Horoskop tygodniowy 8-14.07.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja cierpliwej pracy i nauce. Będziemy teraz spokojniejsi, a przyjaciele i znajomi przestaną odrywać nas od tego, co ważne. Duże zaległości trzeba będzie nadrobić, a pewne rzeczy nawet sobie odpuścić. Opozycje Słońca z Saturnem i Plutonem mogą opóźniać komplikować wiele spraw.

W poniedziałek 8.07 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 1.08 będzie się poruszał ruchem wstecznym. Nie jest to dobry czas na kupowanie sprzętu elektronicznego, AGD ani pojazdów.  Sekstyl Wenus z Uranem sprzyja zakochaniu od pierwszego wejrzenia i szybkiemu rozwojowi nowych znajomości. Kontakty z rodziną mają szansę się poprawić, wybaczajmy i bądźmy wyrozumiali dla błędów innych.

We wtorek 9.07 opozycja Słońca z Saturnem może przynieść nerwową atmosferę i konfrontację z kimś groźnym, ale ktoś silny i wpływowy pomoże nam załagodzić trudną sytuację. Warto zwracać się o pomoc i rozmawiać o problemach. Koniunkcja Merkurego z Marsem przyspieszy realizację ambitnych planów. Skłaniać będzie nas do negocjacji, rozmów i targowania się o wszystko. Dzięki temu wiele zyskamy i zaoszczędzimy sporo pieniędzy.

W czwartek 11.07 trygon Słońca z Neptunem pomoże nam uruchomić intuicję i zrozumieć szóstym zmysłem to, czego nie ogarnia nasz umysł. Warto posłuchać muzyki i się zrelaksować. Jednocześnie kwadratura Marsa z Uranem sprawi, że będziemy niecierpliwi, nieprzewidywalni, a nawet wybuchowi w kontaktach z innymi. Młodzi ludzie będą dla nas inspiracją.

W niedzielę 14.07 opozycja Słońca z Plutonem pomoże nam zdobyć trudno dostępne informacje, rozwiązać zagadkę, a nawet odkryć cudze tajemnice. Ludzie będą ciekawscy i wścibscy.

Horoskop tygodniowy

8.07.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 08.06)
Więcej się ruszaj i utrzymuj aktywny tryb życia. Zadbaj o to, żeby organizm dostawał więcej zdrowych tłuszczy. Jedz suplementy diety, pij dużo wody mineralnej, a twój organizm wzmocni się i uodporni na choroby. Negocjuj oprocentowanie kredytu, rozeznaj się w nowych ofertach banków. Pilnuj liczb i rachunków, a twoje zasoby się powiększą.
Aspekty planet: 01.15 Merkury wchodzi w retrogradację, 15.09 sekstyl Księżyca z Marsem, 15.36 sekstyl Księżyca z Merkurym, 17.31 sekstyl Wenus z Uranem, 18.32 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Bądź zdecydowany, a wyjdzie ci to na dobre. Karta Rydwan podpowiada, żeby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę.

9.07.2019, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Łatwo zdobędziemy ważne informacje i skłonimy ludzi do współpracy. Osoby młodsze pomogą w trudnych sprawach. Wybierz się na wyprzedaże, szukaj ofert tanich wycieczek i zniżek na bilety, dziś możesz upolować duże przeceny. Organizm domaga się więcej zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Mimo letniej pogody nie zaniedbuj ciepłych posiłków.
Aspekty planet: 00.27 koniunkcja Merkurego z Marsem, 11.29 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 12.54 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 13.21 kwadratura Księżyca z Saturnem, 19.07 opozycja Słońca z Saturnem, 21.35 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz się lepiej. W sprawach osobistych zapowiada ożywienie uczuć i szansę na poprawę rodzinnych relacji.

10.07.2019, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 11.28)
Księżyc sprzyja wyciszeniu, odpoczynkowi i spotkaniom z przyjaciółmi. Warto poczytać, zająć się swoim hobby, oderwać się od prozy życia. Ktoś pomoże nam wybaczyć tym osobom, które nie zachowywały się wobec nas uczciwie. Ostrożnie z aktywnością fizyczną, będziemy narażeni na kontuzje i niedyspozycje. Wieczorem udana randka. Daj skórze odpocząć, zrelaksuj się, idź na masaż lub basen.
Aspekty planet: 18.47 kwadratura Księżyca z Merkurym, 21.19 kwadratura Księżyca z Marsem, 22.20 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XVI Wieża
Jeśli planujesz remont, przemeblowanie lub odświeżenie mieszkania, teraz nadchodzi najlepsza pora, aby się za to zabrać.

11.07.2019, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Ludzie będą szukać okazji do zysku, niechętnie podzielą się czy pomogą innym. Broń się przed atakiem konkurencji. Możliwe są konflikty o zakres obowiązków, różne rozliczenia i kontrole. Nie licz na innych i bądź cierpliwy, a sporo uda się zrobić. Po południu lepsza aura. Księżyc sprzyja ćwiczeniom fizycznym. Idź na masaż, pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 03.28 trygon Księżyca z Wenus, 06.30 trygon Słońca z Neptunem, 17.41 sekstyl Księżyca z Saturnem, 20.00 kwadratura Marsa z Uranem, 20.27 trygon Księżyca z Neptunem, 21.32 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: I Mag
Za bardzo ufasz pewnej osobie, ale nic o niej nie wiesz. Nie daj cię zwieść jej ładnymi słowami i przebojowością. Nie wierz tym, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes.

12.07.2019, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 17.04)
Poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Zapisz się na siłownię lub basen, ćwicz jogę, spaceruj, a szybko poczujesz powrót formy. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a poczujesz się lepiej. Księżyc sprzyja znajdowaniu finansowych okazji, randkom i towarzyskim spotkaniom. Odnów kontakty z dawnymi znajomymi. Porządnie podlej wszystkie rośliny, walcz z chwastami, usuwaj przekwitłe kwiaty. Pij wodę mineralną, zjedz pożywną zupę, unikaj nadmiaru białka.
Aspekty planet: 02.28 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.32 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: VI Kochankowie
Zarazisz entuzjazmem i energią wszystkich dookoła, znajdziesz odpowiednich pomocników do wykonania trudniejszych prac.

13.07.2019, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Możesz poczuć zmęczenie i osłabienie. Wyśpij się, zadbaj o regularny odpoczynek, zadbaj o serce i żyły, ogranicz potrawy zawierające cholesterol, a od razu poczujesz się lepiej. Unikaj dużych zakupów i kolejek, wykorzystaj zapasy ze spiżarni. Zadbaj o paznokcie, idź na manicure. Zagraj w totka, bo dziś możesz mieć więcej szczęścia.
Aspekty planet: 06.09 trygon Księżyca z Marsem, 22.10 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

14.07.2019, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Spróbuj dzisiaj czegoś nowego, przestań oglądać się w przeszłość. Zainwestuj w swoją przyszłość i nie słuchaj ludzi, którzy narzekają i marudzą. Możesz liczyć na udaną rodzinną współpracę, pytaj innych o zdanie, spotykaj się z bliskimi osobami. Dobry dzień pracę w ogrodzie i podróżowanie. Organizm domaga się więcej zdrowego białka.
Aspekty planet: 03.30 kwadratura Księżyca z Neptunem, 16.51 opozycja Słońcem z Plutonem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

Karta dnia: XX Sąd
Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś w przeszłości, a osiągniesz więcej, niż zamierzałeś.

Pozycje planet:
Słońce 15 o 34´ – 22 o 15´ Raka
Księżyc 26 o 21´ Panny – 00 o 49´ Koziorożca
Merkury 04 o 28′ – 02 o 36′ Lwa w retrogradacji
Wenus 05 o 21′ – 13 o 56′ Raka
Mars 03 o 50´ – 08 o 17′ Lwa
Jowisz 16 o 16′ – 15 o 39′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 17 o 21´ – 16 o 50´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 07´ – 06 o 18´ Byka
Neptun 18 o 39′ – 18 o 35′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 o 03′ – 21 o 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
7.07 od g. 18.50 do 8.07 do g. 08.06.
9.07 od g. 21.35 do 10.07 do g.11.28.
12.07 od g. 02.28 do g. 17.04.
14.07 od g. 03.30 do 15.07 do g. 01.04.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>