Horoskop tygodniowy 3-9.06.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość. Nów w znaku Bliźniąt sprzyja podróżom i opracowywaniu planu finansowego na wakacje. Wpływ Neptuna może sprawić, że będziemy wolniej reagować na nowe wydarzenia, a nasze zainteresowania będą bardziej artystyczne i duchowe.

W poniedziałek 3.06 nów Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że będziemy działać na najwyższych obrotach, ale będziemy też wrażliwi na krytykę czy niesprawiedliwe oceny. Uważajmy na zakupach, możemy za dużo wydać pod wpływem impulsu czy zachcianki. Trygon Wenus z Plutonem sprawi, że będziemy bardzo silnie reagować na zmiany nastrojów ludzi, którzy są wokół nas. Intuicja podpowie nam, jak ochronić siebie i bliskich przed nieżyczliwymi ludźmi i trudnymi życiowymi sytuacjami.

We wtorek 4.06 wieczorem Merkury wchodzi do znaku Raka i zacznie sprzyjać zarówno tym, którzy szukają pracy i stabilności finansowej, jak i tym, którzy chcą stworzyć satysfakcjonujący związek. Warto  umówić się na spotkanie lub zadzwonić do kogoś, kto jest nam bliski lub nam się podoba.

W piątek 5.06 sekstyl Merkurego z Uranem pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry układ na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić.

W niedzielę 9.06 kwadratura Słońca z Neptunem. Wiele osób może szukać u innych pomocy i porady. Pełnia postawi w gotowości wszystkich tych, którzy sami nie radzą sobie ze sowimi problemami. Bądźmy dla innych wyrozumiali, nie dajmy się jednak wciągnąć w cudze problemy i kłopoty. Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt i pozwoli nam znaleźć sojuszników i otoczyć się sprzyjającymi ludźmi. Randki i spotkania towarzyskie będą udane. Warto wysyłać listy i e-maile, bo jest szansa, że szybciej dotrą do adresatów.

Horoskop tygodniowy

3.06.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Nów Księżyca  w znaku Bliźniąt sprzyja sprawom towarzyskim i aktywności intelektualnej. Wydarzenia biec będą bardzo szybko. Trygon Wenus z Plutonem pomoże ci znaleźć finansowe wsparcie. Ludzie będą bardzo rozmowni i towarzyscy, szybko pójdzie nauka. Dobry dzień na zakupy, podróże, załatwianie spraw na mieście. Odpisuj na zaległe listy i e-maile, nawiązuj zawodowe kontakty. Organizm potrzebuje więcej zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 05.41 trygon Wenus z Plutonem, 12.01 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 22.38 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub towarzyskie spotkanie.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

4.06.2019, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 18.16)
Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry. Unikaj farbowania włosów, wymocz stopy w wodzie z solą. Księżyc przestrzega przed chaosem i dekoncentracją, zrób dokładny plan dnia i się go trzymaj. Merkury wkracza do znaku Raka i skieruje twoją uwagę na pilne sprawy rodzinne.
Aspekty planet: 01.34 opozycja Księżyca z Jowiszem, 17.41 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 22.04 Merkury wkracza do znaku Raka.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli natychmiast załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Lepiej jednak zachować spokój, bo nie wszyscy będą chętni na zmiany. Czwórka radzi dać sobie czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: As Buław
Nadrabiaj zaległości, podsuwaj innym dobre pomysły, szukaj sprzymierzeńców do walki o podwyżkę lub dodatkowe zlecenie.

5.06.2019, środa
Księżyc w znaku Raka
Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Mimo środka tygodnia zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę. Kupuj ubrania, inwestuj w nieruchomości. Początek miesiąca to dobry czas na zaczynanie diety, oczyszczanie, robienie polanów na przyszłość i wdrażanie ich w życie.
Aspekty planet: 02.36 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.47 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: Piątka Kielichów
Dzień przyniesie wyjaśnienie pewnej rodzinnej sprawy związanej z młodszymi dziećmi lub krewnymi.

6.06.2019, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 21.15)
Czas minie szybko, a popołudnie sprzyja odpoczynkowi i zabawie, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i rodzinnych spotkań, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zdobywaj nowych znajomych. Uważaj tylko na plotki! Księżyc radzi unikać pośpiechu oraz ryzyka i pomoże ci wyjaśnić sprawy urzędowe.
Aspekty planet: 02.05 trygon Księżyca z Neptunem, 03.27 opozycja Księżyca z Saturnem, 09.00 opozycja Księżyca z Plutonem, 16.10 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że staniemy się wyrozumiali i ciekawi tego, co słychać u innych ludzi. Zadbajmy o bliskich, szanujmy starsze osoby.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryj w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresuj się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

7.06.2019, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc w znaku Lwa sprzyja ambitnym zadaniom. Wydarzenia biec będą szybko, a ludzie będą często zmieniać zdanie, bo dzisiaj liczy się prezencja i pozycja społeczna. Ważne będą dobre maniery, odpowiednia oprawa. To dobry dzień na hobby i artystyczne wydarzenia, a także większe imprezy lub spotkania towarzyskie. Sekstyl Merkurego z Uranem zachęca do krótkich podróży i kupna telefonu lub komputera.
Aspekty planet: 05.36 kwadratura Księżyca z Uranem, 16.16 sekstyl Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy myśleć o ciekawych książkach, filmach i o rozwoju duchowym. Bardzo dobry dzień, aby zdobyć nowe umiejętności.

Karta dnia: Piątka Mieczy
Wypatruj nowych wiadomości, przygotuj się na zmianę planów. Pewna cenna informacja pomoże ci dostosować się do zmieniających się okoliczności.

8.06.2019, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 23.44)
Znajdź czas dla siebie, zrób porządek w swoim otoczeniu. Zajmij się dzisiaj domowymi sprawami, rozwijaj swoje hobby. Szukaj oszczędności i nie pozwól, aby inni ludzie cię wykorzystywali. Księżyc sprzyja omawianiu spraw finansowych, składaniu wniosków o kredyt, szukaniu oszczędności, podpisywaniu umów. Zakładaj spółkę, szukaj pomocników.
Aspekty planet: 01.46 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 06.34 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.23 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie finansowych problemów. Bądź samodzielny i odważny, a osiągniesz więcej niż zwykle. Planuj wydatki i oszczędności.

Karta dnia: Ósemka Buław
Zaczniesz być doceniany i chwalony. Twój zapał i energia do pracy bardzo wzrosną. Popołudnie przeznacz na porządki i spotkania z ważnymi dla ciebie osobami.

9.06.2019, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Warto zakończyć konflikty, wyjaśnić różne męczące nieporozumienia. Księżyc sprzyja pozytywnym zmianom. Możesz zmienić styl życia i zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci korzyści. Zajmij się drobnymi porządkami w rachunkach, listach i notatkach. Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt  i pomoże ci znaleźć sporo ciekawych wiadomości, które pomogą ci w pracy. Kwadratura Słońca z Neptunem odradza ryzykowne działania.
Aspekty planet: 03.36 Wenus wkracza do znaku Bliźniąt, 08.15 trygon Księżyca z Uranem, 13.32 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.33 kwadratura Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja nabieraniu dystansu do przelotnych kłopotów. Zamiast się spieszyć i denerwować, poszukaj mądrości i cierpliwości. Na spacerze odzyskasz wigor i energię.

Karta dnia: Wisielec
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 12 º 09´ – 18 º 51´ Bliźniąt
Księżyc 6 º 52´ Bliźniąt – 15 º 34´ Panny
Merkury 26 º 31′ Bliźniąt – 09 º 03′ Raka
Wenus 22 º 37′ Byka – 01 º 08′ Bliźniąt
Mars 11 º 30´ – 15 º 59′ Raka
Jowisz 20 º 27′ – 19 º 34′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 19 º 38´ – 19 º 15´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 04 º 46´ – 05 º 05´ Byka
Neptun 18 º 38′ – 18 º 41′ Ryb
Pluton 22 º 55′ – 22 º 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
6.06 od g. 16.10 do g. 21.15.
8.06 od g. 23.23 do g. 23.44.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>