Horoskop tygodniowy 29.07-4.08.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Dobry tydzień na randkę i zajęcia związane ze sportem, dietą i poprawą kondycji. Nów w Lwie sprzyja kreatywności, życiu towarzyskiemu i i nowym wyzwaniom.

We wtorek 30.07 kwadratura Słońca z Uranem zmobilizuje nas do częstszego wychodzenia z domu i odwiedzin. Aura sprzyja wizytom u znajomych, uprawianiu sportu, większym towarzyskim imprezom. Dobry czas na podróże.

W czwartek 1.08 Merkury wychodzi z retrogradacji w 24 stopniu Raka i zaczyna poruszać się ruchem prostym, dlatego przygotuj się na nieoczekiwane spotkania i ciekawe wiadomości. Ludzie będą bardzo wyrozumiali i serdeczni. Uda ci się z kimś pogodzić lub przekonać go do ważnej dla ciebie sprawy. Nów Księżyca w znaku Lwa. Możliwe są opóźnienia i zmiany różnych planów. Dlatego reaguj na wszystko ze spokojem i postaraj się być bardziej wyrozumiały dla siebie samych i innych ludzi. Dobry tydzień na randkę i zajęcia związane ze sportem, dietą i poprawą kondycji.

W piątek 2.08 kwadratura Wenus z Uranem skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć i rodzinnych konfliktów. Warto wybaczać, wysłuchać zwierzeń, wesprzeć kogoś bliskiego w podjęciu trudnej decyzji.

Horoskop tygodniowy

29.07.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 13.30)
Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. Wieczór sprzyja nadrabianiu zaległości i rozmowom z bliskimi. Będziesz bardzo podatny na różne prośby i wpływy. Księżyc radzi być ostrożnym wobec nieznajomych i nie zwierzać się ze swoich tajemnic czy sekretnych planów. Poćwicz jogę, aerobik lub porozciągaj się. Jedz potrawy z dodatkiem zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki i imprezy, warto iść na koncert.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

30.07.2019, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Dziś ludzie będą bardziej otwarci i romantyczni. Za męczące obowiązki lub rachunki trudno się będzie zabrać, nie obiecuj sobie, że uporządkujesz wszystkie zaległości. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla przyjaciół. Regeneruj siły, idź do sauny. Unikaj robienia rachunków, bo będzie łatwo o chaos lub pomyłkę. Kwadratura Słońca z Uranem może skłonić nas do nagłej zmiany planów. Jedz więcej pełnoziarnistego pieczywa, unikaj białego cukru.
Aspekty planet: 00.36 sekstyl Księżyca z Uranem, 01.14 kwadratura Słońca z Uranem, 15.56 opozycja Księżyca z Saturnem, 20.14 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj pomysłów szefa. Dobry dzień na domowe porządki i zakupy.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

31.07.2019, środa
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 15.18)
Nie ryzykuj i unikaj konfliktów. Zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Księżyc zapewni ci nowe pomysły na rozwiązywanie problemów. Dzień sprzyja zabiegom upiększającym. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę.
Aspekty planet: 01.27 opozycja Księżyca z Plutonem, 05.32 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 22.50 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja kreatywnym pomysłom. Od razu wprowadzaj je w życie. Randki i spotkania z ludźmi miną w życzliwej atmosferze, uda się zakończyć różne spory.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

1.08.2019, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Nów Księżyca w znaku Lwa zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która wyjdzie ci na dobre. Merkury wychodzi z retrogradacji i można już kupować sprzęt elektroniczny i pojazdy oraz podpisywać ważne umowy. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nawilżaj skórę i zadbaj o ręce.
Aspekty planet: 01.54 kwadratura Księżyca z Uranem, 05.11 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 05.57 Merkury wychodzi z retrogradacji i zaczyna poruszać się ruchem prostym, 14.52 trygon Księżyca z Jowiszem, 22.47 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym.

Karta dnia: Cesarzowa
Karta przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

2.08.2019, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 15.20)
Wiele może się dziś zmienić, bo na niebie utworzy się kwadratura Wenus z Uranem. Przygotujmy się na niespodzianki i nagłą odmianę losu. Unikajmy inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Różne zawodowe sprawy uda się szybko załatwić, Księżyc sprzyja współpracy i zarabianiu pieniędzy. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy. Zrób porządki w szafie, zadbaj o zioła i róże, nawoź trawnik.
Aspekty planet: 12.00 kwadratura Wenus z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznego spokoju. Skoncentruj się na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

3.08.2019, sobota
Księżyc w znaku Panny
Dzień sprzyja aktywnemu odpoczynkowi, nowym pomysłom na dekorację i remont mieszkania, zmianie wizerunku i rozwijaniu nowego hobby. Na urlopie zwiedzaj zabytki, nawiązuj znajomości, zapisuj swoje pomysły, bo już niedługo mogą się okazać bardzo dochodowe. Nawadniaj organizm i chroń głowę przed słońcem. Przejrzyj rachunki i dokumenty, a znajdziesz zgubę.
Aspekty planet: 01.49 trygon Księżyca z Uranem, 14.39 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 16.02 trygon Księżyca z Saturnem, 20.30 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Piątka to liczba kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody. Zakładaj konto w serwisach randkowych.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

4.08.2019, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 15.29)
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się rozrywką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Zadbaj o skórę na dłoniach, zrób manicure i pedicure. Zjedz więcej białych warzyw i zdrowego tłuszczu, wypij sok z selera na poprawę cery.
Aspekty planet: 01.35 trygon Księżyca z Plutonem, 06.27 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja zajmowaniu się domem i rodziną. Dzisiaj szukaj nowych przepisów, sprzątaj, pomagaj rodzicom. Dobry dzień na zakładanie blogów o kuchni i prowadzeniu domu.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor! Karta zapowiada wygraną w grach losowych, w kasynie lub na  loterii.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 37´ – 12 º 19´ Lwa
Księżyc 23 º 18´ Bliźniąt – 06 º 25´ Wagi
Merkury 24 º 26′ – 24 º 43′ Raka
Wenus 01 º 08′ – 09 º 46′ Lwa
Mars 17 º 10′ – 21 º 36´ Lwa
Jowisz 14 º 47′ – 14 º 34′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 15 º 50´ – 15 º 23´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 º 32´ – 06 º 36´ Byka
Neptun 18 º 22′ – 18 º 14′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 º 33′ – 21 º 23′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
28.07 od g. 17.23 do 29.07 do g. 13.30.
31.07 od g. 05.32 do g. 15.18.
1.08 od g. 22.47 do 2.08 do g. 15.20.
4.08 od g. 06.27 do g. 15.29.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>