Horoskop tygodniowy 7-13.10.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Saturn nauczy nas w tym tygodniu wytrwałości w realizowaniu ambitnych planów. Pomoże rozwikłać trudne zagadki i doda nam animuszu. Odważnie upomnimy się o swoje, warto przypominać o długach czy obietnicach. Pełnia Księżyca nakłaniać nas będzie do nieprzemyślanych decyzji, warto więc trzymać się planu i kierować logikę, nie emocjami.

W poniedziałek 7.10 kwadratura Słońca z Saturnem pomoże nam w porządkach i nadrabianiu zaległości. Ktoś starszy może pomóc nam w rozwiązaniu trudnej sprawy. Warto posłuchać jego rad. Opozycja Merkurego z Uranem ostrzega przed pośpiechem i pomyłkami w rachunkach i zaleca drobiazgowe wypełnianie obowiązków. Osoby pracowite zostaną dziś docenione.

We wtorek 8.10 Wenus przechodzi ze znaku Wagi do znaku Skorpiona i zapewni nam wiele emocjonujących wrażeń. W naszym życiu uczuciowym wiele się zacznie dziać, możemy stać się zazdrośni, zaborczy i bardzo namiętni.

W niedzielę 13.10 pełnia Księżyca w znaku Barana skłania do zabawy i miłego spędzania czasu. Rozwiązywanie krzyżówek i startowanie w konkursach może zakończyć się sukcesem. Opozycja Wenus z Uranem sprzyja zakochanym i tym, którzy chcą się zaprezentować z jak najlepszej strony. Potrzebować będziemy odskoczni od prozy codziennego życia. Sekstyl Słońca z Jowiszem zapewni nam wiele atrakcji i popchnie do przejęcia inicjatywy. Warto być hojnym, szczodrym i wybaczać błędy, bo dzięki temu polepszymy swoje relacje z ludźmi.

Horoskop tygodniowy

7.10.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 05.42)
Planuj, negocjuj i zasięgaj porady, a twoje działania będą skuteczne. Uważaj, bo w pogoni za egzotycznymi smakami możesz dziś zjeść za dużo kalorii. Pilnuj swoich rzeczy, bo dziś łatwo coś zgubić. Opozycja Merkurego z Uranem pomoże ci zdobyć ważne informacje o znajomych. Kwadratura Słońca z Saturnem sprzyja porządkowaniu finansów, ubieganiu się o kredyty i pożyczki.
Aspekty planet: 01.25 kwadratura Księżyca z Wenus, 08.16 opozycja Merkurego z Uranem, 09.43 trygon Księżyca z Marsem, 16.31 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.36 kwadratura Księżyca z Merkurym, 21.06 kwadratura Słońca z Saturnem.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Twój los się odmieni na lepsze, jeśli wykorzystasz okazję, która nagle pojawi się na horyzoncie. Zagraj w totka, masz szansę wygrać.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

8.10.2019, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami, bo będziemy silni i wyrozumiali. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się do kina razem z przyjaciółmi.  Zadbaj o sprzęt elektroniczny i AGD, zrób niezbędne naprawy. Wenus przechodzi do znaku Skorpiona, więc dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze.
Aspekty planet: 11.20 trygon Księżyca ze Słońcem, 19.05 Wenus wkracza do znaku Skorpiona, 20.26 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Karta dnia: 0 Głupiec
Ktoś cię zaskoczy, coś nowego się wydarzy w twoim otoczeniu, co zainspiruje cię do zmian, a nawet popchnie cię na nową drogę życia.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

9.10.2019, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 18.05)
Dzień nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Można spokojnie zająć się domem. Zaproś bliskich na wspólny posiłek lub spacer, nadrób zaległości w lekturze i nie przemęczaj się. Zadbaj o odpoczynek i zanim podejmiesz radykalną decyzję o zmianie diety czy sposobu leczenia, skonsultuj się ze specjalistą. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy, unikaj przejadania się.
Aspekty planet: 20.46 trygon Księżyca z Wenus.

Karta dnia: VIII Siła
Czas zacząć dbać o zdrowie i kondycję. Uda się skutecznie przeprowadzić dietę cud i wzmocnić organizm ćwiczeniami.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

10.10.2019, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Dzień przyniesie nam przypływ optymizmu. Poczujemy, że już najwyższy czas uczynić życie lepszym. Wpadniemy na odkrywcze pomysły, łatwiej znajdziemy wyjście z kłopotów. Otwórzmy się na zmiany, ale postarajmy się, aby nasze plany były realne. Księżyc sprzyja ubieganiu się o dofinansowanie lub kredyt. Proś o pomoc, a szybką ją uzyskasz.
Aspekty planet: 04.54 sekstyl Księżyca z Uranem, 13.48 trygon Księżyca z Merkurym, 23.07 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Karta dnia: XV Diabeł
Dopadnie cię lenistwo, trudno ci będzie zabrać się za obowiązki i trudne nudne sprawy. Możliwy flirt, a nawet romans.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

11.10.2019, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Będziemy bardziej pracowici, ale też nerwowi i niecierpliwi. Zabierz się za trudne sprawy, postaraj się być punktualny i opanowany. Lepiej jednak nie prosić o pomoc, bo wszyscy będą bardzo oficjalni, a mniej wyrozumiali dla innych ludzi. Dzień sprzyja za to dbaniu o urodę i zdrowie. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, rób peeling, zaczynaj dietę. Uporządkuj spiżarnię, wyrzuć stare rzeczy, zrób ważne rachunki.
Aspekty planet: 03.33 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 10.01 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.55 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Odpoczywaj, wyśpij się  dobrze odżywiaj. Dziś potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Intuicja podpowie ci, co robić.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

12.10.2019, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 06.45)
Dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Księżyc nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty. Pij dużo wody, jedz świeże warzywa i owoce, a wzmocnisz organizm. Unikaj wysiłku fizycznego, nie rób wielkich porządków, bo możesz ich nie skończyć.
Aspekty planet: 17.42 opozycja Księżyca z Marsem.

Karta dnia: XVI Wieża
Nie zawahaj się podjąć ryzykownej decyzji, teraz znajdziesz siłę, aby pokonać strach. Walcz o siebie, teraz masz na to najwięcej determinacji i okazji.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

13.10.2019, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Pełnia Księżyca w znaku Barana oraz opozycja Wenus z Uranem zgotuje nam niespodzianki. Warto szukać inspiracji, wymieniać się doświadczeniami. Sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw i wygranym. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.
Aspekty planet: 00.06 opozycja Wenus z Uranem, 11.36 kwadratura Księżyca z Saturnem, 20.01 sekstyl Słońca z Jowiszem, 22.54 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.07 opozycja Księżyca ze Słońcem, 23.58 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Karta dnia: VI Kochankowie
Czas na miłość i zabawę. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać o polityce i poważnych różnicach poglądów.

Pozycje planet:
Słońce 13 o 26´ – 20 o 20´ Wagi
Księżyc 28 o 08´ Koziorożca – 21 o 41´ Barana
Merkury 05 o 06′ – 14 o 07′ Skorpiona
Wenus 27 o 52′ Wagi – 06 o 34′ Skorpiona
Mars 01 o 49′ – 06 o 20′ Wag
Jowisz 19 o 03′ – 20 o 09′ Strzelca
Saturn 14 o 12´ – 14 o 27´ Koziorożca
Uran 05 o 27´ – 05 o 11´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 36′ – 16 o 27′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 38′ – 20 o 40′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
7.10 od g. 01.25 do g. 05.42.
8.10 od g. 20.26 do 9.10 do g. 18.05.
11.10 od g. 11.55 do 12.10 do g. 06.45.
13.10 od g. 23.58 do 14.10 do g. 18.23.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>