Horoskop tygodniowy 14-20.10.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień upłynie nam na porządkowaniu ważnych spraw, tropieniu błędów i sprawdzaniu informacji. Kwadratura Słońca z Plutonem doradza ostrożność w kontaktach zawodowych. Księżyca zaczyna ubywać, dlatego warto zadbać o wygodę swoją i domowników.

W poniedziałek 14.10 kwadratura Słońca z Plutonem sprawi, że ktoś będzie chciał zrobić mały przewrót w naszych zawodowych sprawach. Bądźmy czujni i nie dajmy się zdystansować osobom, które wiedzą mniej od nas. Sekstyl Merkurego z Saturnem sprawi, że będziemy stawiać sobie i innym duże wymagania. Współpracownicy będą dla nas mniej wyrozumiali, unikajmy kłótni i sporów.

W środę 16.10 trygon Merkurego z Neptunem pomoże nam zrealizować trudne cele. Poczujemy się w tym tygodniu przez chwilę jak na wakacjach. Neptun w znaku Ryb pozwoli nam w weekend odpocząć i zdystansować się do rzeczywistości.

W niedzielę 20.10 sekstyl Merkurego z Plutonem pomoże nam zorganizować miłe rodzinne spotkanie. Wiele skomplikowanych spraw finansowych znajdzie szybkie rozwiązanie. Sekstyl Wenus z Saturnem sprawi, że chętnie będziemy bawić się w miłym towarzystwie, będziemy jednak wrażliwi na krytykę i nieprzyjemne komentarze.

Horoskop tygodniowy

14.10.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 18.23)
Księżyc w Baranie sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się sztuką, rozrywką i hobby. Unikaj tłustych potraw, jedz surówki i chude białko. Sekstyl Merkurego z Saturnem sprzyja poprawie kondycji. Kwadratura Słońca z Plutonem sprawi, że wstąpi w nas niespokojny duch, zapragniemy rywalizować i zwyciężać. Szukaj swoich korzyści, myśl o własnej wygodzie.
Aspekty planet: 08.55 sekstyl Merkurego z Saturnem, 09.37 kwadratura Słońca z Plutonem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: VIII Siła
Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

15.10.2019, wtorek
Księżyc w znaku Byka
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy na mieście, odwiedzaj też urzędy lub bank. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Udadzą się nauka, podróże, wizyty w urzędach i administracji, pisanie ważnych pism. Jedz potrawy bogate w zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 04.28 koniunkcja Księżyca z Uranem, 10.33 opozycja Księżyca z Wenus, 22.44 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVI Wieża
Pilnuj praw mieszkaniowych, zrób mały remont, napraw wszystkie usterki, bo jeśli będziesz zwlekał, możesz ponieść większe szkody.

16.10.2019, środa
Księżyc w znaku Byka
Załatwiaj sprawy w administracji, porządkuj dokumenty, rób małe naprawy. Będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Dzień sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze. Dobry czas na zabiegi kosmetyczne, operacje chirurgiczne i wizytę u dentysty. Trygon Merkurego z Neptunem zapewni ciekawe informacje.
Aspekty planet: 00.44 trygon Merkurego z Neptunem, 02.22 sekstyl Księżyca z Neptunem, 02.32 opozycja Księżyca z Merkurym, 10.37 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: IX Pustelnik
Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

17.10.2019, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 04.29)
Będziemy mieć wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni domowymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Księżyc sprzyja za to zawieraniu nowych znajomości. Warto sprawdzać wiarygodność źródeł i czytać w umowach to, co napisane małym drukiem. Warto zadbać dzisiaj o paznokcie i skórę dłoni. Przejdź na zdrowszą dietę.
Aspekty planet: 21.10 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

18.10.2019, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Nic ci nie grozi, możesz spać spokojnie. Pamiętaj tylko o ruchu na świeżym powietrzu i zdrowej diecie. Zadbaj o siebie i nie przekładaj w nieskończoność zrobienia badań kontrolnych. Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub fryzjera. Pamiętaj, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Wieczorem Księżyc skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć i związków. Zadbaj o samochód i rower, posprzątaj garaż i piwnicę, zmień opony na zimowe.
Aspekty planet: 11.24 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.57 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Zrób porządki w papierach i dokumentach, zapłać rachunki i podatki w terminie, bo ktoś może się czepiać lub nawet wlepić ci karę. Przestrzegaj przepisów, bo inaczej możesz mieć problemy.

19.10.2019, sobota
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 12.42)
Dzień sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę. Księżyc nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Nie siedź sam w domu, nowe znajomości pomogą ci rozwiązać pewien zawodowy problem.
Aspekty planet: 04.13 trygon Księżyca ze Słońcem, 21.46 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na imprezy, zakupy, wyjścia do kina lub teatru.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

20.10.2019, niedziela
Księżyc w znaku Raka
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo dzięki pomocy Księżyca możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Nawadniaj organizm i unikaj nadmiaru tłuszczu w posiłkach. Sekstyl Merkurego z Plutonem zapewni ciekawe aktywności rodzinne. Sekstyl Wenus z Saturnem pomoże rozwiązać finansowy problem.
Aspekty planet: 00.20 sekstyl Merkurego z Plutonem, 07.35 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.26 trygon Księżyca z Wenus, 15.29 opozycja Księżyca z Saturnem, 15.58 sekstyl Wenus z Saturnem, 18.16 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Sprawdź korespondencję, odpisuj na listy i oddzwaniaj, bo ktoś przekaże ci ważne i cenne informacje. Warto zadzwonić do przyjaciela sprzed lat!

Pozycje planet:
Słońce 20 o 20´ – 27 o 17´ Wagi
Księżyc 21 o 41´ Barana – 20 o 39´ Raka
Merkury 14 o 07′ – 21 o 45′ Skorpiona
Wenus 06 o 34′ – 15 o 16′ Skorpiona
Mars 06 o 20′ – 10 o 52′ Wagi
Jowisz 20 o 09′ – 21 o 20′ Strzelca
Saturn 14 o 27´ – 14 o 46´ Koziorożca
Uran 05 o 11´ – 04 o 55´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 27′ – 16 o 18′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 40′ – 20 o 43′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
13.10.2019 od g. 23.58 do 14.10.2019 do g. 18.23.
16.10.2019 od g. 10.37 do 17.10.2019 do g. 04.29.
19.10.2019 od g. 04.13 do g. 12.42.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>