Horoskop tygodniowy 18-24.11.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Czeka nas znacząca zmiana astrologicznej aury. W tym tygodniu Mars wejdzie do znaku Skorpiona, Słońce do znaku Strzelca, a Merkury wyjdzie z retrogradacji. Dobroczynna koniunkcja Wenus z Jowiszem sprzyja i budowaniu relacji, i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Opozycja Marsa z Uranem przyspieszy realizację spraw, którymi zajmujemy się od dawna.

We wtorek 19.11 kwadra Księżyca w znaku Lwa może wprowadzić nerwowość w nasze życie. Jeśli pojawią się konflikty lub niejasności, trzeba je szybko wyjaśnić, inaczej możemy zyskać zaciekłego wroga lub zrazimy do siebie wartościową osobę.

We wtorek 19.11 Mars wkracza do znaku Skorpiona zmotywuje nas do domowych porządków i regularnych ćwiczeń. Ci, którzy mieli problem z obowiązkami lub dyscypliną, teraz poczują większą motywację i łatwiej im będzie się wywiązywać ze zobowiązań.

W środę 20.11 o godzinie 20.11 Merkury wychodzi z retrogradacji. Warto wrócić do pomysłów czy spraw, które pojawiły się kilka tygodni temu, teraz możemy je skończyć lub liczyć na sukces w ich realizacji.

W piątek 22.11 o godzinie 15.58  Słońce wchodzi do znaku Strzelca i zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że trudno nam będzie spokojnie usiedzieć na kanapie. Mimo jesiennej pogody zaplanujmy jakiejś wyjście lub ciekawą lekturę.

W niedzielę 24.11 opozycja Marsa z Uranem skłoni nas do radykalnych decyzji. Zrób teraz porządki w uczuciach. Wyznacza nowe kierunki osobistego i zawodowego rozwoju i nie oglądaj się za siebie. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca pomoże nam zyskać przychylność i pomoc ludzi. To również dobry układ na randki i spotkania towarzyskie, wysyłanie miłosnych listów i szukanie bratniej duszy.

Horoskop tygodniowy

18.11.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Stań do walki o swoje, nie daj się zepchnąć na drugi plan zawodowym lub miłosnym rywalom. Zmiana otoczenia dobrze ci zrobi. Uprawiaj sporty, spaceruj, połóż się spać o rozsądnej porze, a nie zachorujesz. Poczujesz się lepiej, ale nie prowadź za szybko samochodu i uważaj na rowerze, bo z powodu twojego gapiostwa możliwa jest stłuczka lub wywrotka. Zjedz więcej białka, unikaj słodyczy i podjadania między posiłkami.
Aspekty planet: 05.35 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.53 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

19.11.2019, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Będziesz energiczny i zadowolony z siebie. Księżyc w Lwie poganiać cię będą do zmian w diecie i trybie życia. Zadbaj o sen, bo może ci go brakować  z nadmiaru obowiązków. Jeśli cierpisz z powodu przewlekłej lub uciążliwej choroby, twoje samopoczucie zacznie się poprawiać, tylko energicznie zabierzesz się za kurację. Mars wejdzie do znaku Skorpiona, dlatego warto starać się o nową pracę, przeglądać oferty.
Aspekty planet: 08.40 Mars wkracza do znaku Skorpiona, 13.04 trygon Księżyca z Wenus, 22.06 trygon Księżyca z Jowiszem, 22.10 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

20.11.2019, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 02.54)
Unikaj osób, które mają katar lub są zaziębione, bo możesz się od nich zarazić. Księżyc sprzyja dbaniu o skórę i włosy. Jedz więcej owoców i pij soki warzywne, a wyjdzie ci to na dobre. Wyklucz z diety niezdrowe przekąski, a przestaniesz narzekać na brak koncentracji i problemy żołądkowe. Organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy w postaci oliwy lub masła. Merkury wychodzi z retrogradacji i można już kupować sprzęt elektroniczny i podpisywać ważne umowy.
Aspekty planet: 03.47 sekstyl Księżyca z Marsem, 09.11 trygon Księżyca z Uranem, 20.11 Merkury wychodzi z retrogradacji, 22.32 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

21.11.2019, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Bądź ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie. Zrób porządek w szafie i garderobie, wyrzuć stare meble, porządkuj rośliny. Zadbaj o zęby, zrób badania kontrolne u okulisty, pij oczyszczające zioła. Po południu dobry czas na aktywność fizyczną i szybką regenerację.
Aspekty planet: 05.50 opozycja Księżyca z Neptunem, 07.43 trygon Księżyca z Saturnem, 14.41 trygon Księżyca z Plutonem, 20.39 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

22.11.2019, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 05.19)
Będzie ci trudno opanować ochotę na słodycze czy inne ulubione przysmaki. Zacznij regularnie mierzyć ciśnienie i wyklucz z diety niezdrowe tłuszcze, a od razu poczujesz się lepiej. Wieczorem wypoczywaj rozsądnie i nie miej pretensji do własnego ciała, że nie chce schudnąć lub przytyć z dnia na dzień. Księżyc zachęca do oszczędzania. O 15.58 Słońce wchodzi do znaku Strzelca, który sprzyja dalekim podróżom, zdobywania wiedzy i umiejętności.
Aspekty planet: 01.24 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.31 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 15.58 Słońce wkracza do znaku Strzelca.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

23.11.2019, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Skupimy się na przyjemnościach i prywatnych sprawach, niż ciężkiej pracy. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo Księżyc ześle ci bardzo dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, warto wybrać się na zakupy. Unikaj ćwiczeń obciążających serce, spaceruj, graj w gry zespołowe.
Aspekty planet: 09.52 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.31 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać całą pensję na ubrania i dodatki.

24.11.2019, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 06.58)
Zerwij kontakty z kimś, kto cię niszczy i nie życzy ci dobrze. Wprowadź w życie radykalne zmiany i nie idź na kompromis. Teraz masz szansę na pozytywne zmiany. W twoim związku wydarzy się coś ważnego, nie przegap tego! Samotni mają szansę na wyjątkowe uczucie. Nawadniaj organizm i unikaj za dużej ilości mięsa. Szybko wyleczysz przeziębienie. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca pozwoli pogodzić się z kimś, a także dobrze zaplanować wydatki. Opozycja Marsa z Uranem zaskoczy cię czyjąś decyzją.
Aspekty planet: 02.59 sekstyl Księżyca z Wenus, 03.49 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 12.36 koniunkcja Księżyca z Marsem, 12.51 opozycja Księżyca z Uranem, 14.33 koniunkcja Wenus z Jowiszem, 17.50 opozycja Marsa z Uranem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XX Sąd
Chętnie pobędziesz dziś wśród ludzi. Weekend sprzyja zawieraniu nowych znajomości, ale nie przejmuj się zbytnio cudzymi opiniami.

Pozycje planet:
Słońce 25 o 19´Skorpiona – 02 o 24´ Strzelca
Księżyc 01 o 10´ Lwa – 10 o 52´ Skorpiona
Merkury 12 o 20′ – 13 o 03′ Skorpiona
Wenus 20 o 03′ – 28 o 44′ Strzelca
Mars 29 o 08′ Wagi – 03 o 44′ Skorpiona
Jowisz 26 o 47′ – 28 o 17′ Strzelca
Saturn 16 o 45´ – 17 o 24´ Koziorożca
Uran 03 o 47´ – 03 o 32´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 57′ – 15 o 56′ Ryb w retrogradacji
Pluton 21 o 08′ – 21 o 18′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
19.11 od g. 22.10 do 20.11 do g. 02.54.
22.11 od g. 04.31 do g. 05.19.
24.11 od g. 03.49 do g. 06.58.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>