Horoskop tygodniowy 15-21.07.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami szybkie decyzje i ważne życiowe wybory. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca skłoni nas do zastanowienia się nad swoim życiem i głównymi celami. Warto się spieszyć i nie zostawać w tyle, bo ktoś nas może ubiec w wyścigu o lepsze miejsce.

We wtorek 16.07 pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca poruszy nasze serca i umysły. Będziemy chętniej zabierać się za trudne, ale ciekawe zajęcia. Dobry czas, aby pogodzić się z kimś, z kim od dawna się kłócimy i naprawić trudne relacje rodzinne.

W środę 17.07 opozycja Wenus z Saturnem skłoni nas do pomagania i dzielenia się tym, co mamy z potrzebującymi. Zrób dobry uczynek, pomóż słabszemu, nie myśli tylko o sobie i swoich potrzebach.

W czwartek 18.07 trygon Wenus z Neptunem sprzyja udanym randkom i towarzyskim spotkaniom, zwróci naszą uwagę na sprawy rodziny i domu. Warto dobrze zaplanować wakacyjny urlop, bo zaległości mogą nam przeszkodzić w dłuższym wypoczynku.

W piątek 19.07 Merkury wkracza ruchem wstecznym do Raka i pomoże nam dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi.

W niedzielę 21.07 koniunkcja Słońca z Merkurym zapewni nam dużo energii, ale i spowoduje wiele zmian dookoła. Merkury zapewni nam wiele weekendowych atrakcji i nieoczekiwane miłe spotkania. Opozycja Wenus z Plutonem nastroi nas nostalgicznie i romantycznie. Chętnie będziemy pomagać innym, warto zaangażować się w akcje charytatywne. Dobry dzień na jogę i medytację.

Horoskop tygodniowy

15.07.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 01.04)
Rano możemy być nerwowi, ale poczujemy przypływ sił i odwagi do uporania się z zaległościami. Dzień może przynieść rozstrzygnięcie trudnych spraw i wyjaśnienie problemów. Machnij ręką na kłopoty i po prostu zacznij wszystko od nowa. Po południu warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy spacer, twoje nerwy koniecznie muszą dziś odpocząć. Opalaj się z umiarem, stosuj kremy z filtrem przeciw promieniom UV.
Aspekty planet: 13.08 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

16.07.2019, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Mierz zamiary na siły, pilnuj, żeby po ciężkiej pracy odpowiednio odpocząć. Nie rezygnuj z czasu wolnego czy przerwy, nawet jeśli wokół będzie się dużo działo. Pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca sprzyjają szybkiemu załatwianiu trudnych spraw, ale i wytworzą nerwową i rywalizacyjną atmosferę. Pamiętaj o kremach z filtrem, nakładaj maseczkę odżywiającą na twarz. Zrób depilację. Zabierz się za porządki, nawoź rośliny, zrób przetwory.
Aspekty planet: 06.41 opozycja Księżyca z Wenus, 09.17 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 12.51 sekstyl Księżyca z Neptunem, 19.16 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 23.38 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać z kimś, kto ma zupełnie inne poglądy, bo szkoda czasu na kłótnie.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

17.07.2019, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 11.18)
Weź się za siebie i nie zapominaj o rutynowych badaniach lekarskich, ponieważ przezorny zawsze ubezpieczony. Wydawaj rozsądnie, żeby do końca miesiąca starczyło ci na życie i dodatkowe wydatki. Kupuj tańsze zamienniki w kuchni, odwiedź lokalny bazarek i kup świeże warzywa. Rób rachunki, pamiętaj o ważnych przelewach. Pielęgnuj kwiaty, nawoź rośliny, zadbaj o róże, siej warzywa. Oszczędzaj nogi, jedz więcej białych warzyw i zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 07.33 opozycja Wenus z Saturnem, 13.38 opozycja Księżyca z Merkurym, 23.53 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

18.07.2019, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Będziesz dziś poznawać cudze opinie i poglądy. Księżyc sprzyja podróżom i sprawom, które wymagają współpracy z ludźmi. Po południu warto zadzwonić do starych przyjaciół. Być może uda ci się wreszcie zakończyć stary konflikt. Dzień sprzyja zdawaniu testów, rozwiązywaniu zagadek i wyjaśnianiu spraw finansowych. Zadbaj o sprzęt grający, telewizor i AGD.
Aspekty planet: 07.49 opozycja Księżyca z Marsem, 17.53 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 20.02 trygon Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

19.07.2019, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 23.18)
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc w Wodniku sprzyja dyskusjom, zebraniom rodzinnym, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady z rodziną. Wybierz się na wycieczkę, rolki lub rower. Warto odnawiać dawne znajomości, umówić się na randkę. Przesadzaj i przycinaj rośliny, zrób ogrodowe i domowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 09.06 Merkury wchodzi do znaku Raka, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

20.07.2019, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak za długo na słońcu i nie pływaj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer lub na rower. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Usuwaj przebarwienia i zmarszczki, ujędrniaj skórę. Jedz więcej zup i zdrowych sosów, organizm łatwo przyswaja węglowodany.
Aspekty planet: 12.16 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

21.07.2019, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc będzie osłabiał twoje siły witalne i opóźniał leczenie różnych, nawet drobnych dolegliwości. Będziesz poddany huśtawce nastrojów. Pij więcej ziół, naucz się metod relaksacji, a dzień będzie spokojniejszy. Zamiast smażyć grilluj, a żołądek będzie ci za to wdzięczny. Wieczorem odpocznij w kameralnym gronie, poczytaj, obejrzyj serial, nie przemęczaj się.
Aspekty planet: 06.05 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 08.27 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.31 opozycja Wenus z Plutonem, 12.45 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 14.33 koniunkcja Słońca z Merkurym, 19.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 20.19 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet:
Słońce 22 o 15´- 28 o 55´ Raka
Księżyc 00 o 49´ Koziorożca – 25 o 02´ Ryb
Merkury 02 o 36′ Lwa – 28 o 09′ Raka w retrogradacji
Wenus 13 o 56′ – 22 o 31′ Raka
Mars 08 o 17′ – 12 o 43´ Lwa
Jowisz 15 o 39′ – 15 o 09′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 16 o 50´ – 16 o 19´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 18´ – 06 o 26´ Byka
Neptun 18 o 35′ – 18 o 29′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 o 53′ – 21 o 43′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:

16.07 od g. 23.38 do 17.07 do g. 11.18.
18.07 od g. 17.53 do 19.07 do g. 23.18.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>