Horoskop tygodniowy 1-7.07.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami wyjątkowe chwile, które zapewnią nam nów i całkowite zaćmienie w znaku Raka. Daj się ponieść emocjom i intuicji. Nie planuj wszystkiego z zegarkiem w ręku, daj czas sobie, aby zwolnić i po prostu pobyć w domu i z bliskimi. Książka, czasopismo czy program telewizyjny zainspirują cię do zmian.

We wtorek 2.07 Mars wchodzi do znaku Lwa i obudzi w nas chęć do ćwiczeń i siłę woli, potrzebna do pokonywania zawodowych i urzędowych przeszkód. Warto się zdyscyplinować i zrobić dobry plan na nadchodzące tygodnie. Nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w znaku Raka pomoże nam wyciszyć się, nabrać dystansu do wielu spraw, przemyśleniu trudnych spraw. Warto podejmować ważne rodzinne decyzje.

W środę 3.07 Wenus wchodzi do znaku Raka i  pomoże nam w zadbaniu o urodę i skompletowaniu modnej garderoby. Warto wybrać się na zakupy, zrobić przegląd szafy. Dobry czas na rozpoczęcie diety.

Horoskop tygodniowy

1.07.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja dobrym relacjom z ludźmi, wyrażaniu emocji i opiekowaniu się innymi. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i skłonni do bronienia słabszych. To dobry dzień na ważne spotkania, randki, podpisywanie umów i zawieranie zgody. Warto zabrać się za różne ważne przedsięwzięcia. Dekoruj dom, kupuj meble, koś trawnik, rób porządki, nawoź rośliny. Organizm potrzebuje więcej witamin, dostarcz mu je w postaci sałatek.
Aspekty planet: 05.05 opozycja Księżyca z Jowiszem, 08.03 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.47 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

2.07.2019, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 03.23)
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, będziemy energiczni, idź na siłownię lub graj w tenisa. Zadbaj o oczy. Nie udzielaj pożyczek, bo długo nie zobaczysz pieniędzy z powrotem.
Zrób porządki w szafie, zadbaj o zioła i róże. Jedz węglowodany i warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier.
Aspekty planet: 01.19 Mars wkracza do Lwa, 13.26 sekstyl Księżyca z Uranem, 21.16 nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

3.07.2019, środa
Księżyc w znaku Raka
Pora zabrać się za dbanie o zdrowie, bo Księżyc korzystnie wpływa na twój organizm. Jeśli chorujesz, to wreszcie poczujesz ulgę. Powiodą się różne alternatywne kuracje. Przeglądaj oferty kredytowe, masz szansę znaleźć coś ciekawego. Dobry dzień na podcinanie i farbowanie włosów, zamów wizytę u fryzjera i kosmetyczki. Wyrywaj chwasty, piel grządki, unikaj wielkich porządków.
Aspekty planet: 09.01 opozycja Księżyca z Saturnem, 10.40 trygon Księżyca z Neptunem, 16.24 opozycja Księżyca z Plutonem, 17.17 Wenus wkracza do znaku Raka.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

4.07.2019, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 05.19)
Poczujesz się lepiej, a wielomiesięczne wyrzeczenia dietetyczne czy ćwiczenia właśnie teraz zaczną działać. Odnajdziesz wreszcie sport, jaki odpowiada twojemu temperamentowi. Zapisz się na kurs tańca lub zdobądź kartę ekskluzywnego klubu fitness.  Ubiegaj się o podwyżkę, szukaj lepszych ofert pracy. Ćwicz koordynację, nie siedź w przeciągu. Zapraszaj gości, kupuj książki i płyty, odpisz na zaległe listy.
Aspekty planet: 07.41 koniunkcja Księżyca z Marsem, 11.50 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 15.11 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

5.07.2019, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja efektywnej pracy i organizacji. Wydarzenia toczyć się będą swoim rytmem, bez pośpiechu. Dzień sprzyja porządkom, pracy fizycznej. Zadbaj o swoje zdrowie, zrób badania, zapisz się do dentysty. Nie bój się działać i ryzykować. Przejrzyj rachunki i dokumenty, a znajdziesz zgubę lub wyjaśnisz zagadkę. Zadbaj o włosy, wypróbuj nową fryzurę, nawilżaj skórę.
Aspekty planet: 08.24 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru, a jeśli planujesz obowiązki, to wybierz się na zakupy.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo nie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

6.07.2019, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 06.25)
To będzie spokojny dzień, jeśli tylko nie dasz się ponieść własnej hipochondrii lub nie posłuchasz osób, które lubią przesadzać na temat zdrowia. O kondycję nie musisz się martwić. Masaż dobrze ci zrobi. Idź na spacer lub na basen. Znajdź oszczędności w codziennym budżecie. Wykup ubezpieczenie, zaszczep się przed podróżą.
Aspekty planet: 12.00 sekstyl Księżyca z Wenus, 16.23 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, weekend przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

7.07.2019, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Będziesz w dobrej kondycji. Poszukaj informacji na temat zdrowego stylu życia. Pewna radykalna dieta lub dziwna kuracja bardzo cię zainteresuje, ale bądź rozsądny i nie zmieniaj z dnia na dzień swoich przyzwyczajeń. Organizm potrzebuje więcej ruchu na świeżym powietrzu. Możesz dzisiaj grać w piłkę lub szaleć na rowerze. Zadbaj o włosy, przycinaj je i farbuj. Pij zioła i wodę mineralną.
Aspekty planet: 06.48 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 09.20 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.04 trygon Księżyca z Saturnem, 13.10 opozycja Księżyca z Neptunem, 18.50 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

Pozycje planet:
Słońce 08 o 54´ – 15 o 34´ Raka
Księżyc 15 o 12´ Bliźniąt – 26 o 21´ Panny
Merkury 02 o 36′ – 04 o 28′ Lwa
Wenus 26 o 46′ Bliźniąt – 05 o 21′ Raka
Mars 29 o 23′ Raka – 03 o 50´ Lwa
Jowisz 17 o 00′ – 16 o 16′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 19 o 15´ – 17 o 21´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 05 o 54´ – 06 o 07´ Byka
Neptun 18 o 42′ – 18 o 39′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 o 13′ – 22 o 03′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
1.07 od g. 23.47 do 2.07 do g. 03.23.
3.07 od g. 16.24 do 4.07 do g. 05.19.
5.07 od g. 08.24 do 6.07 do g. 06.25.
7.07 od g. 18.50 do 8.07 do g. 08.06.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>