Horoskop tygodniowy 23-29.09.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu warto szukać sojuszników i używać intuicji, aby pokonać codzienne problemy. Wczujmy się w sytuację innych, a od razu wiele spraw stanie się dla nas bardziej zrozumiałe.

W poniedziałek 23.09 o g. 9.50 Słońce wkracza do znaku Wagi i zacznie się czas sprzyjający współpracy, negocjacjom, dogadywaniu się i korzystaniu z dóbr kultury. Warto dziś umówić się na ważne spotkanie.

We wtorek 24.09 Merkury ustawi się w sekstylu do Jowisza i zacznie sprzyjać intensywnej pracy i dyscyplinie umysłowej. Warto być dociekliwym i nie zadowalać się byle odpowiedzią na poważne pytania.

W środę 25.09 kwadratura Wenus z Saturnem. Negocjujmy, rozwiązujmy konflikty i problemy wspólnie – w gronie rodziny czy współpracowników, a wszyscy na tym skorzystają.

W piątek 27.09 kwadratura Merkurego z Plutonem sprawi, że ktoś lub coś zainspiruje nas do zdobycia przewagi lub zwyciężenia w trudnej sprawie. Bądźmy kreatywni, uwolnijmy wyobraźnię, zróbmy burzę mózgów, a dużo zyskamy.

W sobotę 28.09 nów Księżyca w znaku Wagi. Staniemy się bardziej metodyczni, słowni i będziemy chcieli uporządkować świat wokół siebie. Weekend sprzyja połączeniu zabawy z nauką. Warto wybrać się na zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych.

W niedzielę 29.09 sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja szybkiemu nawiązywaniu znajomości i rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Jednocześnie ostrzega nas przed niepotrzebnymi wydatkami na ubrania, kosmetyki i wygląd.

Horoskop tygodniowy

23.09.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
O godzinie 9.50 Słońce wchodzi do znaku Wagi i zaczyna się astronomiczna jesień. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Księżyc sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Medytuj, zrelaksuj się, odpocznij i nie przeciążaj organizmu wysiłkiem fizycznym. Unikaj zazdrosnych i nieżyczliwych ci osób, a dzień będzie udany. Kontroluj dietę.
Aspekty planet: 01.30 kwadratura Księżyca z Wenus, 07.38 opozycja Księżyca z Saturnem, 09.22 kwadratura Księżyca z Merkurym, 09.50 Słońce wkracza do znaku Wagi, 12.55 trygon Księżyca z Neptunem, 19.20 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym! Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

24.09.2019, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 11.19)
Dzień sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i tematów do dyskusji. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły będą nam towarzyszyć już od samego rana. Księżyc sprzyja osobom ubiegającym się o pracę oraz zdawaniu egzaminów. Warto ryzykować, bo możesz dużo zyskać. Sekstyl Merkurego z Jowiszem sprzyja sukcesom w nauce i podróży. Księżyc pomoże nam dogadywać się z ludźmi i negocjować, zamiast wikłać się w konflikty.
Aspekty planet: 00.05 sekstyl Księżyca z Marsem, 13.12 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 21.12 kwadratura Księżyca z Uranem, 23.00 sekstyl Merkurego z Jowiszem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

25.09.2019, środa
Księżyc w znaku Lwa
Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.  Udadzą się naprawy i poprawki, zrób przegląd szafy i zakamarków. Organizm dobrze przyswaja białko i potrzebuje więcej ciepłych i ostrych potraw. Nawiązuj znajomości, umawiaj się na randki. Kwadratura Wenus z Saturnem wywołuje nerwowość, wieczorem łatwo będzie o kłótnie.
Aspekty planet: 09.35 sekstyl Księżyca z Wenus, 16.21 trygon Księżyca z Jowiszem, 18.13 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.19 kwadratura Wenus z Saturnem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast robić porządki, możesz nagle zdecydować się na zakupy czy wyjazd. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

26.09.2019, czwartek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 12.36)
Księżyc pomoże nam zmobilizować się do systematycznej pracy, uporządkować dokumenty i zrobić domowe porządki. Dzień sprzyja zmianie diety i zajmowaniu się rachunkami. Nawadniaj organizm, pij dużo wody, jedz świeże warzywa korzeniowe, które zawierają dużo mikroelementów. Wieczorem postaw na intelektualne rozrywki, żeby uniknąć nudy.
Aspekty planet: 21.53 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o naszych planach.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

27.09.2019, piątek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja ważnym spotkaniom, podróży i wysyłaniu wiadomości. Dziś we wszystkim, za co się zabierzemy, szukać będziemy własnych korzyści. Nie można zawsze być bezinteresownym! Kwadratura Merkurego z Plutonem sprzyja realizowaniu ambitnych celów. Dziś ktoś może zauważyć cię w tłumie i dać ci szansę czy w sprawach zawodowych, czy w miłości. Dobry dzień na podpisywanie umów, zaczynanie pracy.
Aspekty planet: 01.51 kwadratura Merkurego z Plutonem, 10.49 trygon Księżyca z Saturnem, 15.20 opozycja Księżyca z Neptunem, 16.44 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.19 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja optymizmowi i sprawi, że będziemy w świetnych humorach. Wszyscy będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień, aby wspólnie coś zaplanować lub omówić. Dzień sprzyja też spacerom i zabawom z dziećmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

28.09.2019, sobota
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 12.02)
Nów Księżyca w znaku Wagi sprzyja godzeniu się z ludźmi, aktywnemu odpoczynkowi, miłości, ciekawym rozmowom z bliskimi osobami. Zadbaj o siebie i nie żałuj pieniędzy na kosmetyki i pielęgnację. Warto być eleganckim. Ludzie ci pomogą, jeśli tylko o to poprosisz. Wyciągnij rękę na zgodę. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy takich jak oliwa czy olej kokosowy.
Aspekty planet: 05.57 koniunkcja Księżyca z Marsem, 20.26 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, pomaga odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. Podczas rodzinnych wizyt będziemy opanowani i spokojni. Uważajmy podczas rozmów o polityce i pieniądzach, bo ludzie będą uparci.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

29.09.2019, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc zapewni nam wiele różnorodnych rozrywek i sprawi, że nasze plany mogą się nieoczekiwanie zmienić. Aura dnia zachęca do dbania o zdrowie i równowagę i sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania. Wieczorem interesująca rozmowa da ci wiele do myślenia. Sekstyl Wenus z Jowiszem sprawi, że uda się zakończyć konflikty lub z kimś wreszcie pogodzić.
Aspekty planet: 01.40 sekstyl Wenus z Jowiszem, 10.07 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.27 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 17.38 koniunkcja Księżyca z Wenus, 20.39 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy weseli i optymistyczni. Wymieniaj się doświadczeniami, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 29 o 40´ Panny – 06 o 32´ Wagi
Księżyc 10 o 43´ Raka – 23 o 58´ Wagi
Merkury 14 o 26′ – 25 o 09′ Wagi
Wenus 10 o 28′ – 19 o 10′ Wagi
Mars 22 o 49´ – 27 o 19′ Panny
Jowisz 17 o 09′ – 18 o 03′ Strzelca
Saturn 13 o 56´ – 14 o 01´ Koziorożca
Uran 05 o 56´ – 05 o 42´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 58′ – 16 o 47′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 40′ – 20 o 38′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.09 od g. 00.05 do g. 11.19.
25.09 od g. 18.13 do 26.09 do g. 12.36.
28.09 od g. 05.57 do g. 12.02.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>