Horoskop tygodniowy 16-22.12.2019

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława  Krogulska

Bądź otwarty na ludzi, zbieraj informacje i nie przegap ważnego spotkania, bo od niego może zależeć twoja zawodowa lub finansowa przyszłość. Planety sprzyjają podróżom i opracowywaniu planów na najbliższe tygodnie.

W czwartek 19.12 sekstyl Marsa z Saturnem  sprzyja wyjaśnianiu spraw księgowych oraz robieniu rachunków. Mars pomoże ci znaleźć nowe źródła zarobku lub dostaną ciekawą zawodową propozycję.

W piątek 20.12 Wenus wchodzi do znaku Wodnika, co sprzyja dogadywaniu się z ludźmi i pomaganiu sobie nawzajem. Warto działać w grupie, zasięgnąć rady przyjaciół. Kwadratura Merkurego z Neptunem ostrzega, abyśmy trzymali swoje emocje na wodzy, bo coś może nas skłaniać do nostalgii, tęsknoty za tym, co było i wspominania dawnych miłości. Powrót do przeszłości dobrze zrobi jednak Rybom i Pannom.

W niedzielę 22.12 Słońce wchodzi do znaku Koziorożca. Dostaniesz wielki zastrzyk planetarnej energii i na zapas pomyśl, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi. Kwadratura Wenus z Uranem dostarczy nam wielu ekscytujących wiadomości. Warto zadzwonić do dalszych krewnych i przyjaciół, dowiadywać się, co słychać, bo niektóre fakty mogą być bezcenne. Sekstyl Marsa z Plutonem może nastawić nas bojowo do innych ludzi. Wykorzystaj energię na porządki i poprawę kondycji fizycznej. Wagi będą mniej ugodowe niż zwykle.

Horoskop tygodniowy

16.12.2019, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Poczujesz nagłe ożywienie. Idź na spacer, ćwicz, zachęć partnera czy rodzinę do biegania lub wspólnego aerobiku. Masz szansę na powrót do zdrowia i wymarzonej figury. Zadbaj o odpowiednią ilość snu. Wieczorne chłody mogą ci zagrażać bardziej niż zwykle i osłabić twój organizm. Organizm potrzebuje więcej warzyw korzennych i dobrej jakości białka.
Aspekty planet: 11.46 kwadratura Księżyca z Marsem, 23.09 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto pożytecznie wykorzystać tę energię, zacząć ćwiczyć, uporać się z przedświątecznymi zakupami i zadaniami.

17.12.2019, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 08.15)
Bądź dobrej myśli, bo wszystko wróci do równowagi, a ty wreszcie znajdziesz czas nie tylko dla domu, ale i dla siebie. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. Księżyc sprzyja naprawie sprzętu domowego i kupowaniu elektroniki. Randki będą wzruszające i namiętne.
Aspekty planet: 13.11 trygon Księżyca z Uranem, 13.56 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

18.12.2019, środa
Księżyc w znaku Panny
Spodziewaj się wielu zadań, które wymagają sprytu i użycia siły przekonywania. Będziesz mądrzejszy nawet do szefa. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić. Od ciebie będzie zależeć powodzenie pewnej trudnej sprawy, możesz się więc w końcu wykazać. Przedświąteczne spotkania w pracy czy z  przyjaciółmi upłyną w miłej atmosferze.
Aspekty planet: 06.29 kwadratura Księżyca z Merkurym, 11.28 opozycja Księżyca z Neptunem, 17.14 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.56 trygon Księżyca z Saturnem, 21.28 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

19.12.2019, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 11.04)
Dzień sprzyja finansowemu ryzyku i inwestowaniu, oceń jednak swoje szansę, zanim podejmiesz nieracjonalną decyzję. Sekstyl Marsa z Saturnem pomoże nam w utrzymaniu samodyscypliny. Księżyc zapewni nam udane randki i towarzyskie spotkania. Warto wybrać się na basen lub zajęcia jogi, organizm potrzebuje relaksu i masażu. Napisz do osoby, która jest bliska twojemu sercu, ale straciliście kontakt. Zadbaj o cerę. Ogranicz spożycie cukru i słodyczy, pij ziołową herbatę.
Aspekty planet: 05.56 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 09.06 trygon Księżyca z Wenus, 10.59 sekstyl Marsa z Saturnem, 17.33 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ważnymi osobami.

20.12.2019, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Będziesz skupiać uwagę otoczenia. Masz szansę na sukces w dziedzinach, które wymagają ryzyka i szczęścia. Ktoś z twojego otoczenia potrzebuje pomocy, której tylko ty możesz udzielić. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i zdrowych tłuszczy. Kwadratura Merkurego z Neptunem ostrzega przed pomyłkami w podróży i korespondencji. Wenus wchodzi do znaku Wodnika i sprzyja znajdowaniu przyjaciół.
Aspekty planet: 05.19 kwadratura Merkurego z Neptunem, 07.41 Wenus wkracza do znaku Wodnika, 15.22 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.07 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: XV Diabeł
Licz pieniądze i szukaj szansy na wzbogacenie się. Skorzystasz z trafnej rady księgowej lub w pracy zabłyśniesz rozwiązaniem, które przyniesie wiele oszczędności.

21.12.2019, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 13.57)
Rano idź na zakupy, a łatwo znajdziesz ładne prezenty. Możesz też sam zrobić upominki dla bliskich. Także w kuchni uda się szybko zrobić wszystkie ważne prace, możesz testować nowe przepisy przed świętami. Zrób porządek w kuchni i przedpokoju, wyrzuć stare meble, podlej rośliny. Unikaj słodyczy i jedz więcej owoców i warzyw. Nie pij słodzonych napojów, aby zachować formę na święta.
Aspekty planet: 00.23 kwadratura Księżyca z Plutonem, 12.45 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 16.51 kwadratura Księżyca z Wenus, 18.46 opozycja Księżyca z Uranem, 21.20 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

22.12.2019, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Warto spotykać się z ludźmi, zabiegać o pomoc i wsparcie, planować wydatki na remont. Księżyc w Skorpionie zapowiada jednak nerwowe chwile i niepewność w sprawach umów, związków i relacji z ludźmi. Nie ulegajmy skrajnym emocjom, trzymajmy się z góry ustalonego planu. Pij w ciągu dnia dużo ciepłych płynów, najlepiej ziół.
Aspekty planet: 05.19 Słońce wkracza do znaku Koziorożca, 14.30 kwadratura Wenus z Uranem, 15.32 sekstyl Marsa z Plutonem, 17.31 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo uporać się z domowymi obowiązkami, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym zakupom. Dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

Pozycje planet:
Słońce 23 o 42´Strzelca – 00 o 50´ Koziorożca
Księżyc 11 o 40´ Lwa – 20 o 27´ Skorpiona
Merkury 09 o 44′ – 20 o 23′ Strzelca
Wenus 24 o 43′ Koziorożca – 03 o 21′ Wodnika
Mars 17 o 40′ – 22 o 21′ Skorpiona
Jowisz 02 o 59′ – 04 o 36′ Koziorożca
Saturn 19 o 34´ – 20 o 21´ Koziorożca
Uran 02 o 56´ – 02 o 48´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 o 01′ – 16 o 07′ Ryb
Pluton 21 o 53′ – 22 o 06′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
16.12 od g. 23.09 do 17.12 do g. 08.15.
19.12 od g. 09.06 do g. 11.04.
21.12 od g. 12.45 do g. 13.57.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>