Horoskop tygodniowy 22-28.07.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień o bardzo pozytywnej aurze, będziemy serdeczni i otwarci na potrzeby innych ludzi. Czas na ważne decyzje i odkrywanie sekretów. Unikaj pośpiechu i pomagania innym na siłę, jeśli tego nie chcą, bo ktoś może ci zarzucić, że wtrącasz się w nie swoje sprawy.

We wtorek 23.07 Słońce wkracza do znaku Lwa i poczujemy przypływ energii oraz chęć pokonywania przeszkód i sprawdzania się w ambitnych projektach. Osoby przedsiębiorcze mogą liczyć na przypływ weny i natchnienia.

W czwartek 25.07 kwadra Księżyca w znaku Byka sprawi, że zabawa, kreatywne pomysły i randki będą najważniejsze. Odkryj w sobie dziecko i zaplanuj niespodziankę dla bliskich osób, a nadchodzący weekend będzie wyjątkowo udany. Koniunkcja Merkurego z Wenus zapewni nam odrobinę luksusu i powodzenie w sprawach finansowych. Bardzo pozytywna aura dla handlowców i sprzedawców. Trygon Marsa z Jowiszem sprawi, że dzień będzie sprzyjać ryzykownym decyzjom, zakładaniu firm czy podpisywaniu ważnych umów, Mars w znaku Lwa  zmobilizuje nas do walki o swoje.

W niedzielę 28.07 Wenus wkracza do znaku Lwa i zacznie sprzyjać romansom, miłości, a jeśli jesteś samotny, będzie ci łatwiej zawierać nowe wakacyjne znajomości. Powiedzie się szukanie rozwiązania dla kłopotów, to dobry czas na randki i wspólne decyzje.

Horoskop tygodniowy

22.07.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.02)
Księżyc zapewni ci dobre samopoczucie i humor. Jeśli od dawna szukasz dobrego specjalisty lub lekarza domowego, teraz wreszcie ci się uda. Twoje zdrowie będzie w dobrych rękach. Zadbaj o skórę, idź na hydromasaż, pij wodę mineralną bogatą w mikroelementy. Trudno ci będzie wytrzymać w hałasie. Podejmuj ważne decyzje finansowe. Dekoruj mieszkanie, myśl nad zmianą kolorystyki, walcz z wilgocią. Nawilżaj skórę, unikaj inwazyjnych zabiegów, idź na basen.
Aspekty planet: 07.58 trygon Księżyca z Merkurym, 10.34 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na zakupy, narady, spotkania z przyjaciółmi.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

23.07.2019, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Słońce znajdzie się w znaku Lwa i doda nam energii do uporania się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Więcej się ruszaj, zapisz się na wizytę do lekarza specjalisty. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę. Nawilżaj skórę, unikaj inwazyjnych zabiegów, idź na basen.
Aspekty planet: 04.50 Słońce wchodzi do znaku Lwa, 15.33 trygon Księżyca z Marsem, 18.13 trygon Księżyca z Jowiszem, 20.30 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

24.07.2019, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 23.42)
Działaj szybko, bo Księżyc w znaku Barana sprzyja odważnym decyzjom. Uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną. Organizm potrzebuje białka, do potraw podaj sos z pomidorów lub papryki.
Aspekty planet: 07.20 kwadratura Księżyca z Plutonem, 15.12 kwadratura Księżyca z Wenus, 16.47 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

25.07.2019, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Bacznie rozglądaj się wokół siebie. Wiele możesz zyskać, jeśli będziesz bardziej uprzejmy dla bliźnich. Możliwe są wspaniałe znajomości i kuszące propozycje. Koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. Ktoś ci pomoże, jeśli głośno powiesz, czego potrzebujesz. Jedz więcej warzyw korzennych i witamin. Trygon Marsa z Jowiszem zapewni ci powodzenie w urzędach. Zapraszaj gości, kupuj książki i płyty, odpisz na zaległe listy.
Aspekty planet: 02.26 koniunkcja Merkurego z Wenus, 03.17 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.16 koniunkcja Księżyca z Uranem, 14.22 trygon Marsa z Jowiszem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni ci finansowych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko postaraj się uporządkować to, na co masz realny wpływ.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

26.07.2019, piątek
Księżyc w znaku Byka
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a finansowe sukcesy i planowane zakupy będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Rób rachunki, odwiedzaj urzędy, sprzątaj piwnicę lub strych. Dekoruj dom, kupuj meble, koś trawnik, rób porządki, nawoź rośliny.
Aspekty planet: 05.11 kwadratura Księżyca z Marsem, 06.29 trygon Księżyca z Saturnem, 10.58 sekstyl Księżyca z Neptunem, 16.57 trygon Księżyca z Plutonem, 23.43 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

27.07.2019, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 08.28)
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i używaj częściej krem do rąk. Księżyc sprzyja osobom, które szukają partnera. Unikaj podejmowanie ryzykownych decyzji.
Aspekty planet: 06.27 sekstyl Księżyca z Wenus, 16.16 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

28.07.2019, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miej do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie ci na sucho. Nie zapomnij jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na twoją pomoc. Przestrzegaj regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci twojego spokoju. Uda się załatwić pewną trudną sprawę. Wenus wejdzie do znaku Lwa i będzie sprzyjać towarzyskim spotkaniom i randkom.
Aspekty planet: 03.53 Wenus wkracza do znaku Lwa, 11.08 opozycja Księżyca z Jowiszem, 14.45 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.23 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na randki i imprezy.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 28 º 55´ Raka – 05 º 37´ Lwa
Księżyc 25 º 02´ Ryb – 23 º 18´ Bliźniąt
Merkury 28 º 09′ – 24 º 26′ Raka w retrogradacji
Wenus 22 º 31′ Raka – 01 º 08′ Lwa
Mars 12 º 43´ – 17 º 10′ Lwa
Jowisz  15 º 09′ – 14 º 47′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 16 º 19´ – 15 º 50´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 º 26´ – 06 º 32´ Byka
Neptun 18 º 29′ – 18 º 22′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 º 43′ – 21 º 33′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
22.07 od g. 10.34 do g. 12.02.
24.07 od g. 16.47 do g. 23.42.
27.07 od g. 06.27 do g. 08.28.
28.07 od g. 17.23 do 29.07 do g. 13.30.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>