Horoskop tygodniowy 9-15.12,2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień sprzyja osobom, które podchodzą niekonwencjonalnie do rozwiązywania codziennych problemów i lubią wyzwania. Pełnia Księżyca przyspieszy wiele spraw. Merkury wchodzi do znaku Strzelca i doda nam energii i pewności siebie i w kontaktach z ludźmi, i w sytuacjach zawodowych.

W poniedziałek 9.12 Merkury wchodzi do znaku Strzelca i zacznie motywować nas do odważnych zawodowych i życiowych zadań. Czas sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

W środę 11.12 koniunkcja Wenus z Saturnem skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach.

W czwartek 12.12 pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt skieruje naszą uwagę na sprawy kontaktów z ludźmi. Można będzie szybciej dogadać się z ludźmi, przeprowadzić ważne rozmowy, umówić się na spotkania, które mogą odmienić nasze życie.

W piątek 13.12 koniunkcja Wenus z Plutonem sprzyja rozmowom o pieniądzach, szukaniu korzystnych ofert w bankach, wdrażaniu w życie planów oszczędzania. Warto rozwijać pomysły, budować solidne podstawy przyszłych sukcesów. Trygon Marsa z Neptunem  sprzyja wybaczaniu oraz odkrywaniu prawdziwych emocji. Bądź otwarty na innych, bo możesz przegapić coś tak cennego, jak rozmowa z bliską osobą lub nowy pomysł na siebie.

W niedzielę 15.12 trygon Jowisza z Uranem sprzyja randkom i spotkaniom towarzyskim. Warto pisać maile, wykonywać ważne telefony, wyjaśniać trudne sprawy, bo dziś ludzie będą dla nas wyrozumiali i serdeczni.

Horoskop tygodniowy

9.12.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Będziesz w dobrej formie, choć Księżyc nie sprzyja ryzykownemu wysiłkowi fizycznemu. Bądź ostrożny, bo siedzenie w przeciągu może skończyć się przeziębieniem. Wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu, zapisz się na taniec, basen lub inną łagodną formę ruchu. Merkury wchodzi do znaku Strzelca, zagraj więc w totka, umawiaj się na spotkania o pracę, pozwól szczęściu zapukać do twoich drzwi.
Aspekty planet: 10.09 opozycja Księżyca z Marsem, 10.41 Merkury wchodzi do znaku Strzelca, 15.19 sekstyl Księżyca z Neptunem, 17.07 trygon Księżyca z Wenus, 20.54 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki pomaga zrobić porządki w szafach i skrytkach, uporządkować papiery i biurko, odpisać na zaległą korespondencję. Dobry dzień na rodzinne sprawy, zakupy ubrań i kosmetyków.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

10.12.2019, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 17.46)
Księżyc pomoże skupić się na rodzinnych sprawach. Warto się dzisiaj zająć bliskimi, podać ulubione przysmaki na wspólny obiad. Łatwo będzie podjąć wspólnie mądre decyzje, zakończyć różne spory i kłótnie. Księżyc sprzyja odpoczynkowi, zabawie z dziećmi, a także randkom. Organizm potrzebuje więcej minerałów, unikaj jednak niezdrowych słodyczy.
Aspekty planet: 02.12 trygon Księżyca z Plutonem, 21.42 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce, rachunkom, wyciąganiu wniosków z błędów. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Dobry dzień na ważne przemyślenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

11.12.2019, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Jeśli będziesz dobrze zorganizowany, zdobędziesz silniejszą pozycję i zaczniesz pracować na przyszłe zyski. Księżyc zapowiada odwołanie spotkania lub zwłokę w realizacji niektórych partnerskich planów. Nie martw się tym jednak, bo już w niedługo uda się nadrobić miłosne zaległości. Wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe i na wzmacnianie siły. Koniunkcja Wenus z Saturnem radzi unikać pożyczek i dużych wydatków.
Aspekty planet: 11.04 koniunkcja Wenus z Saturnem, 23.10 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja finansom, dlatego szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk. Można zakładać konto w banku, otwierać firmę lub wystawiać przedmioty na aukcje.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

12.12.2019, czwartek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dziś staniemy się ciekawscy i bardzo ruchliwi. Rano zabierz się za ważne zawodowe sprawy. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Po południu staniemy się bardziej skryci i ostrożni. Warto zrobić rachunki, zaplanować wydatki na następny miesiąc, zrobić listę naszych dłużników. Dzień sprzyja inwestowaniu i szukaniu funduszy. Pełnia Księżyca o g. 6.12 sprawi, że będziemy szybko zdobywać potrzebne informacje.
Aspekty planet: 06.12 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom. Nie będziemy mieli ochoty na ryzyko i nowości. Dzisiaj kasuj niepotrzebne dane, zamykaj konta, pozbywaj się niepotrzebnych spraw i znajomości.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

13.12.2019, piątek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 00.22)
Poczujemy, że Święta coraz bliżej, obowiązków coraz więcej, a czasu mamy coraz mniej! Może być nerwowo, ale szybko uporamy się obowiązkami. Póki jeszcze czas, wybierz się do kosmetyczki, a w Święta będziesz wyglądać olśniewająco! To bardzo dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, a w pracy szukać pomocników i sojuszników. Trygon Marsa z Neptunem sprzyja medytacji. Koniunkcja Wenus z Plutonem ostrzega przed ekstrawaganckimi wydatkami.
Aspekty planet: 04.32 opozycja Księżyca z Jowiszem, 05.43 sekstyl Księżyca z Uranem, 12.54 trygon Marsa z Neptunem, 16.16 koniunkcja Wenus z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja  aktywnemu trybowi życia, miłości i dobrej zabawie. Warto dzisiaj uprawiać sport, zająć się twórczością artystyczną. Wprowadzaj w życie nowe pomysły, rób świąteczne zakupy.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

14.12.2019, sobota
Księżyc w znaku Raka
Przygotujmy się na niespodzianki. Ktoś może nas zaskoczyć swoją decyzją, przygotujmy się na zmianę planów. Dzień sprzyja uwalnianiu się od schematów, odkrywaniu nowych zainteresowań, szukaniu ciekawych znajomych. Warto się ruszać, by odzyskać wigor i kondycję. Zadbaj o rośliny w doniczkach, dzisiaj potrzebują więcej wody. Czas na wielkie przedświąteczne porządki, zadbaj o łazienkę i przedpokój.
Aspekty planet: 04.37 trygon Księżyca z Neptunem, 05.42 trygon Księżyca z Marsem, 10.31 opozycja Księżyca z Saturnem, 14.47 opozycja Księżyca z Plutonem, 16.56 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i długim rozmowom. Samotnym i nieśmiałym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W centrum zainteresowania będą relacje i ludzkie zachowania.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na siłowni lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

15.12.2019, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 04.56)
Warto zacząć rozsądnie dbać o kondycję i porzucić niezdrową dietę. Planety sprzyjają szczególnie osobom, które planują kuracje odchudzające i upiększające. Wieczorem możesz być podatny na kontuzje i stłuczenia, bo będziesz chciał wygrać za wszelką cenę. Nie daj więc ponieść się nerwom, a zakończysz dzień zadowolony z siebie. Trygon Jowisza z Uranem zapewni ci dużo energii i optymizmu.
Aspekty planet: 10.01 kwadratura Księżyca z Uranem, 20.01 trygon Jowisza z Uranem, 21.17 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Zainwestuj w swoje umiejętności, zrób coś zupełnie nowego. Ciekawe zakupy zrobisz dzisiaj w księgarni lub sklepie ezoterycznym. Także imprezy będą udane.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 16 o 35´ – 23 o 42´Strzelca
Księżyc 08 o 30´ Byka – 11 o 40´ Lwa
Merkury 29 o 25′ Skorpiona – 09 o 44′ Strzelca
Wenus 16 o 05′ – 24 o 43′ Koziorożca
Mars 13 o 01′ – 17 o 40′ Skorpiona
Jowisz  01 o 24′ – 02 o 59′ Koziorożca
Saturn 18 o 49´ – 19 o 34´ Koziorożca
Uran 03 o 06´ – 02 o 56´ Byka w retrogradacji
Neptun 15 o 58′ – 16 o 01′ Ryb
Pluton 21 o 40′ – 21 o 53′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.12 od g. 01.12 do g. 17.46.
12.12 od g. 06.12 do 13.12 do g. 00.22.
14.12 od g. 16.56 do 15.12 do g. 04.56.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>