Horoskop tygodniowy 9-15.09.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu pełnia Księżyca w znaku Ryb wpłynie na nas pozytywnie. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Jeśli ktoś robi coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

W poniedziałek 9.09 trygon Marsa z Saturnem ostrzega nas przed nieprzemyślanym zakupem sprzętu elektronicznego i samochodów. Zmobilizujemy się do zadań, które wymagają sprytu, refleksu, siły woli i koncentracji. Trygon Merkurego z Plutonem i pomoże nam szybko zdobyć istotne informacje.

We wtorek 10.09 opozycja Słońca z Neptunem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy więc ostrożni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw. Bardziej wrażliwe osoby mają szansę na duże wzruszenia i silne emocje.

W czwartek 12.09 kwadratura Marsa z Jowiszem sprzyja szybkiej pracy. Odświeżmy dawne znajomości, umówmy się z kimś, kto wrócił z dalekiej wyprawy i ma nam wiele do powiedzenia.

W piątek 13.09 trygon Słońca z Plutonem sprawi, że dzień sprzyjać będzie cierpliwej pracy i nauce. Będziemy teraz spokojniejsi, a przyjaciele i znajomi przestaną odrywać nas od tego, co ważne. Koniunkcja Wenus z Merkurym sprzyja wystąpieniom i korespondencji.

W sobotę 14.09 opozycja Marsa z Neptunem radzi nie forsować sił i więcej odpoczywać. Trzymajmy swoje emocje na wodzy, bo pełnia Księżyca może nas skłaniać do nostalgii, tęsknoty za tym, co było i wspominania dawnych miłości. Wenus i Merkury wkraczają do znaku Wagi. Przygotujmy się na towarzyskie i romansowe przygody.

Horoskop tygodniowy

9.09.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 23.23)
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, przekonuj innych do dobrych pomysłów. Potem będziesz mieć więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Dzisiaj na problemy można popatrzeć pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Dzień sprzyja ubieganiu się o kredyt czy krótkoterminową pożyczkę. Warto zrobić porządki w garderobie, wyrywaj chwasty i przekwitłe rośliny.
Aspekty planet: 05.02 trygon Księżyca z Merkurym, 05.03 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 05.08 trygon Merkurego z Plutonem, 06.13 trygon Marsa z Saturnem, 10.30 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze. Sięgnij po prasę i zajrzyj na specjalistyczne fora internetowe.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

10.09.2019, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Rób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się z urzędnikami, przełożonymi oraz starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy. Zrób piling i depilację, pij zioła oczyszczające. Organizm potrzebuje więcej mikroelementów.
Aspekty planet: 09.23 opozycja Słońca z Neptunem, 11.57 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy skoncentrowani na prywatnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

11.09.2019, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Czeka cię pracowity dzień. Zdobędziesz uznanie szefa czy ważnej osoby dzięki punktualności i przestrzeganiu zasad. Uważaj jednak, aby nie być zbyt krytycznym wobec nowych pomysłów. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Tematów do poważnych przemyśleń dostarczy ci rozmowa z dietetykiem, prawnikiem lub lekarzem. Napraw zepsuty sprzęt Wi-Fi i AGD, zadbaj o telefon i komputer.
Aspekty planet: 07.22 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 5
Piątka sprawi, że będziemy otwarci na nowe pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: 0 Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

12.09.2019, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.51)
Dobry czas na randki, spotkania, zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Zrób manicure, farbuj włosy, zadbaj o dietę bogatą w zdrowe tłuszcze. Księżyc ostrzega przed szybką jazdą i zbyt ostrą wymianą zdań z bliskimi. Jedz często, ale małe porcje, organizm potrzebuje więcej tłuszczu.
Aspekty planet: 11.05 kwadratura Marsa z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

13.09.2019, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Warto współpracować z innymi i razem rozwiązywać problemy. Także podróże i zakupy wprawią cię w doskonały humor. Unikaj tylko marudzących znajomych, którzy lubią psuć wszystkim wokoło nastrój. Lepiej szukać lepszego towarzystwa i nowych inspiracji.
Aspekty planet: 00.26 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.04 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.10 koniunkcja Merkurego z Wenus, 20.34 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.42 trygon Słońca z Plutonem, 22.11 opozycja Księżyca z Marsem, 22.42 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

14.09.2019, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Dziś możesz mieć mniej energii. Księżyc nie sprzyja ambitnym zadaniom i ryzykownym planom. Bądź ostrożny w kontaktach z przełożonymi czy urzędnikami, bo możesz zgodzić się na coś, czego nie chcesz. To dobry dzień na realizację nowych postanowień.  Księżyc wspiera osoby, które rozpoczynają dietę czy chcą zmienić tryb życia na zdrowszy. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, jedz węglowodany.
Aspekty planet: 05.48 sekstyl Księżyca z Plutonem, 06.32 opozycja Księżyca ze Słońcem, 07.25 opozycja Marsa z Neptunem, 09.14 Merkury wkracza do znaku Wagi, 15.42 Wenus wkracza do znaku Wagi.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, nowy rok sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

15.09.2019, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 00.32)
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie. Organizm potrzebuje dużo wody i mikroelementów. Jedz kasze i ryż, pożywna zupa postawi się na nogi, unikaj cukru.
Aspekty planet: 01.33 opozycja Księżyca z Wenus, 03.08 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na rodzinne spotkania i imprezy.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet:
Słońce 16 o 02´ – 22 o 50´ Panny
Księżyc 19 o 14´ Koziorożca – 12 o 40´ Barana
Merkury 20 o 32′ Panny – 02 o 55′ Wagi
Wenus 23 o 05′ Panny – 01 o 46′ Wagi
Mars 13 o 52´ – 18 o 20′ Panny
Jowisz 15 o 43′ – 16 o 23′ Strzelca w retrogradacji
Saturn 13 o 59´ – 13 o 55´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 06 o 18´ – 06 o 08´ Byka w retrogradacji
Neptun 17 o 21′ – 17 o 09′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 46′ – 20 o 42′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
9.09 od g. 10.30 do g. 23.23.
11.09 od g. 07.22 do 12.09 do g. 11.51.
14.09 od g. 06.32 do 15.09 do g. 00.32.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>