Horoskop tygodniowy 30.09-6.10.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Wadze sprzyja spędzaniu czasu w miłym gronie. Warto iść na jogę, medytować, pójść do kina czy teatru, obejrzeć ulubiony serial. Sny w tym tygodniu mogą być wyjątkowo kolorowe, a nawet jest szansa dostrzec w nich rozwiązanie trudnego problemu.

We wtorek 1.10 kwadratura Wenus z Plutonem skieruje naszą uwagę na sprawy pielęgnacji urody i finansów. Nie warto składać dokumentów o dotację, dofinansowanie czy pożyczkę, bo decyzja może być odmowna.

W czwartek 3.10 Pluton wychodzi z retrogradacji i przez cały tydzień przebywa w 20 stopni 38 minucie Koziorożca, przez co jego wpływ na nasze sprawy będzie intensywny. Warto robić ważne postanowienia i plany, bo będą mieć duży wpływ na nasze życie.

W piątek 4.10 Mars wkracza do znaku Wagi i zapewni nam wiele emocjonujących wrażeń. W naszym życiu uczuciowym wiele się zacznie dziać, możemy stać się zazdrośni, zaborczy i bardzo namiętni.

W czwartek 3.10 Merkury wkracza do znaku Skorpiona. Dogaduj się z ludźmi, idź na kompromis, zrób podział domowych obowiązków, a wszyscy na tym skorzystają. Ugody czy porozumienia zawarte w tym tygodniu będą miały pozytywny wpływ na bieg spraw.

W sobotę 5.10 kwadra Księżyca w znaku Koziorożca. W sprawach zawodowych bądźmy uparci, ale dzięki temu wyjdziemy na swoje. Nie okazujmy słabości, konsekwencja i upór się opłacą. Koziorożce zdobędą ważne uprawnienia i informacje.

Horoskop tygodniowy

30.09.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 11.41)
Czeka nas pracowity, ale niestety również męczący dzień. W pracy ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Nie upieraj się przy swoim, bo konflikt nie będzie dla ciebie korzystny i popsuje ci opinię. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Zaczynaj remont i rób wielkie porządki. Zjedz kaszę lub ryż, pożywna zupa postawi się na nogi, unikaj cukru.
Aspekty planet: 04.05 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 20.55 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

1.10.2019, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko, zrób więc listę domowych prac. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub zapisaniem się na siłownię, wreszcie podejmij decyzję! Zadbaj o bliskich, zrób domowe porządki, ale unikaj prania dywanów i firanek, bo będą długo schły. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i płynów. Nie ćwicz zbyt intensywnie. Nawilżaj skórę. Kwadratura Wenus z Plutonem sprzyja odnawianiu znajomości.
Aspekty planet: 06.17 kwadratura Wenus z Plutonem, 10.42 sekstyl Księżyca z Saturnem, 15.12 trygon Księżyca z Neptunem, 21.44 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

2.10.2019, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 13.44)
Poczujemy przypływ energii i ochotę do zmian. Zadbajmy o zdrowie i kondycję fizyczną, a poczujemy się o dziesięć lat młodsi. Księżyc pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj odważne decyzje zawodowe i rodzinne, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile. Warto zadbać o samochód. Ćwicz na przyrządach.
Aspekty planet: 11.45 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Warto wybrać się razem do kina lub teatru. Najlepsze zakupy zrobisz dzisiaj w sklepie z AGD.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

3.10.2019, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Księżyc pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje. Uważaj na drodze i w kuchni podczas krojenia, dziś łatwo o stłuczkę lub zranienie zbyt ostrym nożem. Rób pranie, trzep dywany. Merkury przechodzi do znaku Skorpiona, unikaj więc konfliktów, bo twoje słowa mogą kogoś bardzo zaboleć.
Aspekty planet: 06.41 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 08.38 Pluton wychodzi z retrogradacji, 10.14 Merkury wkracza do znaku Skorpiona, 19.13 kwadratura Księżyca z Neptunem, 22.40 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

4.10.2019, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 19.43)
Księżyc doda nam energii i zacznie sprzyjać sprawom finansowym. Układajmy więc plany, a potem do dzieła! To, co wprowadzimy dziś w życie, będzie przynosiło dochód. Warto zarejestrować firmę, zaczynać szkolenie, otwierać sklep, kupować samochody lub maszyny. Dziś mamy gwarancję finansowego sukcesu. Unikaj przejadania się, zacznij ćwiczyć. Mars przechodzi do znaku Wagi, dlatego dlatego chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w gry.
Aspekty planet: 06.21 Mars wkracza do znaku Wagi, 09.33 sekstyl Księżyca z Wenus, 20.25 kwadratura Księżyca z Marsem, 23.52 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: VIII Siła
Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę zapewni ci wiele rozrywek. Zrób badania okresowe, nie bagatelizuj osłabienia organizmu.

5.10.2019, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Unikaj ryzyka i sąsiedzkich kłótni. Możliwe są dzisiaj spóźnienia i pomyłki, dlatego nabierz do wszystkiego dystansu i nie martw się na zapas. Wybierz się na jogę, spaceruj, medytuj i zastanawiaj się nad ważnymi sprawami. W domu rób cięższe prace i porządki. Unikaj zakupów, bo wszystko wyda ci się dzisiaj za drogie. Wieczorem zadzwoń do przyjaciela.
Pij herbaty ziołowe, zrób detoks sokowy.
Aspekty planet: 06.07 trygon Księżyca z Uranem, 18.47 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 22.39 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: XXI Świat
Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

6.10.2019, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie kobietą, dlatego uważaj na słowa. Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować uczuciowe straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. Księżyc pomoże ci się zrelaksować, ale i zdobyć potrzebne informacje.
Aspekty planet: 03.26 sekstyl Księżyca z Neptunem, 11.14 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta V Papież
Medytuj, odpoczywaj i zajmuj się ważnymi duchowymi sprawami. Postępuj zgodnie ze swoimi przekonaniami, nie naginaj reguł czy moralności do sytuacji, bo możesz stracić reputację.

Pozycje planet:
Słońce 06 o 32´ – 13 o 26´ Wagi
Księżyc 23 o 58´ Wagi – 28 o 08´ Koziorożca
Merkury 25 o 09′ Wagi – 05 o 06′ Skorpiona
Wenus 10 o 28′ – 27 o 52′ Wagi
Mars 27 o 19′ Panny – 01 o 49′ Wagi
Jowisz 18 o 03′ – 19 o 03′ Strzelca
Saturn 14 o 01´ – 14 o 12´ Koziorożca
Uran 05 o 42´ – 05 o 27´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 47′ – 16 o 36′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 38′ – 20 o 38′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.09 od g. 04.05 do g. 11.41.
2.10 od g. 11.45 do g. 13.44.
4.10 od g. 09.33 do g. 19.43.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>