Horoskop tygodniowy 12-18.08.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia Księżyca w znaku Wodnika poruszy nie tylko nasze emocje, ale i wprowadzi dużo zamieszania w życie towarzyskie. Koniunkcja Słońca z Wenus sprzyja sprawom uczuciowym i finansowym.

W poniedziałek 12.08 Uran wchodzi w retrogradację i przypomni o starych zobowiązaniach.  W środę 14.08 koniunkcja Słońca z Wenus. Jeśli szukasz lepszej pracy, to działaj ze zdwojoną aktywnością. Warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne. Także w bankach lub urzędach spotkasz się z większą życzliwością i szybko załatwisz ważne sprawy.

W czwartek 15.08 pełnia Księżyca w znaku Wodnika sprawi, że będziemy planować wyjazdy i organizować imprezy. Znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia, bo pełnia budzi ambicję i sprawia, że jesteśmy pobudzeni i niecierpliwi.  W piątek 16.08 kwadratura Merkurego z Uranem sprawi, że będziesz znudzony starymi sprawami. Uważaj na nerwy i nie przejmuj się zbytnio tym, co robią inni. Sport, hobby i odpoczynek pomogą ci spędzić miło czas i uniknąć napięć.

W niedzielę 18.08 Mars wchodzi do znaku Panny i w sobotę 24.08 zrobi koniunkcję Wenus. Aura bardzo sprzyja zgodzie, miłości i randkom. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą ci pomóc w podjęciu ważnej decyzji.

Horoskop tygodniowy
12.08.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz mieć dużo energii i nabierzesz ochoty, aby przeżyć coś nowego. Wykorzystaj ten dzień, aby wprowadzić w życie trochę radości. Ktoś pomoże ci w zrobieniu dobrego wrażenia na ważnych osobach. To dobry dzień na wysyłanie listów, rozmowy i spotkania. Organizm potrzebuje więcej witamin, mikroelementów i białka. Stosuj krem z filtrem UV, jeśli przebywasz na słońcu, odżywiaj skórę.
Aspekty planet: 04.26 Uran wchodzi w retrogradację, 11.53 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 17.57 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Idź na imprezę, spotkaj się z przyjaciółmi. Dobry dzień na randkę, także przez Internet. Zakładaj konta w serwisach randkowych, dyskutuj na forach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

13.08.2019, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca i Wodnika (od 17.35)
Narady, spotkania miną w wesołej i bardzo twórczej atmosferze. Unikaj przekładania spraw na później, bo mimo końca tygodnia dużo uda się zrobić. Po pracy zadbaj o rozrywkę, idź na randkę lub do kina. Pracuj w ochronnych rękawiczkach, wymocz dłonie w kąpieli z parafiny lub nałóż na nie kompres nawilżający. Nie siedź w przeciągu. Usuwaj przebarwienia i zmarszczki, ujędrniaj skórę. Mimo letniej pogody nie zaniedbuj ciepłych posiłków.
Aspekty planet: 00.11 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 22.32 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstka sprzyja rozmowom z rodziną, a także poprawie relacji z dalszymi krewnymi. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, pytaj śmiało i proś innych o radę.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

14.08.2019, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Zaplanuj wszystko dobrze i trzymaj się tego, co jest najważniejsze, bo możesz mieć za dużo spraw na głowie, a ludzie będą na ciebie spychać swoje obowiązki. Bądź niezależny i nie wdawaj się w z nikim w dyskusje, bo możesz narobić sobie wrogów. Księżyc sprzyja kupowaniu sprzętów elektronicznych. Koniunkcja Wenus ze Słońcem pomoże nam spełnić małe marzenie.
Aspekty planet: 06.46 kwadratura Księżyca z Uranem, 08.07 koniunkcja Słońca z Wenus, 22.37 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nadrabianiu zaległości w pracy. Skoncentrujemy się na ważnych sprawach i zadaniach. Łatwo będzie skończyć różne nudne projekty i rachunki.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

15.08.2019, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Pod wpływem pełni Księżyca będziemy ciekawscy i emocjonalni. Dlatego trudno będzie skupić się na domowych obowiązkach, bo ludzie będą się wzajemnie rozpraszać. Uważajmy dzisiaj na słowa, bo łatwo się będzie przejąć różnymi plotkami. Warto wybrać się na zakupy lub do kina, a osobom samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zaczynaj dietę, zadbaj o linię. Jedz węglowodany i warzywa, ogranicz napoje gazowane i cukier.
Aspekty planet: 14.29 opozycja Księżyca ze Słońcem, 15.16 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja rodzinnym obowiązkom, a także poważnym decyzjom. Co dziś sobie postanowisz, tego będziesz się trzymać. Ale warto też odpocząć, żeby odzyskać równowagę.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

16.08.2019, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 05.49)
Księżyc w znaku Ryb sprzyja wyrażaniu emocji. Ludzie będą uczynni, ale też wrażliwi i zmienni. To dobry dzień, aby zawierać zgodę i patrzeć na świat z szerszej perspektywy. Ludzie będą chcieli oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów. Kierować się będą uczuciami, a sztuka zrobi  na wszystkich większe niż zwykle wrażenie. Kwadratura Merkurego z Uranem sprzyja zaskakującym spotkaniom i telefonom. Zadbaj o skórę nóg i stóp.
Aspekty planet: 03.01 opozycja Księżyca z Marsem, 19.07 kwadratura Merkurego z Uranem, 19.11 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Dzisiaj kończ stare sprawy, pozbywaj się niechcianych znajomości, zamykaj niepotrzebne konta w serwisach.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

17.08.2019, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Odpocznij i znajdź czas tylko dla siebie. Każdy coś będzie od ciebie chciał. Księżyc zmusi nas do rozwiązywania trudnych spraw, rywalizacji i narazi nas na ryzyko konfliktu. Zanim wejdziesz z kimś w dyskusję, dobrze się zastanów, czy chcesz cały dzień poświęcić na kłótnię. Unikaj kłótni i konfrontacji z silniejszymi od siebie, dzień upłynie spokojnie. Podlej kwiaty, sprzątnij piwnicę i garderobę, uporządkuj zdjęcia.
Aspekty planet: 11.17 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.35 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.08 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe przedsięwzięcia. Pod jej wpływem uda się zrobić w życiu trochę porządków i zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Dobry dzień na podróże, nowe znajomości, pierwsze randki.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

18.08.2019, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 18.32)
Bądź otwarty na zmiany i zaproszenia. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Zaufaj intuicji i nie bójcie się mówić o swoich spostrzeżeniach i poglądach. Rozmowa z kimś młodszym sprawi, że zmienisz pogląd na ważną sprawę. Spacer w towarzystwie sympatycznej osoby przywróci ci wewnętrzną równowagę. Mars wchodzi do znaku Panny i zacznie sprzyjać poprawie zdrowia i kondycji.
Aspekty planet: 00.34 sekstyl Księżyca z Plutonem, 07.18 Mars wkracza do znaku Panny.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w sprawach towarzyskich. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

Pozycje planet 12-25.08.2019:
Słońce 19 o 01´ Lwa – 02 o 29´ Panny
Księżyc 09 o 54´ Koziorożca – 01 o 40´ Raka
Merkury 00 o 12′ – 23 o 25′ Lwa
Wenus 18 o 24′ Lwa – 05 o 43′ Panny
Mars 26 o 03′ Lwa – 04 o 57´ Panny
Jowisz 14 o 30′ – 14 o 49′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 14 o 59´ – 14 o 21´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 37´ – 06 o 32´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 o 04′ – 17 o 44′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 o 14′ – 20 o 58′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca 12-25.08.2019:
13.08 od g. 00.11 do g. 17.35.
16.08 od g. 03.01 do g. 05.49.
18.08 od g. 00.34 do g. 18.32.
21.08 od g. 06.06 do g. 06.36.
22.08 od g. 23.32 do 23.08 do g. 16.33.
25.08 od g. 08.58 do g. 23.05.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>