Horoskop tygodniowy 2-8.12.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu wiele osób może szukać u innych pomocy i porady. Planety postawią w gotowości wszystkich tych, którzy sami nie radzą sobie ze sowimi problemami. Bądźmy dla innych wyrozumiali, nie dajmy się jednak wciągnąć w cudze problemy i kłopoty. Czeka nas wielkie wydarzenie: Jowisz, planeta szczęścia i powodzenia, opuszcza znak Strzelca i wchodzi do znaku Koziorożca i wskazuje nowe kierunki rozwoju, życiowych okazji i bogacenia się.

W poniedziałek 2.12 o godzinie 19.20 Jowisz wchodzi do znaku Koziorożca, gdzie pozostanie do grudnia 2020 roku. Będzie sprzyjał rozsądnym inwestycjom, rozwojowi biznesu i mądrym decyzjom finansowym.

We wtorek 3.12 sekstyl Wenus z Marsem sprzyja osobom wytrwałym, pracowitym i przedsiębiorczym. Czas sprzyja porządkom. Nie ryzykuj jednak za kierownicą, prowadź pojazd spokojnie. Sekstyl Merkurego z Plutonem sprzyja wizytom w urzędach, składaniu dokumentów i wyjaśnianiu spraw księgowych. Ktoś starszy lub bardziej doświadczony może pomóc ci w trudnej finansowej sprawie.

W środę 4.12 kwadra Księżyca w znaku Ryb wprowadzi zamieszanie. Będziemy się ze wszystkim spieszyć, bo Księżyc skłania nas do szybkiego załatwiania nawet najtrudniejszych spraw. Zadbaj o zdrowie, nie przejadaj się i umów na badania kontrolne.

W niedzielę 8.12 sekstyl Wenus z Neptunem sprawi, że uda nam się mówić o uczuciach tak, żeby nikogo nie zranić. To idealny dzień na wyjaśnianie rodzinnych spraw, odpoczynek w kameralnym gronie, planowanie wakacyjnego wypoczynku. Kwadratura Słońca z Neptunem zapewni nam dobrą zabawę, inteligentną rozrywkę i wsparcie bliskich osób. Warto zacieśniać relacje z bliskimi, spotykać się w gronie przyjaciół.

20191202_500

2.12.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia. Zjedz porządny posiłek z dużą porcją białka. Organizm potrzebuje więcej ruchu i spalenia nadmiaru kalorii. Jowisz przechodzi do znaku Koziorożca, gdzie pozostanie przez 12 miesięcy i będzie zachęcał do oszczędzania i przemyślanych wydatków.
Aspekty planet: 13.27 kwadratura Księżyca z Merkurym, 19.20 Jowisz wkracza do znaku Koziorożca.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki to dobry dzień na pracę i biznesowe spotkania. Będziemy mieli nosa do pieniędzy. Warto inwestować, ale także negocjować różne ceny i ważne dla nas umowy.

Karta dnia: 0 Głupiec
Dziś łatwo nadrobisz różne zaległości. Bądź jednak ostrożny podczas omawiania ważnych spraw. Nie pozwól się poganiać i krytykować. Chwila nieuwagi może kosztować cię trochę dodatkowej pracy.

3.12.2019, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 08.10)
Księżyc nastroi cię refleksyjnie do życia. Puste rozrywki i wydawanie pieniędzy na zbytki nie będą cię bawić. Wprowadź w swoje życie więcej porządku i oszczędzaj, a szybko zobaczysz efekty. Pojawi się okazja na nisko oprocentowany kredyt. Nie zostawiaj telefonu lub hasła do swojej poczty osobom, do których nie masz zaufania. Sekstyl Wenus z Marsem zapowiada dobre wiadomości miłosne.
Aspekty planet: 06.22 sekstyl Merkurego z Plutonem, 08.25 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 14.43 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.47 sekstyl Wenus z Marsem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że nie będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Czas zakończyć to, co męczące i trochę odpocząć. Dziewiątka pozwala z spojrzeć na trudne sprawy z dystansu i odciąć się od negatywnych emocji.

Karta dnia: IV Cesarz
Będziesz odważny, ambitny i niecierpliwy. Zainteresujesz się przedsięwzięciami, które wymagają refleksu i mocnych nerwów. Dziś łatwo uporasz się z tym, co innym ludziom sprawia kłopot lub trudność.

4.12.2019, środa
Księżyc w znaku Ryb
Ktoś z twojego bliskiego otoczenia może tak cię zdenerwować lub zawieść, że twoje sprawy staną pod wielkim znakiem zapytania. Szybko reaguj i nie daj się wyprowadzić z równowagi. Nie pożyczaj dziś pieniędzy, bo długo będziesz czekać na zwrot pożyczki. Unikaj zabiegów kosmetycznych i medycznych, bo możliwe są pomyłki i błędy.
Aspekty planet: 03.50 trygon Księżyca z Marsem, 04.26 sekstyl Księżyca z Wenus, 07.58 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.18 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 21.14 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki zapewni nam sympatyczny dzień. We wszystkim, czego się podejmiemy, będziemy szukać przede wszystkim rozrywki. Zajmij się sztuką, idź na randkę lub do kina.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Bądź ostrożny i bardziej przewidujący. Dzień nie sprzyja sprawom, które wymagają ryzykownych posunięć i przebywania wśród obcych ludzi. Po południu zarezerwuj więcej czasu na odpoczynek, sztukę i filmy.

5.12.2019, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 20.44)
Pilnuj terminów, nie wchodź w konflikt z przełożonymi. Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Po południu zajmij się kulturą, wyjdź do kina lub teatru, poświęć czas na swoje hobby lub zajmij się pielęgnowaniem urody. Imprezy i randki będą dzisiaj wesołe i udane.
Aspekty planet: 03.41 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.14 trygon Księżyca z Merkurym, 22.08 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś poprosić. Imprezy, wyjazdy i randki będą bardzo udane.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Będziesz w dobrym humorze. Na wiele trudnych spraw i konfliktowych sytuacji popatrzysz z dystansu. Nie odmawiaj dziś pomocy osobom, które mają do ciebie zaufanie. Dzięki serdeczności i wyrozumiałości zyskasz nowych przyjaciół.

6.12.2019, piątek
Księżyc w znaku Barana
Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić. Zadbaj o dietę, nie obciążaj organizmu ciężkostrawnymi potrawami, zrób sobie jednodniową oczyszczającą głodówkę. Księżyc sprzyja szczęśliwym wydarzeniom, zaczynaniu nowych spraw i wyciąganiu ręki na zgodę. Pamiętaj o drobnych upominkach mikołajkowych dla bliskich.
Aspekty planet: 23.57 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja korzystnym zmianom. Zastanawiaj się, jak spełnić marzenia i żyć trochę bardziej wesoło. Randki i imprezy będą bardzo udane. Samotni mogą znaleźć nowych przyjaciół.

Karta dnia: I Mag
Chętnie opowiesz wszystkim o swoich nowych pomysłach. Bądź jednak czujny, uprzejmy i bardzo taktowny. Dzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i wiadomościom, przez które będziesz musiał zmienić niektóre stare plany.

7.12.2019, sobota
Księżyc w znaku Barana
Od rana będziemy pełni energii i chęci do rywalizacji z innymi. Bez wahania przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi w rodzinie osobami. Dziś można zabrać się za prace, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Jeśli robisz już przedświąteczne porządki, wyrzucaj stare meble i zmieniaj wystrój. Wieczorem czas na planowanie.
Aspekty planet: 02.04 trygon Księżyca ze Słońcem, 10.05 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.01 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, odpoczynkowi, ważnym spotkaniom. Zrób to, co konieczne aby wszyscy byli zadowoleni i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny.

Karta dnia: II Kapłanka
Podyskutujesz z przyjaciółmi o swoich najnowszych spostrzeżeniach. Przy okazji ktoś udzieli ci rady, która okaże się niezwykle cenna. Zastanów się też w jaki sposób możesz rozwijać swoje umiejętności.

8.12.2019, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 8.29)
Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Księżyc sprzyja gruntownym  porządkom i aktywnemu wypoczynkowi z rodziną. Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości. Kwadratura Słońca z Neptunem ostrzega przed pomyłkami.
Aspekty planet: 09.59 kwadratura Słońca z Neptunem, 10.57 trygon Księżyca z Jowiszem, 14.34 koniunkcja Księżyca z Uranem, 22.48 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja sprzyja nowym znajomościom, sztuce, przyjaźni. Dobry dzień dla artystów. Zakładaj bloga na temat hobby, prezentuj swoje zdjęcia lub muzykę.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Dzień okaże się sympatyczny, ale na wszelki wypadek nie słuchaj plotek i nie przejmuj się zbytnio cudzym narzekaniem. Odpoczywaj i nie zmuszaj się ani do porządków, ani do wielkiego gotowania.

Pozycje planet:
Słońce 09 o 29´ – 16 o 35´ Strzelca
Księżyc 14 o 19´ Wodnika – 08 o 30´ Byka
Merkury 19 o 58′ – 29 o 25′ Skorpiona
Wenus 07 o 25′ – 16 o 05′ Koziorożca
Mars 08 o 22′ – 13 o 01′ Skorpiona
Jowisz 29 o 50′ Strzelca – 01 o 24′ Koziorożca
Saturn 18 o 05´ – 18 o 49´ Koziorożca
Uran 03 o 18´ – 03 o 06´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 56′ – 15 o 58′ Ryb
Pluton 21 o 29′ – 21 o 40′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
2.12 od g. 13.27 do 3.12 do g. 08.10.
5.12 od g. 09.14 do g. 20.44.
7.12 do g. 16.01 do 8.12 do g. 08.29.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>