Horoskop tygodniowy 4-10.11.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie nam ciekawe wiadomości lub zapewni powodzenie w zdobywaniu ważnych informacji. Przypadkowe spotkanie może wpłynąć na nasze życie. W podróży szybko dotrzemy do celu i zrealizujemy swoje plany.

We wtorek 5.11 kwadratura Marsa z Plutonem wprowadzi nerwową atmosferę i sprawi, że ludzie będą rywalizacyjnie podchodzić do każdej sprawy. Warto być dobrze zorganizowanym i mieć plan awaryjny na wypadek nagłych zmian.

W piątek 8.11 trygon Słońca z Neptunem zapewni nam dużą dawkę romantyzmu. Warto starać się  o czyjąś uwagę, spotykać się z ludźmi, umawiać się na randki i wysyłać miłosną korespondencję. Sekstyl Słońca z Saturnem składnia nas do refleksji na temat relacji z innymi. Dzień sprzyja poważnym deklaracjom, oświadczynom, negocjowaniu warunków umowy.

W sobotę 9.11 sekstyl Saturna z Neptunem sprzyja towarzyskim spotkaniom, zakupom, zapewnianiu sobie i bliskim odrobimy komfortu. Warto dobrze rozłożyć wydatki na ten dzień, bo w sklepie będziemy działać pod wpływem emocji.

W niedzielę 10.11 sekstyl Merkurego z Plutonem zapewni nam ciekawe sny, duży wybór atrakcji kulturalnych i optymizm w relacjach z bliskimi. Warto dzwonić i odzywać się do starych znajomych.

Horoskop tygodniowy

4.11.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Nie jedz w biegu, zabierz drugie śniadanie do pracy i unikaj słodyczy, a będziesz w świetnej formie. Możesz mieć kłopot ze snem, a nawet bóle głowy z nadmiaru informacji, jakimi jesteś nieustannie bombardowany. Ktoś wesprze cię swoim doświadczeniem i kontaktami. Zrób piling i depilację, pij rumianek na oczyszczenie cery.
Aspekty planet: 11.22 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki przypomni nam ważnych rodzinnych sprawach. W pracy ciężko będzie dziś się skoncentrować. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

5.11.2019, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Uważaj na słowa, ludzie będą dziś przewrażliwieni i mało wyrozumiali. Uporządkuj sprawy domowe, wyrzuć zbędne rzeczy. Osoba, której dziś pomożesz, już niedługo poratuje cię w potrzebie. Zapisuj się do lekarza lub dietetyka, oszczędzaj kręgosłup i kolana. Kwadratura Marsa z Plutonem przestrzega przed inwazyjnymi zabiegami kosmetycznymi, ale sprzyja większemu wysiłkowi i realizacji ambitnych planów.
Aspekty planet: 05.27 trygon Księżyca z Marsem, 11.27 kwadratura Marsa z Plutonem, 12.28 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 15.36 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki doda nam optymizmu, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce. Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

6.11.2019, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 00.07)
Nie przemęczaj się więc i dbaj o kondycję, a popołudnie będziesz mógł spędzić aktywnie. Księżyc w Rybach ostrzega cię przed pracą ponad siły i biciem sportowych rekordów na wyrost. Pamiętaj o okresowych badaniach kontrolnych i regularnych posiłkach. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i płynów w postaci zup i herbat ziołowych.
Aspekty planet: 08.43 sekstyl Księżyca z Uranem, 11.41 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby kogoś o coś poprosić, a po pracy lub szkole wybrać się na spotkanie z przyjaciółmi.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

7.11.2019, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Nowe znajomości i ciekawe rozmowy poprawią ci humor i sprawią, że będziesz łagodny nawet dla wrogów. Przez nieuwagę możesz narazić się na kontuzję. Lepiej zadbaj o swoją wygodę, bezpieczeństwo i zdrowie. Nie odkładaj na później zrobienia badań kontrolnych. Twoje zdrowie jest ważniejsze od codziennych spraw, musisz więc sam znaleźć czas, aby się nim zająć. Skontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy, wypróbuj nową fryzurę.
Aspekty planet: 05.24 trygon Księżyca ze Słońcem, 08.18 sekstyl Księżyca z Saturnem, 08.37 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 18.32 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.51 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień  sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

8.11.2019, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.48)
Spodziewaj się różnych kontroli, sprawdzianów, ogólnego narzekania. Mimo tego nie daj się pesymistom! Pilnuj własnych spraw, zajmij się sportem lub idź na spacer. Dobry dzień na porządki, dbanie o zdrowie, poważniejsze prace w domu. Księżyc ostrzega przed pomyłkami w banku czy urzędzie. Nie jest to dobry dzień na randkę w ciemno i ryzyko w miłości. Uporządkuj spiżarnię, wyrzuć stare rzeczy, zrób ważne rachunki. Słońce w trygonie z Neptunem i sekstylu z Uranem pomoże zrealizować nieosiągalne dotąd plany.
Aspekty planet: 02.12 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 18.06 sekstyl Słońca z Saturnem, 18.56 trygon Słońca z Neptunem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. W pracy lepiej bądźmy ostrożni. Potem można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

9.11.2019, sobota
Księżyc w znaku Barana
Odzyskasz formę i chętnie poddasz się alternatywnej terapii, która zbawiennie wpłynie na twoje samopoczucie. Uważaj na gardło, nie pij zimnych napojów i wieczorami zakładaj szal. Wieczorem możesz czuć rozleniwienie. Ambitne rodzinne i towarzyskie plany lepiej więc przełożyć na inny dzień. Księżyc ostrzega przed trudnymi rozmowami z partnerem. Zadbaj o sprzęt elektroniczny i AGD, zrób niezbędne naprawy, nawoź rośliny. Sekstyl Saturna z Neptunem sprzyja ważnym rozmowom na tematy duchowe i społeczne.
Aspekty planet: 03.45 sekstyl Saturna z Neptunem, 07.15 trygon Księżyca z Wenus, 20.55 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

10.11.2019, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Niedzielę spędź z bliskimi i daj sobie czas na medytację, odpoczynek i wspólne zjedzenie rodzinnego posiłku. Śpiesz się powoli, nie podejmuj pochopnych zawodowych decyzji, a unikniesz niechcianych zmian. Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Wybierz się z wizytą do znajomych lub sąsiadów czy nawet wyjedź na krótki urlop, czemu sprzyja sekstyl Merkurego z Plutonem.
Aspekty planet: 03.09 sekstyl Merkurego z Plutonem, 06.37 kwadratura Księżyca z Plutonem, 12.58 opozycja Księżyca z Marsem, 15.00 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 11 o 15´- 19 o 17´ Skorpiona
Księżyc 06 o 27´ Wodnika – 00 o 22´ Byka
Merkury 26 o 49′ – 19 o 47′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 02 o 40′ – 11 o 22′ Strzelca
Mars 19 o 58′ – 24 o 32′ Wagi
Jowisz 23 o 56′ – 25 o 20′ Strzelca
Saturn 15 o 38´ – 16 o 10´ Koziorożca
Uran 04 o 20´ – 04 o 03´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 05′ – 16 o 00′ Ryb w retrogradacji
Pluton 20 o 53′ – 21 o 00′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.11 od g. 15.36 do 6.11 do g. 00.07.
8.11 od g. 02.12 do g. 12.48.
10.11 od g. 15.00 do 11.11 do g. 00.17.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>