Horoskop tygodniowy 27.05-2.06.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w znaku Bliźniąt zapewni nam wiele dobrych pomysłów na spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty. Będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych. Opozycja Merkurego z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw.

W czwartek 30.05 sekstyl Wenus z Neptunem sprzyja zakochanym i osobom, które rozwijają artystyczne pasje. Neptun w Rybach nie lubi ekstremalnych zachowań i sprzyja równowadze w relacjach towarzyskich i rodzinnych. Kwadratura Merkurego z Neptunem sprzyja nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i gorących romansów. Przygotujmy się na towarzyskie i romansowe przygody. Warto wysyłać romantyczne wiadomości i umawiać się na randki.

W piątek 31.05 trygon Wenus z Saturnem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy uważni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw. Opozycja Merkurego z Jowiszem sprzyja zawodowym sprawom, wysyłaniu ważnych wiadomości, planowaniu podróży i kupowaniu samochodów, rowerów itp. Warto dziś zrobić coś dla swojej kariery.

Horoskop tygodniowy

27.05.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 8.07)
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się na ważne spotkania. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zajmij się swoim hobby. Warto się wyspać i zregenerować siły, możesz iść na basen lub do sauny.
Aspekty planet: 17.01 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.33 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 22.06 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

28.05.2019, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 20.31)
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dbaj o siebie i nie przesadzaj z uprawianiem sportów. Zainteresuj się medycyną naturalną, zacznij się lepiej i zdrowiej odżywiać. Dzięki temu wzmocnisz swój organizm i uodpornisz się na choroby.
Aspekty planet: 10.07 kwadratura Księżyca z Merkurym, 13.51 sekstyl Księżyca z Wenus, 21.38 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

29.05.2019, środa
Księżyc w znaku Barana
Księżyc w znaku Barana sprzyja ambitnym zadaniom, ale ludzie są niecierpliwi i atmosfera może być nerwowa. Wydarzenia biec będą szybko, bo nikt nie będzie chciał czekać na innych. Organizm domaga się więcej białka, dostarcz mu go w postaci zdrowych orzechów, pestek słonecznika i roślin strączkowych. Nawadniaj organizm, spaceruj.
Aspekty planet: 11.51 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 13.30 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

30.05.2019, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprawi, że postanowisz zacząć sportowy tryb życia. Zapiszesz się na aerobik lub basen. Jedz suplementy, dostarcz organizmowi niezbędne witaminy. Miej się na baczności, jeździj ostrożnie i z zapiętymi pasami, nie forsuj swoich sił, bo planety mogą negatywnie wpłynąć na twoje zdrowie. Unikaj kłótni przy rodzinnym stole. Kwadratura Merkury w kwadraturze z Neptunem podpowiada, aby zaufać intuicji. Sekstyl Wenus z Neptunem sprzyja randkom w ciemno.
Aspekty planet: 03.22 kwadratura Merkurego z Neptunem, 10.02 sekstyl Księżyca z Merkurym, 11.16 kwadratura Księżyca z Saturnem, 13.21 trygon Księżyca z Jowiszem, 17.07 kwadratura Księżyca z Plutonem, 18.49 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda coś ważnego wspólnie postanowić lub zrobić.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

31.05.2019, piątek
Księżyc w znaku Byka
Szybko reaguj na zmiany pogody, a jeśli ktoś kicha, to trzymaj się od niego z daleka. Możesz łatwiej łapać różne infekcje, zwłaszcza po południu. Nie przesadzaj też z intensywnością ćwiczeń, dzisiaj korzystniej jest ćwiczyć w grupie lub w parach. Zakładaj lokaty, odłóż trochę pieniędzy na wakacje. Zakładaj konto bankowe, ubiegaj się o dotacje. Opozycja Merkurego z Jowiszem pomoże ci zdobyć ważne informacje i załatwić urzędowe sprawy. Trygon Wenus z Saturnem sprzyja podtrzymywaniu relacji i zawieraniu zgody.
Aspekty planet: 05.11 opozycja Merkurego z Jowiszem, 15.26 koniunkcja Księżyca z Uranem, 17.26 trygon Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Imprezy, wyjazdy i randki będą bardzo udane.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

1.06.2019, sobota
Księżyc w znaku Byka
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Zadbaj o gardło i nie pij zimnych napojów.   Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Nie pożyczaj komuś, kto już kiedyś miał problem ze spłaceniem pożyczki. Wieczorem odezwij się do znajomych, zorganizuj spotkanie.
Aspekty planet: 01.48 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.14 sekstyl Księżyca z Neptunem, 19.12 trygon Księżyca z Saturnem, 21.55 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja numer: 1. Wibracja Jedynki przynosi odkrywcze pomysły. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

2.06.2019, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 13.47)
Księżyc sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko, ludzie będą ciekawscy i zmienni. Dzisiaj liczą się dobre i sympatyczne relacje z innymi. Warto umawiać się na spotkania i załatwiać sprawy, które zależą od czyjegoś uznania. Odpoczywaj i przyjmuj gości.
Aspekty planet: 00.52 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 26´ – 12 º 09´ Bliźniąt
Księżyc 8 º 49´ Ryb – 6 º 52´ Bliźniąt
Merkury 12 º 07′ Bliźniąt – 26 º 31′ Bliźniąt
Wenus 14 º 05′ – 22 º 37′ Byka
Mars 7 º 00′ – 11 º 30´ Raka
Jowisz 21 º 18′ – 20 º 27′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 19 º 57´ – 19 º 38´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 04 º 25´ – 04 º 46´ Byka
Neptun 18 º 33′ – 18 º 38′ Ryb
Pluton 22 º 55′ – 22 º 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
28.05 od g. 06.20 do g. 20.31.
30.05 od g. 17.07 do 31.05 do g. 06.42.
2.06 od g.00.52 do g. 13.47.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>