Horoskop tygodniowy 16-22.09.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja owocnym spotkaniom. Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość.

W środę 18.09 Saturn wychodzi z retrogradacji i zacznie się poruszać ruchem prostym po znaku Koziorożca. Warto wrócić do planów sprzed kilku miesięcy, teraz mogą się udać i przynieść nam konkretne zyski.

W czwartek 19.09 trygon Marsa z Plutonem zapewni nam dobre dogadywanie się z szefem lub osobami wyżej od nas postawionymi oraz szczęście w podróży. To dobry czas na planowanie domowych finansów i wykupywanie ubezpieczenia.

W sobotę 21.09 kwadratura Jowisza z Neptunem sprawi, że poczujemy się młodsi, silniejsi i atrakcyjniejsi. Uważajmy na zakupach, możemy za dużo wydać pod wpływem impulsu czy zachcianki.

W niedzielę 22.09 kwadratura Merkurego z Saturnem skłoni nas do refleksji i spędzenia spokojnego wolnego dnia. Ambitne plany mogą się dzisiaj nie udać lub przesunąć na później.

Horoskop tygodniowy

16.09.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Unikaj ryzyka i konfliktów, zajmij się medytacją, jogą, sztuką. Warto bezinteresownie pomagać innym. Wspieraj słabszych i zadbaj o bliskie osoby, które nie radzą sobie z trudnościami. Pij oczyszczające zioła, odtruwaj organizm, zrób jednodniową głodówkę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku, nie przeciążaj wzroku. Idź na zakupy, rób naprawy i remont.
Aspekty planet: 04.29 kwadratura Księżyca z Saturnem, 09.28 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.02 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 1
Będzie wiele ambitnych planów, warto szybko się za nie zabrać. Jedynka sprzyja także zawieraniu nowych znajomości bo sprawi, że będziemy bardziej odważni.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

17.09.2019, wtorek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 12.30)
Księżyc sprawi, że będziemy ostrożni i podejrzliwi w kontaktach z ludźmi. Łatwo będzie dzisiaj zapomnieć o ważnych spotkaniach lub zobowiązaniach. Lepiej unikać ryzykownych decyzji. Uporządkuj sprzęt sportowy i garderobę, rób szybkie porządki. Zacznij dzień od pożywnej jajecznicy, pij soki warzywne. Nie przeciążaj kręgosłupa. Zadbaj o dłonie i paznokcie. Rób zabiegi kosmetyczne.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

18.09.2019, środa
Księżyc w znaku Byka
Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Możesz z korzyścią współpracować z innymi. Wszyscy będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. W pracy rozmawiaj z szefem lub krewnymi na poważniejsze tematy. Łatwo uzgodnisz wspólne stanowisko i podzielisz się obowiązkami. Na zakupach szukaj modnych ubrań i dodatków. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne.
Aspekty planet: 00.30 koniunkcja Księżyca z Uranem, 10.46 Saturn wychodzi z retrogradacji, 15.51 trygon Księżyca z Saturnem, 22.01 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

19.09.2019, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 22.57)
Przygotuj się na nieoczekiwane spotkania i ciekawe wiadomości. Ludzie będą bardzo wyrozumiali i serdeczni. Dzisiaj uda ci się z kimś pogodzić lub przekonać go do ważnej dla ciebie sprawy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt. Wykonuj ćwiczenia siłowe, ale nie przesadzaj z obciążeniem serca.
Nie jedz w biegu. Pamiętaj o kremach z filtrem, idź do kosmetyczki.
Aspekty planet: 04.19 trygon Księżyca z Marsem, 05.01 trygon Księżyca z Plutonem, 15.56 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.53 trygon Marsa z Plutonem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom, ale pomaga zrobić porządki i przemyśleć różne ważne sprawy. Można spokojnie zająć się domem i własnymi sprawami.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

20.09.2019, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Wietrz mieszkanie, spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Nakładaj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce. Wieczór sprzyja rozrywce, zajmowaniu się hobby i towarzyskim spotkaniom. Unikaj słodzenia kawy i herbaty.
Aspekty planet: 12.50 trygon Księżyca z Wenus, 19.32 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

21.09.2019, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Czeka cię dzień pełen towarzyskich niespodzianek i związanego z nimi zamieszania. Ktoś przypomni sobie o obietnicach, jakie mu kiedyś złożyłeś. Nie daj się wykorzystywać, nawet w imię przyjaźni. Po południu wszystko uda się uporządkować i wyjaśnić. Organizm potrzebuje dużo zdrowych tłuszczów, jedz więcej sałatek doprawianych oliwą z pierwszego tłoczenia. Zadbaj o ręce, myj naczynia w rękawiczkach, zapisz się na aerobik.
Aspekty planet: 06.53 opozycja Księżyca z Jowiszem, 07.01 kwadratura Księżyca z Neptunem, 16.04 kwadratura Księżyca z Marsem, 18.43 kwadratura Jowisza z Neptunem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

22.09.2019, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Raka (od 6.49)
Warto zainteresować się, co dzieje się u znajomych lub dalszych krewnych. Łatwo będzie zakończyć konflikty, przełamać bariery i pokonać różne uprzedzenia. Popołudnie sprzyja randkom, zabawie, twórczości artystycznej. Zadbaj o wygląd, odwiedź kino lub galerię. Zapraszaj gości, kupuj książki i płyty, odpisz na zaległe listy.
Aspekty planet: 04.40 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 17.30 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.18 kwadratura Merkurego z Saturnem.

Wibracja numer: 7
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 22 º 50´ – 29 º 40´ Panny
Księżyc 12 º 40´ Barana – 10 º 43´ Raka
Merkury 02 º 55′ – 14 º 26′ Wagi
Wenus  01 º 46′ – 10 º 28′ Wagi
Mars 18 º 20′ – 22 º 49´ Panny
Jowisz  16 º 23′ – 17 º 09′ Strzelca
Saturn 13 º 55´ – 13 º 56´ Koziorożca
Uran 06 º 08´ – 05 º 56´ Byka w retrogradacji
Neptun 17 º 09′ – 16 º 58′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 º 42′ – 20 º 40′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
16.09 od g. 18.02 do 17.09 do g. 12.30.
19.09 od g. 15.56 do g. 22.57.
22.09 od g. 04.40 do g. 06.49.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>