Horoskop tygodniowy 25.11-1.12.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Nów w znaku Strzelca doda nam energii i optymizmu. Zrób coś nowego i zaskakującego, nie planuj drobiazgowo całego tygodnia, zdaj się na los i podążaj za głosem serca, a coś ciekawego cię dzisiaj spotka. Ktoś doceni twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg twojej kariery lub polepszy obecną pozycję.

We wtorek 26.11 Wenus wchodzi do znaku Koziorożca i ostrzega przed robieniem obietnic bez pokrycia i zadłużaniem się. Kupujmy rozsądnie, a nasz budżet na ostatnie dni listopada będzie ocalony. Nów Księżyca w znaku Strzelca zmobilizuje nas do szybkich działań. Poczujemy, ze nie warto zwlekać i odkładać pilnych spraw, ze wszystkim mam szansę uporać się teraz właśnie. Bądźmy jednak ostrożni w sprawach finansowych.

W środę 27.11 Neptun wychodzi z retrogradacji i skłoni nas do większego zadbania o zdrowie.  Warto poświęcić więcej czasu na pielęgnację urody, planety sprzyjają poprawie samopoczucia.

W czwartek 28.11 trygon Wenus z Uranem. To dobry dzień na randki, spotkania towarzyskie i rozrywki. Na zakupach uważajmy, bo będziemy mieli lekką rękę do wydatków i z łatwością sięgniemy po kartę kredytową, jeśli coś nam się spodoba. Trygon Merkurego z Neptunem jest dobry na znalezienie partnera, który będzie jednocześnie przyjacielem. Osoby, które są aktywne, uprawiają sport i dużo podróżują, mogą liczyć na wiele przygód i wrażeń.

W sobotę 30.11 sekstyl Merkurego z Saturnem sprzyja podróżom, spacerom i spotkaniom w rodzinnym gronie. Ten układ planet sprzyja omawianiu planów na święta i ferie, znajdowaniu okazji w biurach podróży, dogadywaniu się co do rodzinnego budżetu.

Horoskop tygodniowy

25.11.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprawi, że pomogą ci ludzie, na których zawsze mogłeś liczyć. Warto składać podania o pracę, jeśli szukasz czegoś nowego. W sprawach finansowych wrócisz do równowagi dzięki wsparciu pewnej przychylnej ci osoby. Czytaj dokładnie oferty banków, szczegóły umowy, nie podejmuj decyzji o swoim majątku pod wpływem chwili.
Aspekty planet: 04.49 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 09.27 trygon Księżyca z Neptunem, 11.59 sekstyl Księżyca z Saturnem, 18.29 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zajmowania się nauką, sztuką, hobby. Pomoże pokonać nudę i rutynę. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące pomysły.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pozwól więc sobie na odrobinę luksusu, nie żałuj pieniędzy na wygodę swoją i bliskich. Dzień upłynie spokojnie i bez wielkich niespodzianek. Udekoruj pięknie swój dom.

26.11.2019, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 09.10)
Nów Księżyca o godzinie 16.05 sprzyja spotkaniom. Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową. Ludzie będą cię chętniej słuchać, zdobędziesz nowych sojuszników. Samotni mają szansę poznać kogoś ciekawego dzięki pośrednictwu rodziny. Zadbaj o posiłek bogaty w witaminy. Masaż pomoże ci pozbyć się stresu. Wenus wchodzi do znaku Koziorożca i zapewni pomoc solidnych osób.
Aspekty planet: 01.28 Wenus wkracza do znaku Koziorożca, 16.05 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

27.11.2019, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Zaplanuj trening na siłowni lub w fitnessie. Nawet jeśli nie schudniesz zgodnie z zakładanym planem, to zyskasz sympatycznych znajomych. Księżyc sprzyja nieoczekiwanym spotkaniom. Wieczorem zadbaj o swoją urodę. W zamieszaniu związanym z domowymi porządkami i zakupami pamiętaj o kosmetyczce i fryzjerze! Unikaj niezdrowych słodyczy, pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 12.37 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.32 Neptun wychodzi z retrogradacji.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zachwytu i entuzjazmu, udanych imprez i szczęśliwych podróży. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta może oznaczać spotkanie osoby, która pomoże ci w wielu sprawach i ułatwi codzienne obowiązki. Wpływowa osoba, która otoczy cię swoją opieką, zagości na stałe w twoim życiu.

28.11.2019, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 13.32)
Ważny dzień, nie rezygnuj więc łatwo ze swoich planów, nawet jeśli będzie trochę pod górkę. Księżyc w znaku Koziorożca sprawi, że możemy być rozliczani z tego, co obiecaliśmy i będziemy musieli dać sobie radę mimo ograniczonych środków. Dzień sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego i szukaniu nowej pracy.
Aspekty planet: 10.50 trygon Merkurego z Neptunem, 11.49 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 19.27 trygon Wenus z Uranem, 19.41 trygon Księżyca z Uranem, 19.42 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: VII Rydwan
Na twojej drodze może pojawić się przeciwnik, którego trudno będzie pokonać. Lepiej trzymać nerwy na wodzy i nie dać się sprowokować do walki.

29.11.2019, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz w dobrym nastroju, uważaj tylko, żeby się nie przejadać. Księżyc może zapowiadać kontuzje i większą skłonność do chorób. W razie pogorszenia zdrowia wybierz się do lekarza, nie kuruj się tylko domowymi sposobami i ziołowymi specyfikami. Popołudnie sprzyja zakupom i wyjątkowym randkom. Andrzejkowe wróżby w tym roku będą bardzo sprzyjać wzbogaceniu się i karierze.
Aspekty planet: 01.05 sekstyl Księżyca z Marsem, 18.39 sekstyl Księżyca z Neptunem, 21.29 sekstyl Księżyca z Merkurym, 22.16 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: IV Cesarz
Warto starać się o lepszą pracę, odbywać pouczające podróże i pielęgnować wartościowe znajomości. Możesz spodziewać się ożywienia w życiu towarzyskim i uczuciowym.

30.11.2019, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 21.13)
Bądź ostrożny i nie wprowadzaj nagłych zmian, bo ktoś się może zbuntować lub postawić cię w trudnej rodzinnej sytuacji. Dzień sprzyja cierpliwej domowej pracy i porządkom, ale jest niekorzystny dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Wyrzucaj niepotrzebne ubrania i sprzęty domowe. Dobry dzień na depilację, zabiegi kosmetyczne, piling.
Aspekty planet: 04.56 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 07.12 sekstyl Merkurego z Saturnem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki zachęci nad do pracy, zapewni dobry czas do interesów i transakcji finansowych. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym miesiącu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

1.12.2019, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast na obiad z rodziną, możesz zdecydować się na szaloną wycieczkę. Uprawiaj sport, żeby wyładować nadmiar energii i złość. Postara się unikać kłótni, bo każdy za wszelką cenę będzie chciał postawić na swoim. Popołudnie sprzyja zakochanym. Możemy liczyć na ciekawe plotki i ważne wiadomości.
Aspekty planet: 03.37 kwadratura Księżyca z Uranem, 12.43 kwadratura Księżyca z Marsem, 14.43 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga zaczynać nowe sprawy, a także sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

Pozycje planet:
Słońce 02 o 24´- 09 o 29´ Strzelca
Księżyc 10 o 52´ Skorpiona – 14 o 19´ Wodnika
Merkury 13 o 03′ – 19 o 58′ Skorpiona
Wenus 28 o 44′ Strzelca – 07 o 25′ Koziorożca
Mars 03 o 44′ – 08 o 22′ Skorpiona
Jowisz 28 o 17′ – 29 o 50′ Strzelca
Saturn 17 o 24´ – 18 o 05´ Koziorożca
Uran 03 o 32´ – 03 o 18´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 56′ – 15 o 56′ Ryb
Pluton 21 o 18′ – 21 o 29′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.11 od g. 18.29 do 26.11 do g. 09.10.
28.11 od g. 11.49 do g. 13.32.
30.11 od g. 04.56 do g. 21.13.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>