Horoskop tygodniowy 20-26.05.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Nadchodzący tydzień będzie obfitował w dużo towarzyskich atrakcji. Zdobędziemy ciekawe informacje, odbędziemy pouczające podróże i spotkania. Słońce i Merkury znajdą się w znaku Bliźniąt, a to sprzyja poszerzaniu horyzontów, nauce i nawiązywaniu znajomości.

We wtorek 21.05 Słońce opuści znak Byka i wejdzie do znaku Bliźniąt. Dostaniesz wielki zastrzyk planetarnej energii i na zapas pomyśl, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi. We wtorek również Merkury opuści znak Byka i wejdzie do znaku Bliźniąt, gdzie zrobi koniunkcję ze Słońcem. Czas sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

W środę 22.05 sekstyl Marsa z Uranem. Zrób coś nowego i zaskakującego, nie planuj drobiazgowo całego dnia, zdaj się na los i podążaj za głosem serca, a coś ciekawego cię dzisiaj spotka. Ktoś doceni twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg twojej kariery lub polepszy obecną pozycję.

W niedzielę 26.05 kwadra Księżyca w znaku Ryb sprawi, że uda nam się mówić o uczuciach tak, żeby nikogo nie zranić. To idealny dzień na wyjaśnianie rodzinnych spraw, odpoczynek w kameralnym gronie, planowanie wakacyjnego wypoczynku.

Horoskop tygodniowy

20.05.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Warto się skupić na zawodowych sprawach, bo aura sprzyja koncentracji i rozwiązywaniu problemów finansowych. Gorzej udadzą się randki i towarzyskie spotkania, nie będziemy chętni do zwierzeń. Zrób rachunki, sprzątaj kuchnię, łazienkę i różne zakamarki. Składaj podania o kredyt i dofinansowanie, zadbaj o swoje oszczędności, zakładaj lokatę.
Aspekty planet: 12.31 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.04 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: Czwórka Kielichów
Początek tygodnia będzie na tyle pełen wrażeń, że zdążysz zapomnieć o nudzie. Przestaniesz marudzić i zajmiesz się nowymi sprawami.

21.05.2019, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 9.56)
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy. Słońce i Merkury wchodzą do znaku Bliźniąt i utworzą na niebie koniunkcję, co pomaga nawiązywać relacje i zdobywać przydatne informacje.
Aspekty planet: 09.59 Słońce wkracza do znaku Bliźniąt, 12.51 Merkury wkracza do znaku Bliźniąt, 15.06 koniunkcja Słońca z Merkurym, 16.34 opozycja Księżyca z Marsem, 17.42 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi osobami.

22.05.2019, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Zadbaj o dietę, zwróć uwagę na żołądek. Twoją kondycję i urodę doskonale wspomogą pierwiastki i sole mineralne. Ćwicz i spaceruj na świeżym powietrzu. Dbaj o odpoczynek i zanim podejmiesz radykalną decyzję o zmianie diety czy sposobu leczenia, skonsultuj się ze specjalistą. W sprawach finansowych lepiej poradzić się księgowej. Unikaj podejmowania ryzykownych decyzji zawodowych. Sekstyl Marsa z Uranem sprzyja aktywności fizycznej i zajmowaniu się sprzętami elektronicznymi.
Aspekty planet: 00.58 trygon Księżyca z Wenus, 16.46 sekstyl Marsa z Uranem, 21.13 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: Czwórka Denarów
W miłości bądź ostrożniejszy i mniej odważny. Uspokój się i zacznij żyć własnym rytmem. Nie wydzwaniaj do partnera lub rodziny co pięć minut, daj mu odpocząć.

23.05.2019, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 19.49)
Księżyc sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina, na krótką wycieczkę lub zakupy. Planety zapowiadają ważne wydarzenia w sferze finansów i spraw zawodowych. Aura sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Zabiegi kosmetyczne będą dziś mniej bolesne, a skóra szybciej się goić.
Aspekty planet: 00.22 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 05.57 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

24.05.2019, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc w Wodniku sprzyja kontaktom z młodszymi osobami. Odnów stare przyjaźnie, poproś o pomoc w nauce kogoś mądrzejszego.
Aspekty planet: 00.48 trygon Księżyca ze Słońcem, 04.16 kwadratura Księżyca z Uranem, 08.00 trygon Księżyca z Merkurym, 18.17 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: Rycerz Kielichów
Ktoś przypomni ci o dawnej miłości lub znajomości, która była dla ciebie bardzo ważna. Zadzwoń, rozmowa pomoże zagoić rany.

25.05.2019, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz bardziej pracowity, a nawet polubisz samotność. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Wieczorne spotkania udadzą się, jeśli będą w kameralnym gronie.
Aspekty planet: 14.50 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

26.05.2019, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 8.07)
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Organizm domaga się więcej węglowodanów. Oszczędzaj nogi, masuj łydki, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie. Wieczorem spotkaj się z przyjaciółmi.
Aspekty planet: 17.01 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.33 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 22.06 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie ryzykuj, nie wydawaj za dużo, zajmij się domowymi sprawami i ciesz się ostatnim dniem weekendu. Ktoś sprawi ci miłą niespodziankę.

Pozycje planet:
Słońce 28 º 43´ Byka – 05 º 26´ Bliźniąt
Księżyc 12 º 40´ Strzelca – 8 º 49´ Ryb
Merkury 26 º 50′ Byka – 12 º 07′ Bliźniąt
Wenus 05 º 35′ – 14 º 05′ Byka
Mars 02 º 30´ – 7 º 00′ Raka
Jowisz  22 º 05′ – 21 º 18′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 20 º 12´ – 19 º 57´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 04 º 03´ – 04 º 25´ Byka
Neptun 18 º 26′ – 18 º 33′ Ryb
Pluton 23 º 00′ – 22 º 55′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
20.05 od g. 19.04 do 21.05 do g. 9.56.
23.05 od g. 5.57 do g. 19.49.
25.05 od g. 14.50 do 26.05 do g. 8.07.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>