Horoskop tygodniowy 19-25.08.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu Wenus i Słońce przejdą do znaku Panny, dzięki czemu nasza kreatywność i zapał zaczną teraz przynosić konkretne rezultaty. Koniunkcja Wenus z Marsem będzie nas zachęcać do upiększania i ulepszania świata wokół nas.

W środę 21.08 trygon Merkurego z Jowiszem. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Warto spotykać się z ludźmi, bo aura sprzyja udanym dyskusjom i negocjacjom. Wenus wchodzi do znaku Panny i sprawi, że w relacjach może być gorąco. Rodzinne sprawy i obietnice okażą się niezwykle ważne, postaraj się dotrzymywać słowa i dbaj o słabszych i młodszych.

W piątek 23.08 Słońce wkracza do znaku Panny i pomoże w robieniu porządków i zdobywaniu lepszej pracy. W sobotę 24.08 Mars zrobi koniunkcję Wenus i będzie sprzyjał dogadywaniu się, spotkaniom towarzyskim i dobrej zabawie.

Horoskop tygodniowy

19.08.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Uwaga, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni, bo ludzie będą ze sobą rywalizować. Na szczęście Księżyc zachęca do zakupów, rozpoczynania remontu, krótkich podróży i nauki. Warto negocjować ceny czy warunki umowy, ludzie na skutek rozmów będą skłonni do ustępstw. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 17.41 trygon Księżyca z Merkurym, 23.55 kwadratura Księżyca z Saturnem, 23.58 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

20.08.2019, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Aktywnie walcz o swoje. Udadzą się zakupy i podróże, a także różne ważne wizyty. Łatwo dziś będzie zawierać nowe znajomości, bo ludzie nie będą nieśmiali i skryci. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj dekoracje. Jedz więcej nabiału, wieczorem sięgnij po owoce, wypij rumianek na dobry sen. Chroń głowę przed słońcem, zadbaj o oczy, idź na basen lub aerobik.
Aspekty planet: 12.53 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

21.08.2019, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 06.36)
Nie spiesz się nigdzie, zaplanuj ważne sprawy i unikaj hałasu. Warto odpocząć, zająć się upiększaniem domu i swoim wyglądem. Łatwo będzie załatwiać sprawy w banku, dostać kredyt czy dotację. Wenus wchodzi do znaku Panny i zacznie sprzyjać oszczędzaniu i dobremu wykorzystywaniu zasobów oraz zapasów. Trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja nauce, podróżom i ważnym spotkaniom.
Aspekty planet: 02.00 trygon Księżyca ze Słońcem, 06.06 trygon Księżyca z Wenus, 10.32 trygon Księżyca z Marsem, 11.06 Wenus wchodzi do znaku Panny, 12.04 trygon Merkurego z Jowiszem, 19.33 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja sprzyja nowym znajomościom, sztuce, przyjaźni. Dobry dzień dla artystów. Zakładaj bloga na temat hobby, prezentuj swoje zdjęcia lub muzykę.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

22.08.2019, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Dzień sprzyja pracy, a także dbaniu o zdrowie i urodę. Zapragniemy otoczyć się  luksusem, dlatego podczas zakupów nie daj się dzisiaj ponieść emocjom. Księżyc sprzyja zmianie strategii i zaczynaniu nowych spraw. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości. Zakładaj konto w banku, kupuj telefon lub komputer. Zrób wielkie porządki.
Aspekty planet: 10.57 trygon Księżyca z Saturnem, 15.22 kwadratura Księżyca z Merkurym, 17.22 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.32 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zrobić porządki w szafach i skrytkach, uporządkować papiery i biurko, odpisać na zaległą korespondencję. Dobry dzień na rodzinne sprawy, zakupy ubrań i kosmetyków.

Karta dnia: I Mag
Wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

23.08.2019, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 16.33)
Będziemy pewni swoich racji i spokojni. Księżyc w Byku zapewni nam dużo zdrowego rozsądku i ochoty na wykonywanie domowych prac. Wieczór sprzyja randkom i towarzyskim spotkaniom. Pij soki warzywne i owocowe. Porządkuj rośliny, wyrywaj chwasty, możesz nawozić i kosić trawnik. Przejrzyj ubrania i oddaj te, w których nie chodzisz. Udadzą się wszystkie zabiegi kosmetyczne, pielęgnuj włosy.
Aspekty planet: 12.01 Słońce wkracza do znaku Panny, 16.55 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 22.16 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.18 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Dobry dzień na ważne przemyślenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

24.08.2019, sobota
Księżyc w znaku Bliźnięta
Księżyc pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy. Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na założenie konta na portalu randkowym, to jest właśnie idealny dzień, żeby to zrobić. Zadbaj o skórę na dłoniach, zrób manicure i pedicure, pomaluj paznokcie.
Aspekty planet: 19.04 koniunkcja Wenus z Marsem, 19.53 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja finansom, dlatego szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk. Można zakładać konto w banku lub wystawiać przedmioty na aukcje.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

25.08.2019, niedziela
Księżyc w znakach Bliźnięta i Raka (od 23.05)
Uda ci się znaleźć sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Księżyc w znaku Bliźniąt sprawi, że bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, trudnych związków. Udadzą się podróże i wizyty. Odbieraj wszystkie telefony, w razie czego oddzwoń, bo ktoś może mieć dla ciebie ważną wiadomość. Wymocz dłonie w kąpieli z parafiny lub nałóż na nie kompres nawilżający.
Aspekty planet: 01.17 kwadratura Księżyca z Neptunem, 08.58 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj kasuj niepotrzebne dane, zamykaj stare sprawy, a nawet pozbywaj się niepotrzebnych znajomości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet 12-25.08.2019:
Słońce 19 o 01´ Lwa – 02 o 29´ Panny
Księżyc 09 o 54´ Koziorożca – 01 o 40´ Raka
Merkury 00 o 12′ – 23 o 25′ Lwa
Wenus 18 o 24′ Lwa – 05 o 43′ Panny
Mars 26 o 03′ Lwa – 04 o 57´ Panny
Jowisz 14 o 30′ – 14 o 49′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 14 o 59´ – 14 o 21´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 37´ – 06 o 32´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 o 04′ – 17 o 44′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 o 14′ – 20 o 58′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.08 od g. 06.06 do g. 06.36.
22.08 od g. 23.32 do 23.08 do g. 16.33.
25.08 od g. 08.58 do g. 23.05.

Udanego tygodnia!

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>