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji.

W czwartek  Mars wkracza do znaku Raka i ostrzega nas przed konfliktem z przełożonymi lub ze starszymi osobami. Uważajmy na słowa, wywiązujmy się ze zobowiązań, nie przemęczajmy organizmu, jeśli nie mamy dobrej kondycji.

W piątek 17.05 trygon Merkurego z Saturnem sprzyja nauce, zdobywaniu dobrych ofert pracy, a także dogadywaniu się z ludźmi, którzy są nam bliscy. Warto nadrobić korespondencję i wykonać ważne telefony w sprawach finansowych.

W sobotę 18.05 trygon Merkurego z Plutonem, koniunkcja Wenus z Uranem i pełnia Księżyca w Skorpionie sprawią, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy w ten dzień podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany. Unikajmy kłótni, załatwiajmy pokojowo sporne sprawy, nie kierujmy się chciwością, ale wspólnymi korzyściami.

Horoskop tygodniowy

13.05.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, siły i pieniądze. Księżyc sprzyja zakładaniu konta w banku. Randki i zakupy będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Zadbaj o kręgosłup, nie przeciążaj go ciężkimi zakupami i zrób kilka ćwiczeń rozciągających.
Aspekty planet: 00.32 trygon Księżyca z Uranem, 16.47 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na różne narady i ważne spotkania.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

14.05.2019, wtorek|
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 20.50)
Dzisiaj będziemy planować wyjazdy i organizować imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia. Rozum podpowie ci dzisiaj najlepsze rozwiązania. Udadzą się randki oraz towarzyskie spotkania, ale trzymaj się z dala od plotek i ludzi, którzy lubią się kłócić o drobiazgi. Jedz warzywa i owoce, pij soki. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy ze spiżarni.
Aspekty planet: 01.14 opozycja Księżyca z Neptunem, 04.39 trygon Księżyca z Saturnem, 05.07 trygon Słońca z Plutonem, 08.31 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 09.11 trygon Księżyca z Plutonem, 09.29 trygon Księżyca ze Słońcem, 15.58 sekstyl Wenus z Marsem, 19.18 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Lepiej odpocząć, unikać ryzykownych decyzji. Warto spokojnie zająć się domem, poszukać równowagi między różnymi dziedzinami życia.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

15.05.2019, środa
Księżyc w znaku Wagi
Zabierz się za porządki i rachunki, szukaj oszczędności. Zadbaj o zdrowie. Nadmiar ruchu może narazić cię na kontuzję, unikaj więc ryzykownych działań. Na randce nie okazuj pretensji i zazdrości. Księżyc sprzyja kończeniu starych spraw. Wyjaśniaj miłosne nieporozumienia. Unikaj prania i mycia podłóg, zajmij się gotowaniem. Regeneruj siły, unikaj ryzyka. Zadbaj o pęcherz i nerki.
Aspekty planet: 11.45 Wenus wkracza do znaku Byka. Brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

16.05.2019, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 23.25)
Dzień sprzyja randkom i hobby, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Zrób ćwiczenia wytrzymałościowe, spaceruj i poprawiaj kondycję, wygrzej się na słońcu. Zadzwoń do krewnych, nadrób towarzyskie zaległości.
Aspekty planet: 03.20 sekstyl Merkurego z Neptunem, 05.09 Mars wkracza do znaku Raka, 07.00 kwadratura Księżyca z Saturnem, 10.38 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.37 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

17.05.2019, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Uda ci się zapanować nad technicznymi problemami, a także łatwo nauczyć się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką i pragnieniem, aby wszystko było opłacalne. Księżyc sprawi, że w sprawach zawodowych możliwe są spięcia, bo dzisiaj serce musi się słuchać rozumu. Lepiej unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo ludzie będą  obiektywni, ale mało wyrozumiali i współczujący.
Aspekty planet: 00.18 trygon Księżyca z Marsem, 01.08 trygon Merkurego z Saturnem, 02.47 opozycja Księżyca z Wenus, 06.03 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

18.05.2019, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Pełnia Księżyca sprawi, że poczujesz, że masz wszystkiego dość. Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Posprzątaj swoje miejsce pracy, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Dostarcz organizmowi dużo wody mineralnej. Wieczór sprzyja niespodziewanym wizytom.
Aspekty planet: 07.02 trygon Księżyca z Neptunem, 07.48 trygon Merkurego z Plutonem, 10.14 sekstyl Księżyca z Saturnem, 15.04 sekstyl Księżyca z Plutonem, 16.25 opozycja Księżyca z Merkurym, 18.16 koniunkcja Wenus z Uranem, 23.11 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

19.05.2019, niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 3.20)
Dzień będzie spokojny i udany, unikniemy pułapek i niebezpieczeństw. Na zakupach możesz wydać zbyt wiele, ale też dziś ważny jest wygląd i prestiż. Zadbaj o skórę i wygląd, wybierz się do fryzjera. Wieczorem udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Wyrzucaj stare rzeczy, unikaj nadmiernego wysiłku i stresów. Spaceruj, ale chroń gardło przed zimnymi napojami.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Pozycje planet:
Słońce 21 º 58´ – 28 º 43´ Byka
Księżyc 4 º 31´ Panny – 12 º 40´ Strzelca
Merkury 12 º 03′ – 26 º 50′ Byka
Wenus 27 º 05′ Barana – 05 º 35′ Byka
Mars 27 º 58′ Bliźniąt – 02 º 30´ Raka
Jowisz 22 º 47′ – 22 º 05′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 20 º 23´ – 20 º 12´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 03 º 40´ – 04 º 03´ Byka
Neptun  18 º 18′ – 18 º 26′ Ryb
Pluton 23 º 04′ – 23 º 00′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
14.05 od g. 19.18 do g. 20.50.
16.05 od g. 11.37 do g. 23.25.
18.05 od g. 23.11 do 19.05 do g. 03.20.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>