Horoskop tygodniowy 26.08-1.09.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie nowe wiadomości, ciekawe wydarzenia zawodowe i pouczające podróże. Nów Księżyca w znaku Panny zmobilizuje nas do porządków, planowania i myślenia o przyszłości.

W poniedziałek 26.08 trygon Wenus z Uranem ostrzega przed pochopnymi decyzjami finansowymi, ale i uczyni tydzień wyjątkowym, a wszystkie randki będą niebanalne.

W środę 28.08 trygon Marsa z Uranem może postawić na naszej drodze przeciwnika silniejszego od nas. Pamiętajmy, że lepiej sposobem i sprytem rozwiązać problem, a nie wchodzić w rywalizację czy otwartą walkę, bo możemy ponieść straty.

W czwartek 29.08 Merkury wchodzi do znaku Panny i zapewni nam wiele towarzyskich atrakcji. Warto się bawić i spotykać z ludźmi. Ktoś nas zainspiruje do spełnienia skrytego marzenia.

W piątek 30.08 trygon Słońca z Uranem będzie sprzyjać osobom, które szukają wsparcia, pomocy czy fachowej porady. To dobry moment, aby zacząć negocjacje, szukać ugody, dogadywać się w trudnych sprawach. Nów Księżyca w znaku Panny zapowiada ważne wydarzenia towarzyskie i zawodowe. Żeby osiągnąć sukces, będziemy musieli wykazać się odwagą, pomysłowością i pewnością siebie.

W niedzielę 1.09 trygon Merkurego z Uranem doda nam sił i energii do rozpoczynania nowych spraw. Możemy liczyć na wsparcie osób młodszych. Warto zadbać o dzieci i młodszych krewnych. Trygon Wenus z Saturnem zwróci naszą uwagę na sprawy społeczne, polityczne i gospodarcze. Warto zainteresować się swoimi oszczędnościami, zacząć działać w imieniu lokalnej społeczności, pomóc potrzebującym.

Horoskop tygodniowy

26.08.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Przez pierwszą część dnia będziesz chętnie współpracował z innymi, zdobędziesz ważne informacje i poznasz najnowsze plotki. Po południu zapragniesz wyciszenia i spokoju. Zatroszczysz się o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Wieczorem zrelaksuj się przy dobrej muzyce, w kąpieli z olejkami eterycznymi lub w gronie najbliższych. Jedz zdrowy tłuszcz i węglowodany, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 03.32 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 07.58 sekstyl Księżyca z Marsem, 09.44 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.26 sekstyl Księżyca z Uranem, 17.38 trygon Wenus z Uranem, 23.45 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja  aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj pograć w gry, uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

27.08.2019, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Zajmij się zawodowymi sprawami. Policz pieniądze i rozmawiaj o interesach. Będziesz chętnie współpracować z innymi i dzięki temu różne męczące prace uda się szybko wykonać. To dobry dzień, aby szybko załatwiać sprawy urzędowe. Otwieraj firmę, zakładaj konto w banku, szukaj nowych zleceń za większe pieniądze. Nawilżaj skórę, testuj nowe kremy odżywcze. Pij dużo wody, zjedz ciepłą zupę, unikaj kawy i mocnej herbaty.
Aspekty planet: 05.27 trygon Księżyca z Neptunem, 10.55 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

28.08.2019, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 01.53)
Będziemy towarzyscy, optymistyczni i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne służbowe spotkania będą się przeciągać. Po pracy warto wybrać się na zakupy, dzisiaj łatwo będzie skompletować różne ładne rzeczy i dodatki. Na randkach dobra atmosfera. Jeśli się z kimś kłócisz, łatwo dojdziecie do porozumienia. Pij ciepłe napoje, jedz ryż i kaszę, unikaj ostrych przypraw. Dobry dzień na wizytę u fryzjera.
Aspekty planet: 12.29 kwadratura Księżyca z Uranem, 12.52 trygon Marsa z Uranem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego! Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

29.08.2019, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom i bardzo aktywnemu spędzaniu czasu. Wybierz się na spacer, odwiedź znajomych, zajmij się sportem. Zastanów się, co możesz w życiu zmienić na lepsze. Dzisiaj wszyscy nabiorą optymizmu i będzie ci łatwiej przekonać bliskich do ambitnych pomysłów. Zapraszaj gości, graj w gry towarzyskie, rób szybkie pranie. Księżyc ostrzega przed kłótliwymi osobami. Organizm dobrze przyswaja białko, jedz nabiał i ryby.
Aspekty planet: 02.06 trygon Księżyca z Jowiszem, 09.47 Merkury wchodzi do znaku Panny.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach  i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

30.08.2019, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 01.57)
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wetrzyj w nie balsam i odżywkę. Nawilżaj twarz i chroń skórę przed działaniem promieni słonecznych.
Aspekty planet: 04.22 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 05.14 trygon Słońca z Uranem, 12.08 trygon Księżyca z Uranem, 12.37 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 14.14 koniunkcja Księżyca z Marsem, 20.12 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

31.08.2019, sobota
Księżyc w znaku Panny
Będziemy zdyscyplinowani i chętni do nowych wyzwań. Księżyc w znaku Panny pomoże nam zdobyć niezbędne informacje, będziemy jednak bardziej podatni na sugestie i kłamstwa innych ludzi. Zadbaj o zdrowie, zmień dietę na bardziej lekką i zdrową. Zrób porządek w szafie i garderobie, wyrzuć stare meble, porządkuj rośliny. Jedz więcej kasz i gotowanych warzyw, unikaj słodyczy.
Aspekty planet: 00.14 trygon Księżyca z Saturnem, 01.38 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 05.34 opozycja Księżyca z Neptunem, 10.46 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru, omówić ważne sprawy i ułożyć plany na kolejny miesiąc.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

1.09.2019, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 01.07)
Będziesz potrzebować odrobiny spokoju i bezpieczeństwa. Ryzykowne sprawy chętnie powierzysz komuś innemu. Nawet do podróży trudno cię będzie namówić. Bądź uprzejmy dla ludzi i nie mieszaj się w zawodowe spory. Wieczór sprzyja zdobywaniu nowych znajomości. Zadbaj o włosy, wcieraj w nie odżywkę i podcinaj, przetestuj nową fryzurę. Ścinaj zioła i kwiaty, zmieniaj dekoracje z roślinami sezonowymi.
Aspekty planet: 16.10 trygon Merkurego z Uranem, 20.48 trygon Wenus z Saturnem, 23.39 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 02 o 29´ – 09 o 15´ Panny
Księżyc 01 o 40´ Raka – 15 o 35´ Wagi
Merkury 23 o 25′ Lwa – 07 o 15′ Panny
Wenus 05 o 43′ – 14 o 24′ Panny
Mars 04 o 57´ – 09 o 24′ Panny
Jowisz  14 o 49′ – 15 o 12′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 14 o 21´ – 14 o 08´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 32´ – 06 o 26´ Byka w retrogradacji=
Neptun 17 o 44′ – 17 o 32′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 58′ – 20 o 52′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
27.08 od g. 10.55 do 28.08 do g. 01.53.
29.08 od g. 02.06 do 30.08 do g. 01.57.
31.08 od g. 10.46 do 1.09 do g. 01.07.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>